Įkraunama...
Įkraunama...

Psichologas Klaipedoje poros psichoterapijai

Labadiena, smile.gif jau gana netrumpas laikas nesutariu su savo draugu su kuriuo draugaujame jau labai ilgai ir kai regis visas gyvenimas susikloste tiktam kad galetume gyventi kaip seima ir kaip viskas galetu buti tik labai grazu o mes susituokti ir ilgai laimingai gyventi atsirado kazkokiu nepaaiskinamu problemu, del kuriu net keliu klausima ar mes isvis galime buti drauge, nes pykstames tikrai del smulkmenu o pykstames tai jau ojoj... doh.gif Priejome tokia vieta kad matome tik ta sprendima kad drauge negalime buti nebent mums galetu padeti kitas zmogus nes patys jau nesugebame isspresti savo problemu g.gif nusprendem pirmiausia nueiti pas psichologa po viena o veliau drauge. tik problema ta kad klaipedos kraste esam naujokai ir cia nieko nepazistam del to labai prasau padekit man ir patarkit, pasiulykit gera psichologa klaipedoje. Gal kas susidurete su panasia problema ir jau lanketes drauge su draugu pas psichologa, ar jums padejo verysad.gif buciau labai dekinga uz pagalba rolleyes.gif
Atsakyti
Aš irgi ieškau. Žiūriu nieks nieko nesiūlo... g.gif
Atsakyti
Mano šeimai taip pat reikia psichologo pagalbos... ir kiek žinau Klaipėdoje labai problematiška jį rasti...
Būtų gerai jei kas galėtų parekomenduoti gerą psichologą... 4u.gif
Atsakyti
Labai labai reikia.. negi niekas nesat eje Klaipedoje?
Atsakyti
psichoterapija

psichoterapija , krizinės sit.

Ir dar

ir kt...
Atsakyti
Sveikos, žiūriu sena tema, bet merginos taip ir nesulaukė patarimų, pas kokį gerą šeimos/poros psichologą kreiptis. Gal kažkas jau buvot? Ką rekomenduotumėt? Iš anksto dėkui 4u.gif
Atsakyti