Įkraunama...
Įkraunama...

IUI

Nauja tema, naujos viltys. 4u.gif
Atsakyti
Visoms visoms linkiu, kad šis pavasaris būtų visoms labai vaisingas wub.gif
Visoms sekmės 4u.gif
Atsakyti
Tarp kitko - pastebiu (ne)realų nėštukių užderėjimą... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kojines2 @ 2007 04 01, 19:12)
Tarp kitko - pastebiu (ne)realų nėštukių užderėjimą... smile.gif

Labukas visoms.
Linkiu, kad parskride gandrai aplankytu Jus visas.
Ir kuo greiciau. 4u.gif 4u.gif
Atsakyti

Vaisingo pavasario mergonos thumbup.gif
As savo IUI planuoju po Sv. Velyku, tikiu, kad si karta butinai pavyks 4u.gif
Visoms sekmes thumbup.gif


Atsakyti
Labas rytas 4u.gif
Spanguole atsakau į tavo klausimėlį dėl papukų.
Man jie pradėjo keistis antrą savaitę po IUI, o vaiduoklišką juostelę aš pamačiau jau 11 dieną.
Tiesą sakant man vis dar nedrąsu patikėti tuo...
Idomu kaip naughty-me sekasi ...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Svetucia: 02 balandžio 2007 - 07:19
QUOTE(Svetucia @ 2007 04 02, 08:17)
Labas rytas  4u.gif
Spanguole atsakau į tavo klausimėlį dėl papukų.
Man jie pradėjo keistis antrą savaitę po IUI, o vaiduoklišką juostelę aš pamačiau jau 11 dieną.
Tiesą sakant man vis dar nedrąsu patikėti tuo...
Idomu kaip naughty-me sekasi ...


sveikos, pas mane nieko gero. mmm prasidejo unsure.gif labai gaila, bet savo jau isliudejau. rytoj pas daktare ir imames visko is naujo. gydytoja sake keis schema, jei sikart nepavyks. turbut nebestimuliuos clost. imsimes gonalio cool.gif
Atsakyti
naught -me, ale tai reik itart, kad visgi kabinosi zirniukas, buvo gi vaiduokliukas testuke wub.gif gaila, aisku, kad jam neuzteko jegu... verysad.gif

Svetucia aciu uz pasipasakojima drinks_cheers.gif lauksiu tokiu pat pozymiu cool.gif

Berods tiesiog as ir gabrenienei siandien pas gydytoja - SEKMES 4u.gif kur Musmiryte dingusi? g.gif
Atsakyti
[Berods tiesiog as ir gabrenienei siandien pas gydytoja - SEKMES 4u.gif kur Musmiryte dingusi? g.gif
[/quote]


Naugty-me, gaila, kad atėjo mmm, nes kažkaip buvo man viltis dėl tavęs sužibusi wub.gif , nieko, svarbiausia nepasiduok smile.gif
Spanguole, šiandien einu per pietus pas gydytoją, žiūrėsim kas ir kiek užaugo, šiaip jaučiu pilve, kad kažkas vyksta, tempia smile.gif , tikiuosi ryt apturėti IUI biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(naughty-me @ 2007 04 02, 10:01)
sveikos, pas mane nieko gero. mmm prasidejo  unsure.gif 


Labai gaila verysad.gif
O kokios firmos testukas parodė vaiduokliuką?
Man tai vaiduokliuką visada rodo After 10, bet juostelė būna pilka, o vėliau liko tik juostelės balta vietelė, tikrai galima apsirikti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Spanguole @ 2007 04 02, 10:29)
naught -me, ale tai reik itart, kad visgi kabinosi zirniukas, buvo gi vaiduokliukas testuke  wub.gif  gaila, aisku, kad jam neuzteko jegu...  verysad.gif 

Svetucia aciu uz pasipasakojima  drinks_cheers.gif  lauksiu tokiu pat pozymiu  cool.gif

Berods tiesiog as ir gabrenienei siandien pas gydytoja - SEKMES  4u.gif  kur Musmiryte dingusi?  g.gif

as irgi siandien einu ziureti savo turto ax.gif idomu kiek po gonalio prisiauginau g.gif

naught -me, nepasiduok, pamatysi ateis svente ir i musu kiema 4u.gif
Atsakyti
Merginos, aš noriu pasakyti, kad neretai męs tikrai klaidingai vertiname testo rezultatus, kadangi jį darome ne pagal instrukciją: t.y. daromes testą ankščiau nei reikia, pamatome kažkokią juostelę, ne raudoną kaip kontrolinę, o vos matomą, ir manome, kad tai rodo galimą nėštumą, dažnai juostelė atsiranda žymiai vėliau, nei nurodyta, per kiek turi atsirasti teste, dažnai juostelė atsiranda rodydama vaistų likučius.
Mano nuomone, su testais mus reikia elgtis taip, kaip numatyta instrukcijoje, t.y. darytis kada priklauso (turimų mėnesinių dieną, arba joms vėluuojant), juostelės išryškėjimo laukti ne ilgiau kaip nurodyta teste, juostelė turi būti ne pilka, ne balta, ne geltona, o rausva, arba raudona kaip kontrolinė.
Taigi laikykimės instrukcijų ir testą vertinkime pozityviai ax.gif
Atsakyti