Įkraunama...
Įkraunama...

panikos atakos

Noriu pratesti tema apie panikos sindroma smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vejavaike @ 2007 03 31, 18:02)
Noriu pratesti tema apie panikos sindroma smile.gif

Aga pritariu drinks_cheers.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(tetarima @ 2007 03 31, 18:16)
Aga pritariu drinks_cheers.gif  biggrin.gif

na, kolkas mes dviese drinks_cheers.gif tikiuosi, kitos senbuves susiras mus smile.gif nes tikrai faina susirasineti su panasias problemas turinciais zmonem - kazkaip smagiau tada smile.gif
Kaip tau sekasi?
Kaip gyvena tavo "nerimas" - paliko jis tave ar dar vis persekioja?
kokius vaistus tu vartoji ?
Atsakyti
QUOTE(vejavaike @ 2007 03 31, 23:20)
na, kolkas mes dviese  drinks_cheers.gif  tikiuosi, kitos senbuves susiras mus smile.gif nes tikrai faina susirasineti su panasias problemas turinciais zmonem - kazkaip smagiau tada smile.gif
Kaip tau sekasi?
Kaip gyvena tavo "nerimas" - paliko jis tave ar dar vis persekioja?
kokius vaistus tu vartoji ?

Aga, kol ks dviese, vartoju as Stimuloton IR Fluanxol, o dar esant reikalui Relium, siaip jauciuosi kazkodel pavargusi, o nerimas retai bet vis dar kartais persekioja smile.gif
Atsakyti
labutis ir aš jus radau thumbup.gif
vejavaike ačiū už temelę 4u.gif
aš panikuoju ir pastoviai savęs gailiuos, vis dar maitinu savo lelių tai jokių vaistų gert negaliu. naudoju PAPILDŲ KOMPLEKSĄ ir manau jis man neleidžia labai pervarkt rolleyes.gif nors ir dabar toks perijodas ir mažius nemiega naktim ryte nesijaučiu labai pavargus ax.gif nors ramybę praradau prieš pora savaičių verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(virugie @ 2007 04 01, 11:06)
labutis ir aš jus radau thumbup.gif
vejavaike ačiū už temelę 4u.gif
aš panikuoju ir pastoviai savęs gailiuos, vis dar maitinu savo lelių tai jokių vaistų gert negaliu. naudoju PAPILDŲ KOMPLEKSĄ ir manau jis man neleidžia labai pervarkt rolleyes.gif nors ir dabar toks perijodas ir mažius nemiega naktim ryte nesijaučiu labai pavargus ax.gif nors ramybę praradau prieš pora savaičių verysad.gif

Sveikutes :

malonu vel su jumis susitikt smile.gif tikiuosi, pratesim toliau diskusijas ir vel gaelsim pasidalinti patirtim apie ta nenuorama nerima, kuris neduoda mums nromaliau gyven.
Zinokit, nieko nesurprantu - viena diena as negaliu iseit i miesta ir man darosi bloga, o stai siadnien apejau visa Akropoli ir jauciausi lygiai taip pat, kaip anskciau ax.gif ejau ir svytejau is laimes - man buvo taip geeeera, jauciaus beprotiskai laiminga 4u.gif Dieva, kai pagalvoju, kaip gera BUTI SVEIKAI, kaip nusotabu nebijoti iseit i gatve - stai kur laime smile.gif man nieko daugiau nereikia - tik buti sveikai 4u.gif Bet...nezinau, kaip bus toliau, nes tie pagerejimai buna laikini, veinadieniai. NEzinau, kodel taip yra. reikes gydytojo paklausti. Gal cia toks vaistu poveikis?

sekmes jums visoms ir gero savaitgalio !!!!
Atsakyti
Labas mirksiukas.gif
Ale zinokit likimo ironija: visa savo gyvenimeli sakiau, kad sveikata man yra visiskai nesvarbi, dzin, nusispjaut ir pan. doh.gif O dabar suvokiu, kad be reikalo taip kalbejau unsure.gif Siuo metu man aplink sveikatos busena sukasi visas gyvenimas verysad.gif
Atsakyti
man tas pats - visi dalykai pasistumejo i antra eile, nes pirmoj eilej yra SVEIKATA.
DAivoska, o tu lankaisi pas psichologa?
be jo neissiversim sad.gif
as uzsrasiau pas psichologe savo poliklinikoj, bet tik po menesio...turiu vienos labai geros psichologes koordinates - bet ji konsultuoja privaciai, tai nezinau. Jei neislauksiu, nueisiu pas ja privaciai pakalbeti
Atsakyti
Ogo jau ir nauja tema smile.gif Na sunkiai man be vaistu sekasi dar tvarkytis su savimi, tai pora sykiu i savaite inkalu tablecike zolofto. Biski lengviau man su juo smile.gif Na tikiuosi kazkada praeis visam laikui tos panikos, nes jauciuosi labai pavargusi nuo tu nesamoniu sad.gif
Atsakyti
QUOTE(vejavaike @ 2007 04 01, 16:47)
Sveikutes :

malonu vel su jumis susitikt smile.gif tikiuosi, pratesim toliau diskusijas ir vel gaelsim pasidalinti patirtim apie ta nenuorama nerima, kuris neduoda mums nromaliau gyven.
Zinokit, nieko nesurprantu - viena diena as negaliu iseit i miesta ir man darosi bloga, o stai siadnien apejau visa Akropoli ir jauciausi lygiai taip pat, kaip anskciau  ax.gif  ejau ir svytejau is laimes - man buvo taip geeeera, jauciaus beprotiskai laiminga  4u.gif  Dieva, kai pagalvoju, kaip gera BUTI SVEIKAI, kaip nusotabu nebijoti iseit i gatve  - stai kur laime smile.gif man nieko daugiau nereikia - tik buti sveikai  4u.gif  Bet...nezinau, kaip bus toliau, nes tie pagerejimai buna laikini, veinadieniai. NEzinau, kodel taip yra. reikes gydytojo paklausti. Gal cia toks vaistu poveikis?

sekmes jums visoms ir gero savaitgalio !!!!

Kiek laiko tu geri vaistus kažkaip ant akių tavo pagerėjimas aš labai už tave džiaugiuos thumbup.gif

QUOTE(Kūtvėliukė @ 2007 04 02, 21:28)
Ogo jau ir nauja tema smile.gif Na sunkiai man be vaistu sekasi dar tvarkytis su savimi, tai pora sykiu i savaite inkalu tablecike zolofto. Biski lengviau man su juo smile.gif Na tikiuosi kazkada praeis visam laikui tos panikos, nes jauciuosi labai pavargusi nuo tu nesamoniu sad.gif

Aš ir vartojau zolofta ir man buvo thumbup.gif , bet kadangi pirkaus pati buvo per brangu. Šiaip jis vienas iš mažiausių pašalinių poveikių turinčių vaistų ax.gif Aš pati sumasčius juos gerdavau be gydytojo nurodymio tik tapo geriau ir nutraukiau tada gavos dar blogiau schmoll.gif be gydytojo rekomendacijų manau su tokiais vaistais žaist negalima aš tai pasimokiau verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(virugie @ 2007 04 02, 22:27)
Aš ir vartojau zolofta ir man buvo  thumbup.gif , bet kadangi pirkaus pati buvo per brangu. Šiaip jis vienas iš mažiausių pašalinių poveikių turinčių vaistų ax.gif  Aš pati sumasčius juos gerdavau be gydytojo nurodymio tik tapo geriau ir nutraukiau tada gavos dar blogiau schmoll.gif  be gydytojo rekomendacijų manau su tokiais vaistais žaist negalima aš tai pasimokiau verysad.gif

Zinau kad negalima bet na skolos pradejo smaugti ir pabegau as nuo savo gydytojos sad.gif pasidare per didele prabanga uz vizita kas dvi savaites netoli simtuko moketi... O dabar ir bijociau pas ja sugryzt po tokiu ekperimentu sad.gif Kaip nors gal pati susidorosiu
Atsakyti
QUOTE(Kūtvėliukė @ 2007 04 02, 22:52)
Zinau kad negalima bet na skolos pradejo smaugti ir pabegau as nuo savo gydytojos sad.gif pasidare per didele prabanga uz vizita kas dvi savaites netoli simtuko moketi... O dabar ir bijociau pas ja sugryzt po tokiu ekperimentu sad.gif Kaip nors gal pati susidorosiu

o valdiškai ko nenori eit, nieko nekainuoja +vaistai kompensuojami bereik tik po truputį primokėt.
Aš kai užsiregistravau psichikos centre tai iš pradžių kžkaip nelabai jaučiaus jei kas sužinos, o dar ir pareigas gana aukštas užėmiau bet velniop aš taip sutaupau krūvą pinigų ax.gif
Atsakyti