Įkraunama...
Įkraunama...

Švietimo vadyba

Sveikos visos studentės 4u.gif
Noriu stoti į magistrantūrą, švietimo vadybą.
Jei yra jau studijuojančių, gal galite papasakoti plačiau kas tai per dalykas? Ar patinka? 4u.gif
Atsakyti
mano mama yra baigiusi sias magistro studijas, na ka pasakyti, nebuvo labai patenkinta ir sako tas diplomas isvis niekam nereikalingas, va taip ax.gif
Atsakyti
Norčiau paklausyt kai kurių šios studijų programos modulių. Manau, kad būtų galimybė. Įdomu būtų išgirst, kokio lygio tai studijos konkrečiai Vilniuje. Kiek žinau tik VPU siūlo Švietimo vadybos specializaciją g.gif .
Atsakyti
QUOTE(Do_do_do @ 2007 04 05, 17:02)
Norčiau paklausyt kai kurių šios studijų programos modulių. Manau, kad būtų galimybė. Įdomu būtų išgirst, kokio lygio tai studijos konkrečiai Vilniuje. Kiek žinau tik VPU siūlo Švietimo vadybos specializaciją g.gif .

ne yra ir Siauliuose edukologijos magistro studijos ir svietimo vadybos specializacija.
Atsakyti
KU taip pat yra Švietimo vadybos magistrantūra. Aš ten studijuoju smile.gif
Atsakyti
mokaus VU, švietimo vadybos magistratūroje smile.gif
tikiuos ateity panaudosiu žinias, nes kol kas doh.gif
Atsakyti
Labas vakaras... ax.gif O gal daugiau galetumete papasakoti apie magistro studijas svietimo vadyboje?Verta stoti?dideli konkursai?buciau dekinga uz informacija...Nes domina sios studijos... 4u.gif
Atsakyti
gal zinote ar stojant i svietimo vadyba po bakalauro soc. darbo reikia laikyti stojamuosius?! g.gif
Atsakyti
Aš baigiau VU edukologija. Kaip cia pasakius... Mokytis nebuvo sunku, bet naudos doh.gif ..net nezinau... Tikrai prapleciau akirati, buvo ir idomiu dalyku... Mokiausi, nes mano specialybe is dalies susijusi su svietimo vadyba ir politika...
Siaip is musu grupes labai daug "atkrito" (nebuvo idomu mokytis). Priklauso nuo kiekvieno individualiai. Tikrai nera prestizine specialybe.
Papildyta:
QUOTE(Seila @ 2008 06 23, 15:24)
gal zinote ar stojant i svietimo vadyba po bakalauro soc. darbo reikia laikyti stojamuosius?! g.gif


jei stosi i VU, manau, tikrai nereikia. Be to, nereikia laikyti ir islyginamuju dalyku. Irgi pliusas ax.gif . Sutaupai pinigeliu siek tiek ir vargo maziau. Dieniniame, kai mokiausi, galima buvo su destytojais susitarti del paskaitu laiko. Dazniausiai ji nukeldavo po darbu (po 17 val.). Ir vykdavo ne kiekviena diena. Destytojai gana supratingi.Nors darba, turbut suprantama, su paskaitom derinti vistiek sunku verysad.gif buvo.
Papildyta:
QUOTE(cingute @ 2008 06 24, 19:21)
Aš baigiau VU edukologija. Kaip cia pasakius... Mokytis nebuvo sunku, bet naudos  doh.gif ..net nezinau... Tikrai prapleciau akirati, buvo ir idomiu dalyku... Mokiausi, nes mano specialybe is dalies susijusi su svietimo vadyba ir politika...
Siaip is musu grupes labai daug "atkrito" (nebuvo idomu mokytis). Priklauso nuo kiekvieno individualiai. Tikrai nera prestizine specialybe.
Papildyta:
jei stosi i VU, manau, tikrai nereikia. Be to, nereikia laikyti ir islyginamuju dalyku. Irgi pliusas  ax.gif . Sutaupai pinigeliu siek tiek ir vargo maziau. Dieniniame, kai mokiausi, galima buvo su destytojais susitarti del paskaitu laiko. Dazniausiai ji nukeldavo po darbu (po 17 val.). Ir vykdavo ne kiekviena diena. Destytojai gana supratingi.Nors darba, turbut suprantama, su paskaitom derinti vistiek sunku  verysad.gif  buvo.


Tiesa, islyginamuju nereikia laikyti, jei baigei VPU.
Atsakyti
Tai va, nesunku mokytis ir pan., nesinori siaip persistenkti labai, nes darbuka derint reikia...bet nezinau ar verta stoti jeinenaudinga?gal tada geiau i teise ir valdyma, girdejau tikrai naudinga...Bet aisku dideli pinigai,o ir mokytis beproto daug... g.gif nezinau ka rinktis...
Atsakyti
QUOTE(Seila @ 2008 06 25, 17:28)
Tai va, nesunku mokytis ir pan., nesinori siaip persistenkti labai, nes darbuka derint reikia...bet nezinau ar verta stoti jeinenaudinga?gal tada geiau i teise ir valdyma, girdejau tikrai naudinga...Bet aisku dideli pinigai,o ir mokytis beproto daug... g.gif nezinau ka rinktis...



Na, as irgi girdejau, kad ten mokytis daug.... g.gif . Bet jei stociau i svietimo vadyba, tai tik i VU (edukologija), nes VPU.... ax.gif

Kita vertus, universitetas ir prestizo reikalas mirksiukas.gif
Atsakyti
si studiju programa (magistranturos) yra ir VDU.
Atsakyti