Įkraunama...
Įkraunama...

Dviratukas/ paspirtukas

Prasau- pasidalinkit savo patirtim, nes noriu Kaledoms nupirkti dviratuka su pridedamais ratukais. Tikiuosi iki pavasario supras kam tie pedalai reikalingi biggrin.gif Kur jus pirkot, koki, i ka atkreipt demesi ir tt. Parduotuvese vien kinietiski, pardaveja sake, kad atitarnauja ir tie savo naudojimo laika, neluzta. Tik ar tiesa g.gif Ir iki keliu metuku to dviratuko uztenka? Is anksto aciu wub.gif , lauksim pagalbos 000189.gif , kuri geriausia, aisku Supermamoje wink.gif
Atsakyti
Mano nuomone, dvimečiui dviratukas Kalėdų proga nelabai tinkama dovana rolleyes.gif Pirma - dėl to, kad vaikas dvimetis. Manyčiau, po metų būtų pats tas. Daugelis tokio amžiaus vaikų sunkiai suvokia pedalų paskirtį. Antra - dėl to, kad Kalėdos, žiema. Nevažinėsit juk dviračiu lauke. Tad kam tokia dovana, kurią reikia kuriam laikui atidėti į šalį??
Atsakyti
O to gražuoliuko dvimetuko ir gimtadienis per Kalėdas wink.gif clap_1.gif
Kada gi dar dovanoti? Prasibandyti ir namuose vietos užteks, be to kai tokia žiema... ( aš planavau rogutes dovanoti (bet dabar nėra prasmės...)).
Jeigu pridedami ratukai, tai užteks ilgam, tik reiktų kokybišką pirkti...
Mano krikštadukra turėjo tokį kinietišką tai tie ratukai taip susilankstė doh.gif nuo lygsvaros nelaikymo net į viršų per ašeles užlinko laugh.gif
Atsakyti
Sakyčiau biški ankstoka dviračiui g.gif . Jei jis bus mažas, kad dabar pedalius pasiektų, tai bet kokiu atveju po poros metų gali būt nebepatogu važiuot. Išaugsit greit. Na o jei didesnis, tai pats ilgokai dar nepavažiuos huh.gif . Mes sūnui pirkom su prisukamais ratukais dviratį apie 4 metus.
Atsakyti
Savo sunui antrojo gimtadienio proga pirkom dviratuka su pridedamais ratukais. Ir nieko, tik vaikas dar neturi daug jegos ta dviratuka minti, pedalus pasiekia puikiausiai (na siaip jis vaikis labai auksta ir ilgakojis). Namie kartais ji paveziojam, pratinam, o pavasari manau jau ir pats tuos pedalus mins.
Beje pirkom Senukuose
user posted image
Atsakyti
Drambliuk, kiek mokejot uz ta dviratuka? Kur jis pagamintas?
Atsakyti
Gamyba kinieciu, o kainavo apie 69 Lt bet labai tvirtas, net mano vyras su juo pavaziuoja, aisku keliai koridoriaus sienas braukia megalol.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Drambliukas*: 16 gruodžio 2004 - 13:44
Kadangi jis labai pradejo dometis dviratukais, tai manau nupirksim, per tuos 2-3men ipratinsim, isaiskinsim kaip vaziuot, o pavasari leisimes i lauka su juo. Tik vat baisu toki kinietiska pirkt ir man labai keistai atrodo tokios smailos ir kietos sedynes g.gif Jeigu man paciai jos nepatogios, tai kaip tada vaikui? O 2.5 metuku manau pakanka su dviratuku vaziuot, na mes samoningai persokom mazycius triratukus smile.gif
Atsakyti
Na visu dviratuku sedynes labai panasios, man vaiko dviratuko sedyne irgi nepatogi, bet tik todel, kad mano sikn... perdidele megalol.gif
Atsakyti
Agne, o kodėl triratuko nenori?
Labai abėjoju ar mano merga išmoks triratuku per sekančią vasarą naudotis, nes lyg šiol nedaeina kam tie pedalai. O ir pedalus vos kojų pirštais pasiekia. Bet užtat triratukas stabilus ir turi rankeną nugaroj, tai po butą pastumdom kasdien. Kažkur forume skaičiau, kad tik apie trečius gyvenimo metus vaikai išmoksta mint pedalus...Gal būna ir išimčių, bet gali tekti metus laiko susirietus tą dviratuką stumdyt... Man ir nesusirietus jau nuo to triratuko stumdymo bloga doh.gif Varom ir varom ratais....O dar ant sėdynės ir stovet ne tik sėdėt reikia. Ačiū dievui, kad ne dviratukas, o tai neprišokinėčiau gaudyti bevirstančios...
Atsakyti
g.gif g.gif g.gif
Aciu Dievui nesu tokia auksta kaip tu biggrin.gif Tai gal kaip nors susitarsim, kad nereiktu penkialinkai tampyt biggrin.gif biggrin.gif Dar noriu paklaust kaip ten su rankiniu stabdziu? Kam jis reikalingas tokiam pypliui ir ar yra normalus stabdis?
Atsakyti
Mes irgi savo mazei pirkom dvirati 2 gimtadienio proga. Bet poto gailejausi, kad neieskojom rimto triracio. Nes ant triracio vis tiek vaikas stabiliau jauciasi, nevirsta, o su dviraciu buna visko... sad.gif Ypac kai bando dideliu greiciu lekdama staigu posuki isimt doh.gif Gerai kad maniske i galva neima, atsikelia, kelnes nusivalo ir toliau vaziuoja laugh.gif Bet jei vaikas bailesnis, tai gali ir nelipt daugiau ant dviracio. Pirkom "Kotrynoj" Kaune, mokejom ~ 100 Lt, nepamenu jau tiksliai blush-anim-cl.gif Ieskojom, kad stabilus butu, ratukai pagalbiniai neklibetu, na, ir siaip kad tvirtas butu. Dar pirkom ne su rankiniu stabdziu, o pedalais stabdoma, tai maze greit ismoko susistabdyt. Pas mus labai panasus kaip tas nuotraukoj, tik spalva kitokia. Siaip buna ir ne kinietisku dviratuku, bet kaina 200-300 Lt g.gif Mums per brangu, gi kiek cia vazinejasi tuo dviratuku, be to isaugs po poros metu.
Maniske ismoko normaliai mint gal 2.5 m., iki tol kazkaip labai jau sunkiai pavaziuodavo, greit pavargdavo, atsibosdavo. Greiciausiai kojytem nesieke pedalu normaliai. Tai man tekdavo susilenkus stumt mad.gif Bet per ziema tas dviratis tik vieta uzeme doh.gif O namie jis per didelis, kad vazinet. Taip kad as jusu vietoj palaukciau pavasario, o gimtadieniui kokia kita dovana pirkciau smile.gif Ir tokiam maziui visdelto geriau triratis...
Atsakyti