Įkraunama...
Įkraunama...

Kai šeimoj suserga kuris vaikas, ar serga ir kiti?

ar susirgus vienam, kiti taip pat apsikrečia, ar pavyksta taip izoliuot vaikus, kad to nebūtų???
Mano vyresnėlės kosti, sloguoja, bijau, kad mano pagrandukės neužkrėstų sad.gif
Atsakyti
nu cia as ne is savo, bet is sesers patirties zinau, kad jau kai vienas serga, tai ir kitas is paskos mad.gif bet ji tai kabindavo, dar kai buvo mazesni, cesnaku karolius ant kaklo.....padedavo thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(lengvute @ 2004 12 15, 10:51)
ar susirgus vienam, kiti taip pat apsikrečia, ar pavyksta taip izoliuot vaikus, kad to nebūtų???

Manau kad tai priklauso nuo vaikų imuniteto.
Bent jau mūsų šeimoje, kai vyresnieji parsinešdavo kokį virusėlį ir abu apsirgdavo, mažiukė, iš trijų kartų bent jau du, tai pat apsikrėsdavo.
Stengdavausi izoliuoti, neprileisti jų prie mažiukės tuo metu kai jie jau sirgdavo, bet kiek esu skaičiusi, tai dar iki pirmųjų ligos požymių pasireiškimo jau jie tampa viruso nešiotojais blink.gif Sunku gyvenant kartu izoliuoti vaikus vienas nuo kito, o ką jau kalbėti apie motiną, kuri gi yra tarpininkė tarp, nors ir izoliuotų, vaikų sad.gif
Bent jau iš mano patirties, tai mažylei augant tų apsikrėtimų vienas nuo kito vis mažėja, matyt, imunitetas stiprėja, bet visai išvengti to nepavyksta sad.gif
Taip kad, nors vienam vaikui apsirgus, kitus girdau ypač vitaminu C ir visokiais imunitetą stiprinančiais preparatais, ir visada tikiuosi kad liga apsiribos tik vienu vaiku wink.gif Kartais pavyksta tuos virusus "užblokuoti', o kartais paguldo visus mano aukselius sad.gif Bent jau šių metų šaltąjį sezoną vienas paskui kitą buvo iškritę tik vieną kartą, manau, kad pirmą ir paskutinį smile.gif
Atsakyti
Manau, kad net neverta bandyt izoliuot, tik vaikų santykius pagadinsit, o sloga, kosulys kiaurai sienas pereina sad.gif Mes jau visas mėnuo. kaip varvančiom (dviem) nosim gyvenam smile.gif
Atsakyti
O taip! Mes šiuo metu keturiese sergam Tik tėtis kol kas laikosi. Vyriausias sūnus parnešė mikoplazmų... Kaifuojam.
Atsakyti
taip as irgi pritariu, kai vienas serga tai ir kiti is paskos.
Atsakyti

PAS MUMIS IRGI TAIP PAT,JEI VIENAS VAIKAS APSIRGO,TAI IR KITI IS PASKOS SERGA.
Atsakyti
Namie ivedziau gelezine taisykle: tas, kuris jaucia kad jau bloguoja, sloguoja, kosti, privalo izoliuotis cool.gif . Yra pas mus namie toks atskiras kambariukas, tai ligonis pora diena jame turi gyventi unsure.gif . Turiu atskirus valgymo irankius, puodeli, lekste, tai ligonis naudojasi tik jais. Tikrai nebeuzsikreciam, dazniausiai kazkuris vienas praserga ir tiek thumbup.gif
Tokiu priemoniu emiausi, nes maniau isprotesiu, kai gime dvynukai. Gryzta sunus is mokyklos, snargli traukia, uz dvieju dienu mazuliai su temperatura, dar diena- tevelis musu guli galva uzsiemes, o as viena kaip med sesuo visus trinu, garstyciomis klostau, arbatas verdu, vaistus dalinu. Galu gale, visi pasveiksta, tada jau as guliu, beje, apie mane niekas nebegioja ir arbateliu nenesioja schmoll.gif
Dabar tikrai maziau sergam. TPFU TPFU TPFU 4u.gif
Atsakyti
Elina, reikes ir man tokia taisyklę įvesti, nes dabar sergam vienas paskui kitą. Vyr. sunus>maziukas>as pati... sad.gif
Atsakyti
Izoliacija gal ir gerai, bet man nesiseka sergantį atskirti. Vaikai turbūt pasiilgsta vienas kito, nes būtinai tam kambarį kur guli ligoniukas kitam atsiranda neatidėliotinų reikalų. Ir kaip taisyklė jei serga vienas, serga iš eilės ir visi kiti. Nors kai suserga kambariuse dede česnaką, arba eterinių aliejų lašinu, vistiek užsikrečia visi.
Atsakyti
Pas mus tai taip nebuna, nes jie neserga. Labai stiprus imunitetas. thumbup.gif Paskiepyti nuo gripo, nuo erkiu. Tik va zadu mazaja paskiepyti nuo vejaraupiu, nes dar nesirgus. Vyresnieji susirgo mazi, uzsikrete nuo vyro sesers vaiku. Greiciausiai reik skiepyti, nes darzelio nelanko, ir nuo nieko neuzsikrecia. Paskui bus baisiau, kai susirgs mokyklinio amziaus.
Atsakyti
O aš irgi linkus pritarti, kad užsikrėtimas priklauso nuo imuniteto. Mano dičkis iš prigimties stipraus imuniteto, dar nepažįstamas su antibiotikais, serga itin retai. O antrasis iki metų netoleravo daugelio maisto produktų, tad imunitetas buvo silpnutis nuo pastovios organizmo kovos su maistu, o ir dabar imunitetas tikrai ne iš stipriųjų. Tad visos mūsų ligos eina iš vyresnėlio jaunesniam, bet ne atvirkščiai. Ir visa laimė, nes jaunesnysis praktiškai kas mėnesį kokią zarazą pasigauna. Vien anginas tris per pusmetį turėjo.

O ligonio izoliavimas mūsų šeimoje irgi neįmanomas. Vaikai turi kiekvienas savo indus, rankšluosčius ir t.t. Tačiau negali išgyventi be nuolatinių glėbesčiavimųsį, bučinių, kt. meilės apraiškų. Ir vienas kito saldainių būtinai turi atsikasti...
Atsakyti