Įkraunama...
Įkraunama...

Būrėjų adresai III

Tesiame sia tema smile.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Buvau išvykusi, neseniai grįžau.
Papasakosiu savo įspūdžius apie Margaritą. Būria taip, kaip Ataner pasakojo. Laikė savo ranką virš manosios ir užrašinėjo informaciją. Apie sveikatą pasakė pakankamai teisingai, patarė, kokius papildus ir vitaminus vartoti. Paskui uždavinėjau konkrečius klausimus - ji konkrečiai atsakė. Ar išsipildys, pažiūrėsim. biggrin.gif Gale uždaviau kontrolinį klausimą. blush2.gif Paklausiau, kiek likimo man skirta vaikų. Atsakė, kad du. (Aš iš tiesų turiu 2 vaikus ir manau, kad daugiau neturėsiu. biggrin.gif )
Margaritos kontaktai:
Tel. 8 617 05042. Adresas: I.Kanto al. 25-10.
Atsakyti
O kiek laiko pas ja užtrunki?Ar klausimus konkrečius užduoti reikia ar kažką ir pati pasako?Esu buvus pas Virginiją, pas būrėja Geležinio Vilko gatvėj, dar pas vieną Karolniškėse,bet kažkaip man taip būdavo, kad jos kalbėdavo ir klausimų net nereikėjo smile.gif Tad ir klausiu kas ir kaip, nes penktadienį jau žigiuosiu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Dragon_Fly @ 2007 03 28, 22:43)
O kiek laiko pas ja užtrunki?Ar klausimus konkrečius užduoti reikia ar kažką ir pati pasako?Esu buvus pas Virginiją, pas būrėja Geležinio Vilko gatvėj, dar pas vieną Karolniškėse,bet kažkaip man taip būdavo, kad jos kalbėdavo ir klausimų net nereikėjo smile.gif Tad ir klausiu kas ir kaip, nes penktadienį jau žigiuosiu ax.gif

Aš apie valandą buvau. Ji pati apie sveikatą papasakojo, paskui klausiau. Man konkretumas patinka. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Dragon_Fly @ 2007 03 28, 21:43)
O kiek laiko pas ja užtrunki?Ar klausimus konkrečius užduoti reikia ar kažką ir pati pasako?Esu buvus pas Virginiją, pas būrėja Geležinio Vilko gatvėj, dar pas vieną Karolniškėse,bet kažkaip man taip būdavo, kad jos kalbėdavo ir klausimų net nereikėjo smile.gif Tad ir klausiu kas ir kaip, nes penktadienį jau žigiuosiu ax.gif

reikia klausti: sveikata, darbas, meile, seima ir pan. ji veliau pati papildys, jeigu bus del ko 4u.gif
Atsakyti
Idomiai cia,jei asm givai nueiciau pas Margarita neisivaizduoju ar patiktu,nes siai minutei ji man super,ka sakydavo taip ir budavo,na labai i ja tikejau g.gif
Atsakyti
QUOTE(Prikolnaja @ 2007 03 29, 10:20)
siai minutei ji man super, ka sakydavo, taip ir budavo, na labai i ja tikejau g.gif

Kad Tavo žodžiai Dievui į ausį. 4u.gif Būtų labai smagu, jei išsipildytų tai, ką man sakė. wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Gytarė @ 2007 03 29, 09:36)
Kad Tavo žodžiai Dievui į ausį. 4u.gif  Būtų labai smagu, jei išsipildytų tai, ką man sakė. wub.gif

Esu tikra jei sake tai taip reiskis ir bus g.gif biggrin.gif
Papildyta:
Pagyvensim manau pamatysim ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Dragon_Fly @ 2007 03 28, 20:43)
O kiek laiko pas ja užtrunki?Ar klausimus konkrečius užduoti reikia ar kažką ir pati pasako?Esu buvus pas Virginiją, pas būrėja Geležinio Vilko gatvėj, dar pas vieną Karolniškėse,bet kažkaip man taip būdavo, kad jos kalbėdavo ir klausimų net nereikėjo smile.gif Tad ir klausiu kas ir kaip, nes penktadienį jau žigiuosiu ax.gif

O galetum apie Vurginija papasokoti? blush2.gif patiko ar ne? issipilde ka pasake? kazkaip kai paskambinau jai,tai pasirode pikta,kaip ten is tikruju? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Rikku @ 2007 03 29, 19:44)
O galetum apie Vurginija papasokoti? blush2.gif  patiko ar ne? issipilde ka pasake? kazkaip kai paskambinau jai,tai pasirode pikta,kaip ten is tikruju? blush2.gif

linksma, energinga moteriske, nebijok neikas, nueisi pamatysi, cia apie ja kalbeta n-kartu 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Gytarė @ 2007 03 29, 09:36)
Kad Tavo žodžiai Dievui į ausį. 4u.gif  Būtų labai smagu, jei išsipildytų tai, ką man sakė. wub.gif

jerguteliau, kaip tau faina. man si karta informacijos galima sakyti nulis g.gif
dar niekada tiek mazai nebuvo g.gif
Atsakyti
http://www.burturatas.tinkle.lt/ kas ten per nesamone su tuo puslapiu? sumokejau pinigus, o ten tik pasako, kaip reikia burti. as galvojau, mane ten isburs. na, as gal nemoku. gal kas nors naudojasi?
Atsakyti
QUOTE(vavux @ 2007 03 29, 21:48)
http://www.burturatas.tinkle.lt/ kas ten per nesamone su tuo puslapiu? sumokejau pinigus, o ten tik pasako, kaip reikia burti. as galvojau, mane ten isburs. na, as gal nemoku. gal kas nors naudojasi?

Kam internete burtis mokamai, jei galima nemokamai? Pavyzdžiui, štai čia:
http://arhangel.ru/fortune/online/
Atsakyti