Įkraunama...
Įkraunama...

Kauno Jėzuitų gimnazija

Gal yra forume mamyčių, kurių vaikai pernai įstojo į šios gimnazijos 5-ąją klasę? Labai domintų kokio sudėtingumo stojimo testas, į ką labiau atkreipia dėmesį komisija per pokalbį, ar priima į gimnaziją vaikus iš šeimų, kuriems bažnyčia nėra pirmoj vietoj, ...? Labai laukiu visų nuomonių ir atsiliepimų. Ačiū 4u.gif
Atsakyti
Mane irgi labai domintu testo pavyzdis 4u.gif
Atsakyti
pernyksciai cia
http://www.vjg.lt/mo...a...load&cid=12
Atsakyti
QUOTE(tina2 @ 2007 04 20, 15:40)


Tema kurta apie KAUNO jezuitu gimnazija, o cia testai Vilniaus.
Atsakyti
kiek teko susidurti su stojimais i sita gimnazija tai zinau tikrai, kad testas cia tikrai ne prirmoj vietoj daugiausia lemia rekomendecijos ir dar nezinia kas...Mano du broliai stojo i sita gimnezija testu islaike labai gerai ri pokalbiuose buvo, bet neprieme matyt kazko pritruko mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(kavenska @ 2007 04 22, 17:35)
Tema kurta apie KAUNO jezuitu gimnazija, o cia testai Vilniaus.

Tiek Kaune, tiek Vilniuje būsimieji penktokai sprendė TUOS PAČIUS testus, tą pačią dieną ir tą pačią valandą. Šiemet bus lygiai taip pat. Sekmės visiems gegužės 19 dieną. Šiai dienai priimta 170 pareiškimų, priims, rodos,apie 80.
Atsakyti
Mano nuomone, testas yra tikrai sunkus, kokia Jūsų nuomonė?
Atsakyti
Dėl testo, tai čia nuo vaiko gabumų priklauso smile.gif Kažko labai sudėtingo jame tikrai nėra smile.gif
Atsakyti
QUOTE(happy_mammy @ 2007 03 29, 11:52)
Gal yra forume mamyčių, kurių vaikai pernai įstojo į šios gimnazijos 5-ąją klasę? Labai domintų kokio sudėtingumo stojimo testas, į ką labiau atkreipia dėmesį komisija  per pokalbį, ar priima į gimnaziją vaikus iš šeimų, kuriems bažnyčia nėra pirmoj vietoj, ...? Labai laukiu visų nuomonių ir atsiliepimų. Ačiū 4u.gif

O kam vaikus leist į bažnyčios kuruojamą gimnaziją jei patiems tie bažnytiniai reikalai svetimi? g.gif Tai ten gi remiama krikščionišku auklėjimu ir pan. Iš interneto radau čia, bet kam reikia turbūt ir taip žinote.
Atsakyti
QUOTE(karina @ 2007 05 08, 13:09)
Dėl testo, tai čia nuo vaiko gabumų priklauso smile.gif Kažko labai sudėtingo jame tikrai nėra smile.gif

Sutinku, kad nuo gabumų, bet pvz. tokio žodžio kaip "niurkso" jis tikrai nesuprato, pirmą kartą girdėjo, o ir anglų jam kažkuri užduotis pasirodė nįveikiama...
Atsakyti
QUOTE(sąvaržėlė @ 2007 05 08, 14:16)
Tai ten gi remiama krikščionišku auklėjimu ir pan.


O kitose mokyklose, atleiskite, skatinama vogti, meluoti, žeminti kitus etc., t.y. viso to, kam prieštarauja Dekalogas?
Šis mano klausimas telieka retorinis cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Verba @ 2007 05 08, 17:36)
O kitose mokyklose, atleiskite, skatinama vogti, meluoti, žeminti kitus etc., t.y. viso to, kam prieštarauja Dekalogas?
Šis mano klausimas telieka retorinis cool.gif

na mano irgi buvo retorinis turbūt jei jau tai retorika biggrin.gif ...kitose neskatinama aišku, bet jos nėra su kažkokia konfesija susijusios mokyklos. Religija turbūt ne tik tai kai kažko nedarai, bet kai ir kažką darai - t.y. praktikuoji ją ir ryšys su tuo matosi kiek paskaičiau šitos mokyklos nuostatuose. Ką aš žinau - man tai svetima, tai kodėl turėčiau kišti savo vaiką į tai kas man pačiai svetima (religijos praktika)? Va ir visa retorika. Nes nematau motyvo kodėl renkasi tokią mokykla. Prestižas? cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sąvaržėlė: 08 gegužės 2007 - 21:36