Įkraunama...
Įkraunama...

Ne ta mama kuri pagimdė

Vaikui svarbu yra duoti gerą šeimą ir jos šilumą. clap_1.gif
Atsakyti
Sutinku.

Jei man dievas neduos vaikelio, būtinai pasiimsiu iš kūdikių namų ir užaiginsiu taip, kad jis būtų pilnateisis ir pilnavertis mūsų šeimos narys. megalol.gif
Atsakyti
Man dar ir dabar prieš akis stovi tas vaizdas, kaip kūdikiū namuose vaikučiai pribėga ir klausia : ar būsi mano mamytė?
Atsakyti
Čia ką antireklama Mikutavičiaus laidai, kad išvakarėse skelbiamos tokios temos?Ar būtina kišti dabar šitą nuomonę, tuo labiau, kad yra įvaikinimo tema. Pasilaikykit šitą nuomonę sau būtent kelias dienas, kol merginos kovoja už teisę pabūti nėščiomis.
Atsakyti
QUOTE(Viltė @ 2004 12 16, 16:42)
Čia ką antireklama Mikutavičiaus laidai, kad išvakarėse skelbiamos tokios temos?Ar būtina kišti dabar šitą nuomonę, tuo labiau, kad yra įvaikinimo tema. Pasilaikykit šitą nuomonę sau būtent kelias dienas, kol merginos kovoja už teisę pabūti nėščiomis.


Kaip suprantu tau ši nuomonė nepatinka, bet gal nevisiems priimtina ir tavo nuomone. Čia laisva šalis - ka noriu ta sakau. O ta Mikutavičiaus laida man mažiausiai rūpi. Eikit ir reikkites ten - juk niekas jums nedraudžia. Apie dirbtina apvaisinima irgi kalbama ne vienoj temoj. schmoll.gif
Atsakyti
[quote=Zuika1,2004 12 16, 16:46]
O ta Mikutavičiaus laida man mažiausiai rūpi.

Matosi.Gal ir nustebsi, bet aš už įvaikinimą. Bet teise po širdimi panešioti vaikelį turi kiekviena.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Viltė: 16 gruodžio 2004 - 16:57
[quote=Viltė,2004 12 16, 16:57]
[quote=Zuika1,2004 12 16, 16:46]
O ta Mikutavičiaus laida man mažiausiai rūpi.

Matosi.Gal ir nustebsi, bet aš už įvaikinimą. Bet teise po širdimi panešioti vaikelį turi kiekviena.
[/quote]
Vilte, kas apsprendžia tokia teisę. Nejau manai, kad aš to nenorėjau? Norai nuo galimybių skiriasi./ Esu ne mažiau laiminga mama augindama isuni
Atsakyti
Zuika, tu bent suvoki, ką rašai??????
Nori paminklo, kad vaiką įsivaikinai? Taip, tu šaunuolė, visiškai nuoširdžiai galiu pasakyti, kad labai gerbiu ir palaikau už tai, bet už tuos žodžius, kuriuos šitoj temoj parašei, jei turi bent keik sąžinės, tau turėtų būti nepaprastai gėda........
Nedrįsk čia pas mus moralizuoti, ir taip visos visą laiką vaikštom ant bedugnės krašto....Fu....kaip nemalonu.
Pabūsiu dar kartą diktatorė - kad nebūtu čia jokių pjautynių mūsų skyrelyje.....

O Viltė visiškai teisi - mes čia visdada stengiamės laikytis tvarkos - jau yra tema apie įvaikinimą ir nėra reikalo skelbti naują temą vien dėl to, kad nesulaukei dėmesio, kurio tikėjaisi.

Merginos, siūlau nesileisti į diskusijas su Zuika, panašu, kad ji nė iš tolo mūsų nesupranta.

O Agai prašymas - ištrink prašau šitą temą, kad mums gėdos nedarytų.....
Atsakyti
na kazkas cia ne taip g.gif

apie kurias galimybes kalbam? ar apie tai kai butu galima bet nera pinigu? as manau kad tokia problema gali padeti isspresti ir aplinkiniai. pinigai apskritai keistas dalykas. bet va kai nebera tu kitu galimybiu, kurios man labai nepriimtinos vis dar ir pykstu ant ju, tada nebelieka nieko tik bandyti susitaikyti ir nepykti ant tu kurioms gal pavyks.
speju kad cia yra likusios kokios tai nuoskaudos? tikrai nesipykim, geriau jau pasikalbeti, pasakyti kas ant sirdeles, bet leisti isbandyti viska
Atsakyti
siūlau nekreipti į tą zuikelį dėmesio schmoll.gif . kažkaip labai jau vaikiška wink.gif tuo labiau kad įvaikinimo tema tikrai ne vieną kartą skelbta iš naujo mūsų paforumyje, jau nekalbant apie tai, kad iškelta kaip visiškai atskira tema forumo tituliniame puslapyje.

galim savo energiją skirti kitiems dalykams newyear.gif

o į vaikiukų namus nueisim kada nors - būtent mūsų skyrelio merginos wink.gif gerai, saulytės? wub.gif
Atsakyti
Daug kartų skaičiau Zuikos žinutes ir nė vienoje iš jų neradau nė vieno įžeidžiančio žodžio. Jokia čia antireklama. Tai tiesiog kitokia nuomonę, kurią reikia ne pulti, o ją gerbti, nors galima ir nesutikti. Kodėl kitaip mąstantis žmogus iškart išvadinamas vaikišku? blink.gif Nemanau, kad Zuika norėjo pasigirti, tiesiog pasakė, ką galvoja. Ir tikrai siūlau neignoruoti Zuikutės ir leistis su ja į diskusijas rolleyes.gif

Mergikės, gyvenkime draugiškai, juk newyear.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kolibriukė: 16 gruodžio 2004 - 19:23
bet juk Zuika1 kalbejo apie visa tai jau ivaikinimo temoj, kam naujos? g.gif
Atsakyti