Įkraunama...
Įkraunama...

Genetiniai tyrimai, baimė pagimdyti ligoniuką

Sveikos busimosios ir esamos mamytes. Nezinau ar daznai pasitaiko kitoms, taciau labai bijau, kad nepagimdyciau nesveiko vaiko.
Tiesiog nezinau ka daryti ir kur kreiptis. Klausiau ginekologes, ji sako: ar yra gimineje turinciu kiskio lupa, vilko gomuri, daunu, psichiniu ligoniu?- Sakau: Ne. Tai sako eik ir gimdyk. Viskas ok.
Ar tai visas tyrimas? Juk gali visokiu apsigimimu buti... Be to, juk dauniukai ar kitoki ligoniukai taip pat kartoje gimsta pirma karta. Kas zino, gal man taip nutiks?
Ar yra budas issitirti nuo galimu komplikaciju ar apsigimimu, gal ka zinote, nes kazkaip nesinori tiketi, kad toks mano ginekologes "zodinis" tyrimas yra svarus.
Vasara ketiname susituokti ir labai norime vaikelio. Taciau ta baime, bijau visu pirma jos neisikalbeti, o antra, kad jei pastosiu ir toliau bijosiu, tai tikrai pakenks busimam vaikeliui...
Zinau viena, su tokia nelaime nesusitaikyciau, todel noriu kiek imanoma sumazinti rizika..... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Laukine25 @ 2007 04 02, 13:31)
Sveikos busimosios ir esamos mamytes. Nezinau ar daznai pasitaiko kitoms, taciau labai bijau, kad nepagimdyciau nesveiko vaiko.
Tiesiog nezinau ka daryti ir kur kreiptis. Klausiau ginekologes, ji sako: ar yra gimineje turinciu kiskio lupa, vilko gomuri, daunu, psichiniu ligoniu?- Sakau: Ne. Tai sako eik ir gimdyk. Viskas ok.
Ar tai visas tyrimas? Juk gali visokiu apsigimimu buti... Be to, juk dauniukai ar kitoki ligoniukai taip pat kartoje gimsta pirma karta. Kas zino, gal man taip nutiks?
Ar yra budas issitirti nuo galimu komplikaciju ar apsigimimu, gal ka zinote, nes kazkaip nesinori tiketi, kad toks mano ginekologes "zodinis" tyrimas yra svarus.
Vasara ketiname susituokti ir labai norime vaikelio. Taciau ta baime, bijau visu pirma jos neisikalbeti, o antra, kad jei pastosiu ir toliau bijosiu, tai tikrai pakenks busimam vaikeliui...
Zinau viena, su tokia nelaime nesusitaikyciau, todel noriu kiek imanoma sumazinti rizika.....  4u.gif


kiek tau metu? Moterims nuo 35 daro genetinius tyrimus, nes jom padideja rizika, bet jei esi jauna, nera ko sukti sau galvos. Sveikai maitinkis, neturek zalingu iprociou ir viskas bus gerai. Kuo daugiau galvosi, tuo labiau pati kenksi maziui kai lauksies
Atsakyti
Sveika,
pagrindiniai tyrimai atliekami jau nestuke.gif
o jei tavo baimės akys tokios didelės, tai galima pasidaryti genetinį kariotipo tyrimą Vilniuj genetikos centre, tik tai kainuoja pinigėlių (jei neturi siuntimo, nepriklausai rizikos grupei),
jei esi jauna, nesuk sau galvos tokiomis baimėmis....... mirksiukas.gif
linkiu atsikratyti baimių ir ramiai planuoti leliuką
Atsakyti
o apsigimimai nepriklauso nuo kraujo grupiu? girdejau,kad du minusai - gresia apsigimimais g.gif
Atsakyti
as taip pat manau, jog reikia kuo maziau galvoti apie blogus dalykus laukiantis ar ketinant pastoti.

mano pussere neigali tiek fiziskai, tiek psichiskai, gal but ir tureciau pergyventi, bet kazkaip neketinu stresuoti be reikalo. Juolab kad pussesere tokia tapo per gimdyma, kai akusere jai suspaude galvyte (per cezario pjuvi) ir ja istiko insultas. Nuo pat gimimo ji tokia. Reikia negalvoti nuolat, o kas butu, jeigu... Psichologinis nusiteikimas labai svarbus mirksiukas.gif Teisingai Kudliukas parase, sveikai maitinkis, nerukyk, negerk, daugiau gryno oro, gero nusiteikimo ir viskas bus gerai.

4u.gif
Atsakyti
QUOTE(organizatore @ 2007 04 03, 17:58)
o apsigimimai nepriklauso nuo kraujo grupiu? girdejau,kad du minusai - gresia apsigimimais  g.gif


Čia tai visiška nesąmonė.
Atsakyti
QUOTE(Laukine25 @ 2007 04 02, 13:31)
Sveikos busimosios ir esamos mamytes. Nezinau ar daznai pasitaiko kitoms, taciau labai bijau, kad nepagimdyciau nesveiko vaiko.
Tiesiog nezinau ka daryti ir kur kreiptis. Klausiau ginekologes, ji sako: ar yra gimineje turinciu kiskio lupa, vilko gomuri, daunu, psichiniu ligoniu?- Sakau: Ne. Tai sako eik ir gimdyk. Viskas ok.
Ar tai visas tyrimas? Juk gali visokiu apsigimimu buti... Be to, juk dauniukai ar kitoki ligoniukai taip pat kartoje gimsta pirma karta. Kas zino, gal man taip nutiks?
Ar yra budas issitirti nuo galimu komplikaciju ar apsigimimu, gal ka zinote, nes kazkaip nesinori tiketi, kad toks mano ginekologes "zodinis" tyrimas yra svarus.
Vasara ketiname susituokti ir labai norime vaikelio. Taciau ta baime, bijau visu pirma jos neisikalbeti, o antra, kad jei pastosiu ir toliau bijosiu, tai tikrai pakenks busimam vaikeliui...
Zinau viena, su tokia nelaime nesusitaikyciau, todel noriu kiek imanoma sumazinti rizika.....  4u.gif

isivaizduoju,kad gali bijoti.As dabar laukiuosi pirmo kudikelio,tai irgi karts nuo karto baimingai pagalvoju,o jeigu leliukas nesveikas ir tt?Bet veju visas blogas mintis.Tada pradedu realiai galvoti.Normalu,kad yra tas nerimas,bet reikia stengtis gerai save nuteikti,nes kitaipi,tai galima isigasdinti ir bijoti visko.Nes buna,kad gimsta sveikas vaikutis ,o veliau po keliu metu suserga,ir apskritai ka tu gali i ateiti numatyti?Galima isigasdinti save tiek,kad bijoti i gatve iseiti,nes kasdien vyksta avarijos ,ir tu nezinai kas tau gali ateity atsitikti.Statistiskai, visada yra sansas,kad kazkas atsitiks,kazkur pakliusi,kazkas nesigaus.Bet nejaugi pradeti visko bijot?tiesiog gyveni ir toliau gyvenk,kurk planus i ateiti smile.gif Sekmes!
Atsakyti
QUOTE(Laukine25 @ 2007 04 02, 13:31)
Sveikos busimosios ir esamos mamytes. Nezinau ar daznai pasitaiko kitoms, taciau labai bijau, kad nepagimdyciau nesveiko vaiko.
Tiesiog nezinau ka daryti ir kur kreiptis. Klausiau ginekologes, ji sako: ar yra gimineje turinciu kiskio lupa, vilko gomuri, daunu, psichiniu ligoniu?- Sakau: Ne. Tai sako eik ir gimdyk. Viskas ok.
Ar tai visas tyrimas? Juk gali visokiu apsigimimu buti... Be to, juk dauniukai ar kitoki ligoniukai taip pat kartoje gimsta pirma karta. Kas zino, gal man taip nutiks?
Ar yra budas issitirti nuo galimu komplikaciju ar apsigimimu, gal ka zinote, nes kazkaip nesinori tiketi, kad toks mano ginekologes "zodinis" tyrimas yra svarus.
Vasara ketiname susituokti ir labai norime vaikelio. Taciau ta baime, bijau visu pirma jos neisikalbeti, o antra, kad jei pastosiu ir toliau bijosiu, tai tikrai pakenks busimam vaikeliui...
Zinau viena, su tokia nelaime nesusitaikyciau, todel noriu kiek imanoma sumazinti rizika.....  4u.gif


Sveikute, Laukine25,
Nu pagaliau kazkas zodziu (t.y. rastu) isreiske mano baimes. Man irgi visokios blogos mintys lenda i galva, taip norisi sveiko vaikelio ir toks nerimas ima, kad neduok Die kas ne taip bus. As irgi galvoju, kad prisikalbesiu taip manydama ir pan., stengiuosi vyti tas blogas mintis, bet kai dar parodo kokia laida ar gatvej koki nesveika vaikuti pamatai, tai visai prasti popieriai. Bet manau turime pradet blaiviai mastyt, kaip kitos paneles ir sako, is tikro gi nera jokio pagrindo del kurio musu vaikuciams turetu kazkas tokio nutikt. Manau pagimdysim sveikus ir zavius leliukus ir tik juoksimes is savo kvailu baimiu.
Atsakyti
Juokingi man tokie patarimai: negalvok ir sveikai maitinkis. Šitaip manyti gali tik žmogus, kuris tos baimės ir juodų minčių neturi. g.gif Galiu pasakyt, jog tokiu būdu baimės neatsikratysi. Visos mes tikimės, kad nelaimė mus aplenks ir nieko mums nenutiks - juk nesveiki vaikai gali gimti kitiems, tik ne mums. Nenoriu skleisti pesimizmo, tačiau pati asmeniškai pažįstu dvi moteris, kurios augina nesveikus vaikelius. Kai gimdė, jos buvo jaunos ir nepateko į rizikos grupę. Taigi, mano galva, jei jauti baimę, tai gal reiktų pasitikrinti pagal visus įmanomus parametrus - gal pasidarys ramiau. g.gif Na, o jei nepasitiki tyrimais, tada jau reiktų pasišnekėti su psichologu - gal tos baimės šaknys slypi kažkur giliau. g.gif
Atsakyti
sveikos mergaites,
siaip pati planuoji si menesi vaikiuka pradeti, tikiuosi kad neuzilgo pavyks ir gims sveikas vaikutis, beskaitinedama forume uzkliuvo man del tu tevu kraujo grupiu ir apsigimimu, ir kazkuri atsake kad tai nesamone, patikekite manimi tai visiska teisybe, as prisimenu dar mokykloje biologijos mokytoja apie sia rizika kalbejo, o gyvenime ir paciai teko su tuo susidurti mano vyro tevai abu yra 1 rezus minus, mano vyras yra pirmas vaikas šeimoje sveikut sveikutelis, taciau jo sesuo gime dauniuke, nemoku mediciniskai paaikinti, bet ten kazkaip buna kad kai du minisai pas tevus pirmam vaikui gimti sveikam kazkoktais uztenka issivystyti, o antram dazniausiai ne, toki atveji zinau dar viena lygiai toki pat kaip mano vyro seimoje, tad del tu tevu grupiu tai tikrai ne nesamone, bet mano su vyru grupes skirtingos tad labai tikiuosi kad seneliu kraujo grupes mano busimam vaikuciui itakos netures
Atsakyti
QUOTE(madam Taro @ 2007 04 12, 09:23)
Juokingi man tokie patarimai: negalvok ir sveikai maitinkis. Šitaip manyti gali tik žmogus, kuris tos baimės ir juodų minčių neturi. 


schmoll.gif nieko tu nezinai turi ar neturi. Baimiu turim visi, bet nesvaikai bijoti yra blogai. Forume, internete ieskoti rimtu patarimu yra juokinga, cia ne psichologine tarnyba, o tik pasnekejimu vieta. Zmogus pasisako, jam atsako ir viskas. Gali darytis visus imanomus tyrimus, bet tai nereiskia, kad 100 procentu bus viskas tvarkoje. schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Kudliukas @ 2007 04 12, 13:04)
schmoll.gif nieko tu nezinai turi ar neturi. Baimiu turim visi, bet nesvaikai bijoti yra blogai. Forume, internete ieskoti rimtu patarimu  yra juokinga, cia ne psichologine tarnyba, o tik pasnekejimu vieta. Zmogus pasisako, jam atsako ir viskas. Gali darytis visus imanomus tyrimus, bet tai nereiskia, kad 100 procentu bus viskas tvarkoje. schmoll.gif


Man labai patiko Tavo sakinio pradžia, Kudliuk - iš karto kyla noras rautis į diskusiją bigsmile.gif
Žmogus pripažįsta, jog turi vienokią ar kitokią baimę ir tai jau neblogai - kur kas geriau nei sėdėti ir graužtis vienumoje. Nieks nesako, kad nesveikai bijoti yra gėris, tiesiog bijančiam žmogui pasakyti - nebijok, skamba panašiai kaip nemokančiam plaukti pasakyti - plauk. Štai todėl man juokinga.... biggrin.gif Kai kuriems žmonėms pakanka savo bėdas išsakyti garsiai, paklausyti kitų ir galų gale padaryti savaip. Kuo ne vizitas pas psichologą. g.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo madam Taro: 12 balandžio 2007 - 14:05