Įkraunama...
Įkraunama...

Žiurkėnukai liko be mamytės

4-5dienu mazyliai liko be teveliu. Prasau patarkit kaip juos uzauginti!!! Jie dar akli, bet sustipreje. Davem pieno atskiesto is pipetes lyg ir uzvalge. Gal jiems riebesnio pieno reikia....?

Jei klausit veisles tai nzn vieni juos pamane uzvadino dziungariukais kiti roborovskio....


Laukiu pagalbos!

P.S. ex teveliai http://images.bite.l...ad19e0ab64b.jpg


Ir nepykit...uzuojautos nereikia..reikia patarimu....tikiuosi jie ryto sulauks blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo auksine_roze: 27 vasario 2007 - 22:37
cia roborovskiai.noreciau suzinoti,kas nutiko teveliam?
Atsakyti
QUOTE(MaZHeLa @ 2007 02 27, 23:39)
cia roborovskiai.noreciau suzinoti,kas nutiko teveliam?


pabego.... abu kartu.... paliko maziukus....
Papildyta:
Ka tik atsirado vienas tevelis. (pagavom virtuvej sprunkanti). po apziuros itariam kad mama.

Bet kaip dabar elgtis, vaikus juk savom rankom maitinom ir svetimu pienu ar nesupyks mamyte?
Atsakyti
Moderatoriai, galit trinti tema..... Maziuku nebera.... angel_sadangel.gif
Atsakyti
QUOTE(auksine_roze @ 2007 02 28, 09:49)
Moderatoriai, galit trinti tema..... Maziuku nebera....  angel_sadangel.gif

verysad.gif kaip gaila... verysad.gif bet kokie tie tėvai žiurkėnai bjaurybės... nežinau kaip galėčiau tokius žiurkėnus toliau auginti, kad taip su savo mažiukais pasielgė... schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(*VICI* @ 2007 02 28, 17:05)
verysad.gif kaip gaila... verysad.gif bet kokie tie tėvai žiurkėnai bjaurybės... nežinau kaip galėčiau tokius žiurkėnus toliau auginti, kad taip su savo mažiukais pasielgė... schmoll.gif

Nieko jie ne bjaurybės, papraščiaisiai visi šitie graužikai, jei tik randa galimybę pasprukti, taip ir padaro. O būtų ir vaikus išsinešę, bet matyt, tai buvo per sudėtinga padaryt. Dar noriu primint, kad gyvūnai, tai ne žmonės - jie nemąsto, kaip męs mirksiukas.gif
Atsakyti
Na, ne visi grauzhikai taip elgiasi. Laboratorine zhiurke retai kada bega nuo sheimininku. Bet ziurkenukams tai budinga... Ir jie lengvai ishgyvena laisveje smile.gif
Atsakyti
na nežinau, bet vaikystėje netoli mano namų gyveno mergaitė, tai pas ją galima sakyti buvo žiurkėnų veislynas bigsmile.gif jie ten pastoviai vaikus vesdavo, o jinai juos pardavinėdavo ir niekada nepasakojo, kad žiurkėnai taip būtų pasielgę ir sakau, pastoviai tų žiurkėniukų būdavo ir jie išaugdavo smile.gif reiškias ne visi žiurkėnai tokie ax.gif
Atsakyti
QUOTE(*VICI* @ 2007 03 01, 23:07)
na nežinau, bet vaikystėje netoli mano namų gyveno mergaitė, tai pas ją galima sakyti buvo žiurkėnų veislynas bigsmile.gif jie ten pastoviai vaikus vesdavo, o jinai juos pardavinėdavo ir niekada nepasakojo, kad žiurkėnai taip būtų pasielgę ir sakau, pastoviai tų žiurkėniukų būdavo ir jie išaugdavo smile.gif reiškias ne visi žiurkėnai tokie ax.gif

Kažkada pas mane žiurkėnų(ne tik) veislynas buvo-daug tūkstančių įvairiausių graužiančių padarų esu užauginęs.. mirksiukas.gif
..todėl galiu atsakingai pareikšti-VISI ŽIURKĖNAI TOKIE lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Prasau patarimo,
Si ryta mire musu degute gimdydama, gime 3 mazi deguciukai.Be galo noretumem jiems padeti. Gal kas zinot ar imanoma butu juos ismaitinti.Laukiame skubiu atsakymu
Atsakyti
verysad.gif verysad.gif verysad.gif
daug kas tokius ir panašius mažius išmaitina pienuku per soskę, gal ir jūs bandykit g.gif dar mano draugė šildė su fenu katės paliktus kačiukus, visokių būdų žmonės griebiasi...
Atsakyti
Dekui uz patarima, bandau is pipetes, svirksto, pradzioj sunkiai, dabar jau bando valgyti.Kas valanda, kas dvi ir maitinu, pavalgo tada uzmiega.
Atsakyti