Įkraunama...
Įkraunama...

Dovana vyrui jungtuvių proga

Sveikos,zmoneles,padekite,patarkite,ka padovanoti vyrui jungtuviu proga? g.gif
Atsakyti
O ka reikia ka nors padovanoti?Jei taip tai maniskis butu likes be dovaneles sad.gif Bene geriausia dovana butu save padovanoti su didziuliu kaspinu rolleyes.gif
Atsakyti
As irgi pirma kart isgirdau kad reikia ka nors dovanoti - manau kad mes vienas kitam ta diena busime gan neblogos dovanos smile.gif
Atsakyti
blink.gif blink.gif blink.gif

As tai nesiruosiu nieko dovanoti savo vyrui, nes kaip ir Kristute bei liutuke.m manau kad as pati jam esu pati paciausia dovana pasaulyje - jisa gauna pacia nuostabiausia zmona laugh.gif tai kokia dovana galetu buti geresne? wink_3.gif

Atsakyti
As jau labai senai zinojau ka noriu padovanoti vyrui, uz kurio istekesiu wub.gif Ir labai dziaugiuosi, kad man pavyko smile.gif O dovana buvo asmeniska- mano aktu albumas blush-anim-cl.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Will: 21 gruodžio 2004 - 16:38
Oho blink.gif tai bent dovanele! Bet visai neblogai ir labai originalu thumbup.gif
Bet vel gi galima sakyt kad tu Will dovanojai save, nes gi tai buvo tavo aktai tongue.gif Tokia dovana gal visai ir nieko... g.gif laugh.gif
Atsakyti
QUOTE(Will @ 2004 12 21, 16:39)
As jau labai senai zinojau ka noriu padovanoti vyrui, uz kurio istekesiu  wub.gif  Ir labai dziaugiuosi, kad man pavyko  smile.gif  O dovana buvo asmeniska- mano aktu albumas  blush-anim-cl.gif



Papasakok Will, kur fotkinaisi? smile.gif As svajoju saviskiui padovanoti tokia dovana vestuviu proga, bet nezinau net kur paduotis, kur ieskoti fotografes (kazkaip pries vyra-fotografa nelabai noreciau nusirengineti, o tai paskui maniskis uzpyks tongue.gif )
Atsakyti
Parasyk ir man, gal ir as nusifotkinsiu wink_3.gif
Atsakyti
Maniskis toki albuma slapta jau turi, kazkada buvom patys surenge fotosesija blush-anim-cl.gif Paziuresiu as ta dovana galbut ka nors praktisko ir nupirksiu, nes kiek zinau jis man zada nupirkti dovana, nors ta diena visos dovanos nublanks pries musu dziaugsma vienas kitu wub.gif
Atsakyti
As fotkinausi pas vyra rolleyes.gif Is pradziu buvo labai nejauku blush-anim-cl.gif bet paskui tik ir masciau, kad stengiuosi del savo vyro ir fotografui visa tai- tik darbas tongue.gif Taip is savajam buciau pasakiusi, jei butu kokiu nesusipratimu kile wub.gif bet jis nepavydus smile.gif
O del fotografo... skaiciau, kad Lietuvoje jis bus tik balandzio menesi... tai ne nezinau ar Jums tinka... smile.gif
Atsakyti
O as pasidariau intymiosios vieteles sukuosena... wub.gif Na, nezinau, ar tai galima pavadinti dovana, bet mano vyras liko laaaaaaaaaaaaaaaaaaabai suzavetas. wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Aš irgi manau geriausia dovana vyrui jūs,o kaip priedas labai tinka albumas gaila,kad aš prieš tris metus taip nesumasčiau.
Atsakyti