Įkraunama...
Įkraunama...

Vienišės gyvenimo privalumai

Man pavyzdziui labiausiai patinka, kad galiu planuot pirkimus, skudurus kosmetika ir nieks nezyzia biggrin.gif galiu miegot kada noriu ir kiek noriu smile.gif galiu neipareigojanciai elgtis namie-but susivelus, nepasidazius smile.gif tomis dienomis galiu but pikta kiek noriu:D valgyt ledus is dezes biggrin.gif manikiura, pedikiura ir kitas proceduras galiu atlikinet nesislepdama smile.gif galiu per tv ziuret visokius sksus ir miestus ir nieks man neperjungs kanalo i futbola biggrin.gif
Atsakyti
galesiu nedaryti valgyti normalios karstos mesiskos vakarienes

galėsiu i svecius vaziuoti zinodama, kad grisiu namo tada kai noresiu, ir nereikes laukti kol prisigeres vyras teiksis vaziuoti o kita diena nereikalaus butelio alaus

daug ka galesiu daryti - cia turbut vienas is issiskyrusiu privalumu, kad galesiu daryti tai ka noresiu ir nereikes taikytis prie nieko clap.gif
Atsakyti
Nors as dar neseniai viena bet privalumus JAU pajutau tongue.gif
Pvz nebereikia daryt valgyt puodais didziausiais ir sukt galva ka daryt.Galiu varyt su draugem i bara ir zinau kad nereiks ataskaitu duot ir ziuret i laikrodi jau laikas.Galiu ziuret TV tai ka AS NORIU nors teliku namie trys bet visada turedavau atsigulus taikytis.Va tongue.gif
Ir tvarkytis galiu tada kai man yra nuotaika o ne tada kai jis sakydavo "jau netvarka reiks savaitgali abiem pasitvarkyt" FUI
Atsakyti
jo o geriausia, kad gali nesitvarkyt jei nenori.
Atsakyti
Nezinau... g.gif Man taip naturaliai gera vienai gyvent su dukrom, kad minciu apie kita santuoka net nekyla.
Zinot, karta vaziavau ir vitrinoj pamaciau grazia nuotakos suknele - pagalvojau kad noreciau ja pasipuost, noreciau tokiu graziu "amerikonisku" vestuviu, kai lydi vaikai, gelem papuosta baznycia....pasvajojau ir praejo wink_3.gif, nes tada vel mano gyvenimas pasikeistu, nes du zmones gyvenantys kartu nori nenori turi taikytis vienas prie kito, ir turi but tikras, kad tave supras, kad tikrai nores viskuom dalintis ir pan..... O dabar darau taip kaip man patinka, sugalvoju, kad dabar eisim i cuozykla ir iseinam, visiska sprendimu laisve ir visada mylint maza kompanija wub.gif Galiu viska, nieks nieko nenurodineja, "nepatarineja". Anksciau bendras islaidas dalindavomes su vyru per puse, dabar viska islaikau as pati, bet pati ir darau kaip noriu...Kai paklausau kitu seimu - tai toks jausmas, kad mano gyvenime ir stresu maziau ir ramiau ir...
Atsakyti
Man tai vienas is privalumu kad galiu savo finansus tvarkyti kaip noriu. Man kazkaip nesuvokiama kas yra bendras biudzetas smile.gif O dar baisiai megstu namuose buti nesukavus ir deveti suplesusius rubus smile.gif ir aplamai, niekas man netrukdo patinginiauti, paskaityti knyga ir pazaisti kompu. Kuo toliau tuo maziau save isivaizduoju istekejusia.
Atsakyti
Galiu nedaryti valgyti, o važiuojam į mcDonaldą, ir niekas neaiškina, koks ten nesveikas maistas. Planuoju laiką kaip man reikia, nereikia peštis, pas kieno mamą Kūčioms važiuosim. Mažiau skalbimo, nereikia lyginti nerealaus dydžio baltinių ir "maijkių" biggrin.gif Indus plaunu kada pritrūksta... tvarkausi kada ko nors laukiu, o ne kai kam nors atrodo nešvaru. Vaikui esu vienintelis autoritetas. Nereikia sukti galvą, ką jam padovanoti, nes nemoku išrinkti vyriškos dovanos. Ir neduodu niekam ataskaitų kur ir su kuo einu ar miegu tongue.gif

biggrin.gif aha, pritariu Librai - galiu nesišukuoti ir vaikščioti su murzinu treningu...ir su bigudukais vaikščioti..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo milabra: 16 gruodžio 2004 - 13:51
kaip man pradeda patikti vienai gyventi smile.gif
zyyymiai maziau stresu, plius visi jusu jau isvardinti privalumai ...
ir jokiu anytu smile.gif
Atsakyti
Beveik nedarau mėsiškų patiekalų, o kai tingiu, nedarau išvis nieko, mes su vaiku ir karštais sumuštiniais užsikišam wink.gif Lengva kūdintis, nes šaldytuve gali būti tik 2 kiaušiniai, ir jokių kečupų, majonezų, mėsgalių, skilandžių. Tvarkau butą , plaunu lėkštes, lyginu pagal nuotaiką. Galiu ramiai skaityti knygas. Namuose nesikaupia tušti alaus buteliai. Mažiau konkurentų dėl kompiuterio. Niekur nesimėto kojinės. Visi daiktai turi savo vietą ir nedreifuoja nežinomomis kryptimis.
Atsakyti
Skamba visai neblogai biggrin.gif
Atsakyti
Rimtai, mergaitės, gundot laugh.gif Norėtųs ir man tų išvardytų privalumų tongue.gif
Atsakyti
Ir aš prisijungsiu prie privalumų:

1. Vaikštau kur noriu, planuoju laisvalaikį kaip noriu, einu į teatrą, žiūriu TV laidas, kurios man patinka, leidžiu sau visą dieną skirti "apsihopinimui", galiu kiek noriu laiko praleisti savo mylimam kaime.
2. Nereikia gaminti valgio.
3. Nereikia dalintis pinigais.
4. nereikia pykti samdant svetimus žmones remontui ar kitiems ūkiniams darbams
5. Nekenčia šeimos biudžetas dėl brangių vyro pramogų tokių kaip Off-roudas ar dažasvydis
6. Nereikia lyginti marškinių
7. Mažiau bardako namie, nieks neprikiša netyčia "nedaplautos" šakutės
Atsakyti