Įkraunama...
Įkraunama...

Kodėl svarbi žaislų firma?

Sveiki,
Aš pastebėjau, kad mamos labai kreipia dėmesį kokios firmos žaislas g.gif
O koks skirtumas, juk vaikui nesvarbu firma biggrin.gif
Ar čia dar kažkas yra ko aš nežinau?
Aų kai perku žaisliukus savo dukrai kažkaip į firmą nekreipiu dėmesio
Atsakyti
Firma - kokybe thumbup.gif
Atsakyti
Bet juk vaikai neilgai žaidžia su tais žaislais ax.gif
Kuo skiriasi ta kokybė?
Atsakyti
dazniausiai pigus, prastesnes kokybes zaislai buna pagaminti is labai prastos plasmases, nuo mazo smugio, o vaikai megsta padauzyti biggrin.gif suluzta, o dar buna ir i smulkius sypuliukus, o tai tikrai pavojinga....
kokybiskas zaislas tikrai ilgiau tarnauja...

o kodel neilgai zaidzia? g.gif
yra zaislu su kuriais pradejo zaisti, kai dar metu neturejo, iki dabar dar megiami....

metuku proga gavome ivairiu zaislu, vienas is ju buvo jei neklystu Lenkiskas, vizualiai stiprios plasmases dzipas, bet po savaites tiesiog sutrupejo dzipo priekines groteles, o veliau nuluzo ratas...... mes jo jau neturime ax.gif
veliau pati pirkau stumduka, toki su rankena - lauke stumdyti, i lauka net neissinesem, sulauze ta pacia diena....

zaislai, kaip ir kiti daiktai..... dazniausiai renkames firminius daiktus, nes tai siejama su kokybe..... thumbup.gif

sekmes 4u.gif
Atsakyti
Matyt dar mano panelė mažoka ir tiek jėgelių neturi kad sulaužyti lotuliukas.gif
Atsakyti
paprastas pavizdys.
Fisher price, Barney, ir kitu zymiu firmu zaislais- pirktais daugiausia is mamyciu- zaidziam- nelusta- atrodo kaip nauji..

zaisliukai- kuriu gavom per gimtadieni (Kovo 11) kainuojantys 10-30 Lt- jau sulauzyti verysad.gif
Atsakyti
assa.gif
Atsakyti
QUOTE(vaida L @ 2007 04 01, 09:59)
assa.gif



 i 
???

prašom komentuoti, diskutuoti, o ne vien šypsenėles dėti
ačiū už supratingumą   
Atsakyti
Firma, tai kokybe mirksiukas.gif Jau rase mamos biggrin.gif Kai perki, kad ir fP, chicco, bruin zaislus, zinai, kad jie tarnaus ilgai, jais dar gales dziaugtis tikrai ne vienas vaikas smile.gif Kai perki firmini, moki daugiau, kartais rodos tik uz varda doh.gif , bet gyvenimas parodo kas yra kas cool.gif Sekmes renkantis zaislus, tikrai yra kokybisku ir pigesniu zaisliuku bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Cikadelė @ 2007 04 01, 10:26)
???

prašom komentuoti, diskutuoti, o ne vien šypsenėles dėti
ačiū už supratingumą   

Jei pigesnį daiktą perki, tai nežinai, iš kokios plastmasės pagaminta, gumos, kuo dažyta (ypač mažiukams, kurie kiša į burną). Argi žinai, ką tas kinietis ar lenkas (jei nežinomos firmos žaislas) prideda- kokių pavojingų medžiagų, kad tik pigiau būtų?
O dėl atsparumo trankymui, tai mano vaikis turbūt nė vieno žaislo pats nėra sulaužęs iki 3 metų. O kai pradėjo neštis į darželį, tai... Pati pigių neperku, žinau, kad greitai sulūš ir bus ašarų... Netgi metalinės mašinytės - modeliukai ilgai nelaiko, nes neaišku kas gamina - suplyšta padangos, išbyra varžtai... Kelis kartus pasitaikė, kad guma smirdi gana smarkiai padangų konstruktoriaus, kreivos detalės, lėlės plastmasės kvapas, neveikia kas nors, per garsi muzika... nekalbant apie sulūžimo greitumą. Sulūžę beveik visi dovanoti žaislai..., nes nekokybiški. O aš seniai padariau išvadą - geriau naudotas, bet geros firmos.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Natele: 01 balandžio 2007 - 10:25
O aš visai nepagalvojau apie žaislų sudėtį, ištikrųjų doh.gif

Nuo šiol rinksiuos tik žinomas firmas mirksiukas.gif
Atsakyti
pries tai kai gime mano vaikelis, net nezinojau kokiu firmu yra geresni zaislai ir nelabai kreipiau demesi, o dabar tai man lb patinka FP ir Tiny Love
Atsakyti