Įkraunama...
Įkraunama...

Kodėl gimdome daug vaikų?

Ar kitaip neįsivaizduojat savęs šiame gyvenime, jaučiat, kad tai jūsų pašaukimas, gyvenimo stilius, ar patys esat kilę iš gausios šeimos, ar tai tam, kad užaugusiems vaikams būtų geriau (man mama rašo, kad visad norėjau sesės, tai matyt dėl to ir savoj šeimoj taip vyksta, gal g.gif ...), ar tiesiog gimdot tiek, kiek Dievas davė , ir pan. ir pan.?
Aš iš pradžių svajojau apie 2, kad 1 neliūdėtų (aš vaikystėj daug liūdėjau, jaučiaus vieniša, pavydėjau, kas turėjo daug sesių, brolių), bet planavau ilgesnį tarpą, o gavos netyčiukė biggrin.gif , po skyrybų vėlgi radikaliai keitėsi gyvenimas, iš pradžių teko gerokai atsigaut po šoko, o po to naujai kūriausi savo gyvenimą, pradėjau įsivaizduot, kokio jo idealaus norėčiau ir tam idealui man dar trūko mylinčio vyro, pagranduko ir gero darbo, dar trūksta paskutiniojo wink.gif
Ir galiu atsakyt, kodėl gimdžiau vaikus, vieną-iš smalsumo, visi aplink gimdėsi biggrin.gif ir aš jau jaučiau poreikį, antra-netyčiukė, bet ne mažiau mylima, trečia-iš noro patirti, ką reiškia brandesnė motinystė, noras myluoti tą mažą būtybę, prisiminti, atsimėgauti tuo, kas pamiršta..paskutinįsyk, paskutinės galimybės išnaudojimas...
Labai įdomu sužinoti kitų nuomonę, mintis šia tema wink_3.gif
Atsakyti
Pirmas - na taip nutiko netyčia, ką padarysi.
Antras - čia jau aš buvau tvirtai įsitikinus, jei jau turėti vaiką, tai tik mergaitę. O pirmas buvo sūnus.
Trečias - dar nėra. Bet kuo toliau, tuo labiau panašu, kad bus. Vyras jau apie tai šneka maždaug kartą per mėnesį, o tai nieko gero nežada mad.gif Na jis visada galvojo, kad šeimoje turi augti ne mažiau trys vaikai. Nu trys tai trys, bet dar viena naujieną prasitarė - jam trys vaikai = trys bernai, o mergaičių, nu čia jau kaip dievas surėdys. Na jau šitai tai jam neišdegs schmoll.gif Nors jis čia žiūrėdamas apie trynukus krapštosi pakaušį ir sako, tai pasisekė žmogui - vėl kokią nors velniavą planuoja doh.gif
O kas dėl manęs, tai man pirmos mergaitės būtų pilnai užtekę. Bet dabar kai yra du, aiškiai matau kad ir jiems ir mums su vyru nuo to tik geriau. Dėl trečio - kol kas dar labai nenoriu. Ir laukiu to momento, kai panorėsiu. Vis svajoju, kad jei jau turėsiu trečią, tai tada, kai būsiu nusiteikusi jį auginti pati iki kokių 3 metų. Tik nežinau ar išeis to sulaukti ir ar aš iš viso galėčiau visą dėmesį skirti tik vaikui ir nepasigesti kitokios veiklos.
Atsakyti
Mes irgi kol kas turime tik du, bet planuojame tris clap_1.gif Taip buvo apsvarstyta ir nuspręsta dar pačioje draugystės pradžioje. Ir vardus visiems trims jiems išrinkom laugh.gif Kažkodėl dviem berniukam ir mergaitei g.gif Tai vadinasi tas, kuris dar sėdi ant debesies ir laukia savo eilės turėtų būti berniukas (su vyru juokiamės, kad vyresniems pralošė kortomis laugh.gif ) Trečiojo laukiam, kai mūsų pametinukams stuktelės bent po dešimtmetį thumbup.gif Kaip ir Lengvutė, norėčiau patirti tą vadinamąją brandžią motinystę blush-anim-cl.gif Bet greičiausiai, kaip ir Aifa, neišsėdėčiau su 2.gif iki trejų metų. Aš turiu šešeriais metais jaunesnį brolį, mano vyras - vienturtis. Norime didelės šeimos, tuo pačiu - užtikrinti jiems viską įmanomą. Manau, kad trys - pats tas thumbup.gif Mano auklė turi tris vaikus - dvi mergaites ir berniuką, panašiu skirtumu, kaip mes planuojam ir gyvena fantastiškai wub.gif
Atsakyti
Drasios jus moterys biggrin.gif

turim du bernus, bet vat kazkaip motinos sirdziai gal ir mergytes noretusi, bet veliau, gal kada subresiu sei minciai tongue.gif
As pati is triju vaiku, seip visad galvojau, kad uzteks ir dvieju, bet kuo toliau tuo labiau isitikinu, kad berniukus ne sau, o marciom auginam ir santykiai tarp motinos ir dukros kitoki, o jei butu ir trecias bernas nu tai tada neduota biggrin.gif
Ta prasme negaliu sakyti, kad tikrai bus, bet negaliu ir sakyti, kad nebus.... smile.gif
Atsakyti
Aš kol kas turiu vieną ir mažutę, bet noriu dar dviejų clap_1.gif Tik kiek baiminuosi dvynukų blink.gif
Pati turiu metais jaunesnį brolį ir dvylikamečius dvynius - seserį ir brolį. Kuo toliau, daugiau matau didelės šeimynos pliusų šeimos. Mes vyresnieji jau suaugę, o tėvai "priversti" auginti dar du beveik paauglius, tad neturi laiko senti, bambėti ir perdėtai rūpintis anūkais bei žentu ir marčia clap_1.gif
Svajoju apie tą laiką, kai mes visi broliai seserys gyvensim Vilniuj ir turėsim krūvas vaikų clap_1.gif clap_1.gif clap_1.gif

Neįsivaizduoju savęs, auginančios vienturtėlę blink.gif
Atsakyti
As esu kilusi is 3 vaiku seimos, bet kol kas nenoriu daug vaikuciu. Anksciau galvojau, kad kuo daugiau, tuo smagiau. Bet dabar taip vargstu su savo pirmagime doh.gif , kad atrodo, jog daugiau vaiku nenoresiu. Mazute ji dar pas mane. Gal kai praeis daugiau laiko kitaip galvosiu rolleyes.gif
Atsakyti
pirmi-netycia taip gavosi.
antrosios-...net nezinau.gal nevisai netycia.mes norejom dukrytes.nes vyresneliai berniukai.ir kai pastojau,buvau laiminga,tik baiminausi del aplinkiniu reakcijos.o kai paaiskejo,kad vel 2 buvo sokas.jei rimtai,nenorejau dvyniu.bet jau jie buvo,plake ju sirdeles...
rezultatas,dvi nuostabios dukrytes.
is viso keturi.man jau nebeatrodo daug.pats tas.vyresneliams abiems po viena sese.
jei nebutu po du,tai tikrai tiek nebuciau gimdzius.bet dabar...mes laimingi. smile.gif
Atsakyti
Bent jau teorine galimybe treciam vaikui butinai pasilieku. Nes labai jau as graudinu save kiekviena syki: tai dukreles lovele reikia nuleisti, (graudinuos, kad paskutini karta taip aukstai leliukas pas mus miega sad.gif ), tai dukrele atsisedo, (graudinuos, kad jau nebe leliukas) ir taip kiekviena syki. Vyras vis sako, kad butinai gimdysim trecia. As saukiu, kad ne ne ne. Bet sirdies gludumoje tikrai zinau, kad jei tik nesuslubuos sveikata ir nepasikeis aplinkybes, butinai dar turesim trecia angeleli smile.gif
Atsakyti
Visi trys pastojimai netyčia, pirmus 2 saugojomės, bet nemokšiškai, o trečias išvis mistika. O gimdau todėl, kad esu prieš nėštumo nutraukimus, ir tikiu likimu, kad kai kas geriau žino, ko man reikia, "čelovek predpologajet, a bog raspologajet". Rezultatais nenusivyliau. Aišku stengsiuos po šio gimdymo kokius 7 metelius nepastoti, o po to jei sveikata leis ir 4-ą smile.gif

Atsakyti
QUOTE(arbuziuke @ 2004 12 28, 15:33)
pirmi-netycia taip gavosi.
antrosios-...net nezinau.gal nevisai netycia.mes norejom dukrytes.nes vyresneliai berniukai.ir kai pastojau,buvau laiminga,tik baiminausi del aplinkiniu reakcijos.o kai paaiskejo,kad vel 2 buvo sokas.jei rimtai,nenorejau dvyniu.bet jau jie buvo,plake ju sirdeles...
rezultatas,dvi nuostabios dukrytes.
is viso keturi.man jau nebeatrodo daug.pats tas.vyresneliams abiems po viena sese.
jei nebutu po du,tai tikrai tiek nebuciau gimdzius.bet dabar...mes laimingi. smile.gif

thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif Aš apakusi, nu bet ir susiklostė pas jus, eikti sau, kažin ar yra analogų- vienoj šeimojo ir du po dvynius thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Andro @ 2005 01 05, 00:48)
thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  ohmy.gif  ohmy.gif  ohmy.gif Aš  apakusi, nu bet ir susiklostė pas jus, eikti sau, kažin ar yra  analogų- vienoj šeimojo ir  du po dvynius thumbup.gif



turejau klasioke, tai ju seimoje buvo vyresnieji dvyniai- mergaite ir berniukas, paskui berniukas ir vel dvynukes mergaites smile.gif = 5 vaikai

o pas senelius laikrasty skaiciau, kad Plunges rajone gyvena seima, augino viena sunu, paskui pagimde dvynukus berniuka ir mergaite, o dabar moteris laukiasi trynuku= 6 vaikai biggrin.gif

ot tai tau ir matematika user posted image visas vaiku darzelis biggrin.gif
Atsakyti
Turim 2 berniokus. Abu visai tycia smile.gif
Labai noretusi mergaites, na arba berniuko, bet trecio noretusi. tongue.gif Kai tik pajausim kad galim sau tai leisti manau taip ir bus, na nebent Dievulis anksciau viska suredys pagal save smile.gif O dabar tai as kliedziu treciu leliuku, nes pasilgau tokio mazulio angelelio wink_3.gif wub.gif

o dvyniu norejau visada net pati nezinau kodel, matyt kodel kad vargu bau ar juos turesime blush-anim-cl.gif kazkada berods "tavo vaike" skaiciau straipsni apie seima kuri turejo pametinukus berniukus ir gime TRYNUKES!!!! va cai tai bent!!!!
Atsakyti