Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvės be alkoholio

Iskilo ir vel klausimas doh.gif
Nesinori mums matyti girtu veidu musu sventeje ax.gif Ir nezinom kaip cia padaryti,kad niekas nesupyktu,neisizeistu ir,kad svente praeitu graziai.Gal iseitis uzversti visus balta ir stipriais alkoholiniais gerimais? ax.gif O gal,kaip tik,vaisintis,tik vynais ir likeriais?Negerti,o megautis visa vakaru gerimu ax.gif
Patarkite,kas turi patirties,zinoma gali pasisakyti ir tos,kurios jos neturi,o tik semiasi mirksiukas.gif
Aciu visoms is anksto uz komentarus 4u.gif
Atsakyti
Kazkada alkoholio temoje buvo iskeltas panasus klausimas... tik ten forumiete nenorejo isvis JOKIO alkoholio... buvo uzsipulta doh.gif

As asmeniskai ir sutikciau su tavuoju variantu, kad nebutu jo (beveik)

Bet reiktu ivairoves... vynus ne visi megsta ir geria... likerius taip pat... manau dar turetu buti sidras, alus, sampanas kas dar cia g.gif

bet ar tada nebus dar blogiau? kadangi prie vieno gerimo ilgai neapsistosi.. o primaisius g.gif o zmones jei geria balta, tai pagrinde vistiek tik ja rolleyes.gif

siaip man taviskis variantas labai patinka, bet manau tai priklauso nuo sveciu.. jei nera tokiu, kurie visai nemegtu siu gerimu tada viskas ok blush2.gif

PS: kai kurie gi patys po butelaiti kita atsinesa tai vistiek labai neisvengsi alkoholio unsure.gif
Atsakyti
Supranti kai kurie eina i vestuves pabaliavoti, ir jie neisivaizduoja baliaus be šnapso.Čia labai daug priklauso nuo svečiu, o jei nores prisilupti, tai taip ir padarys.O tau patariu nekreipti demesio, o galvoti tik apie tai kad šita diena daugiau gyvenime nepasikartos ir negalesi nieko pakeisti jei ir kas bus nemalonaus.
Jau ketvirta karta eisiu piršliene ir tikrai visko mačiusi.
Tik va kartais ir tie svečiai sugadina jauniesiems nuotaika, tie paskui nepatenkinti, o laikui sueje sako gerai sake nekreipti demesio, bus ir tokiu kurie pades susitvarkyti t.y.laiku apramins koki.o jei vestuves 100 žmoniu tai išvis sunku, nemalonu aišku kai išgere ir nesamones kalba ir daro, bet to neišvengsi, buna visko.Kaip sakant ir kiaule turi buti, bet labai greitai paskui viskas pasimiršta ir lieka tik filmuota medžiaga ir piktis praeina.
Sekmes tau
Atsakyti
Mūsų vestuvės buvo be alkoholio (ne beveik be, o be). Su jaunimu, kuris sudarė didžiąją dalį svečių, problemų neturėjom, o vyresniuosius teko iš anksto tam nuteikti, bet ir iš pastarųjų galiausiai sulaukėm atsiliepimų, kad tai visgi buvo puiki mintis. ax.gif
Atsakyti
na man buvo iskilusi irgi tokis dilema,kadangi su vyru siuo klausimu absoliuciai sutariam,tai musu nedideles vestuves buvo beveik blaivos.atsizvelgem i svecu skoni ir gerimus rinkomes nedideliais kiekiais sampana,likeri,vyna,brendi ir alu ,to ka nusipirkom buvo net per daug,daugiausia visi gurksnojo vyna,vyrai - alu.rezultatas nieks nenusigere,nervu ir nuotaikos irgi nepagadino. patarimas vienas tiesiog pasiklausineti kas ka megsta is tauriuju gerimu,ir kieki pasiplanuot taip kad girtu nebutu,bet kad stalas tuscias nestovetu ax.gif sekmes planavime ir grazios sventes 4u.gif
Atsakyti
Ech... aš irgi norėčiau vestuvių be spirito. Deja, sunku tai padaryti - net jeigu jauniesiems nereikia, tai kiti būtinai norės nusilakt. verysad.gif
Atsakyti
Pas mus irgi beveik nebuvo alkoholio ax.gif
Vestuvės buvo labai mažos, nebuvo jokių muzikantų, raginančių išgerti doh.gif Užsakinėjom šampaną, kelių rūšių vyną, degtinę, dar buvo atneštų (dovanotų) stipriųjų gėrimų ax.gif Finale gavosi taip, kad paprašėm daugiau vyno, degtinę nurinko, nes nei vienas butelis nebuvo atidarytas thumbup.gif O dovanotus gėrimus teko parsivežti namo doh.gif
Kadangi tą vakarą vyko svarbios krepšinio varžybos doh.gif tai kai kas dar alų gėrė ax.gif
Finale likom labai patenkinti, kad nebuvo padauginusių, nuotaika nesugadinta, liko tik gražūs prisiminimai wub.gif
Atsakyti
QUOTE(dmu @ 2007 04 02, 18:25)
Ech... aš irgi norėčiau vestuvių be spirito. Deja, sunku tai padaryti - net jeigu jauniesiems nereikia, tai kiti būtinai norės nusilakt. verysad.gif

Bet šventė, kaip ten bebūtų, jaunųjų, o ne tų visų norinčiųjų nusilakt. Nereikia varžytis leisti tai suprasti, nes priešingu atveju rezultatas gali visai nedžiuginti. mirksiukas.gif Taip drąsiai nekalbėčiau, jei negalėčiau remtis sava patirtimi - tikrai nebuvo nei vieno bumbančio, kad vestuvės niekam tikusios, nes trūksta alkoholio. Aišku reikia ypatingai gerai apgalvoti, kas bus veikiama, nes pernelyg nuobodžiaujantys svečiai tikrai gali gėrimų pasigesti.
Atsakyti
QUOTE(dmu @ 2007 04 02, 18:25)
Ech... aš irgi norėčiau vestuvių be spirito. Deja, sunku tai padaryti - net jeigu jauniesiems nereikia, tai kiti būtinai norės nusilakt. verysad.gif

dmu, alkoholis tik nuo 22:00 lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
vis ne taip nusigert spėtų unsure.gif
Atsakyti
pas mus buvo visokiu gerimu, bet niekas nenusigere, sveciai gal buvo ne tokie, kuriems tik nusigerti rupetu
o jei taip bijot, kad sveciai prisigere nesamones darys ir nuotaika gadins, tai gal isviso vertetu pagalvoti, kokius zmones kviesti i svente, o kuriu ne mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(china @ 2007 04 02, 22:32)
pas mus buvo visokiu gerimu, bet niekas nenusigere, sveciai gal buvo ne tokie, kuriems tik nusigerti rupetu
o jei taip bijot, kad sveciai prisigere nesamones darys ir nuotaika gadins, tai gal isviso vertetu pagalvoti, kokius zmones kviesti i svente, o kuriu ne mirksiukas.gif


drinks_cheers.gif o taip pat ir sveciai savo ruoztu, jau vien is pagarbos jauniesiems ir kitiems sveciams, turetu jausti ribas. Na man tai tikrai butu ne lygis girtai slaistytis artimo zmogaus vestuvese doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Joa @ 2007 04 03, 01:48)
drinks_cheers.gif o taip pat ir sveciai savo ruoztu, jau vien is pagarbos jauniesiems ir kitiems sveciams, turetu jausti ribas. Na man tai tikrai butu ne lygis girtai slaistytis artimo zmogaus vestuvese  doh.gif

nu taip, aš tau pritariu visom keturiom drinks_cheers.gif
bet matai yra dvi kategorijos žmonių-svečių:
1 vieniems svarbu susitikti pabendrauti per balių
2 kitiems svarbu prisigerti per balių

pagrindinės dvi "progos" giminei susitikt tai yra vestuvės ir laidotuvės. na tai aišku per laidotuves gal geriama saikingiau, o tada per vestuves atsiimama.
Atsakyti