Įkraunama...
Įkraunama...

Bilingso metodas

Girdejau, kad yra tokia naturali kontracepsija. Nieko apie ja nezinau. Gal kas naudojat? Kokie atsiliepimai?
Atsakyti
QUOTE(Zita-B @ 2007 04 02, 13:43)
Girdejau, kad yra tokia naturali kontracepsija. Nieko apie ja nezinau. Gal kas naudojat? Kokie atsiliepimai?

Bilingso metodas-tai stebejimas savo organizmo ir vaisingu dienu nustatymas pagal gleives. Moteris vaisinga buna tik kokia savaite per menesi, ir tai ovuliacija vyksta tik viena diena. Tai zinodama ji gali saugiai ir atsipalaidavusi myletis bet kokiomis dienomis, o va tomis vaisingomis dienomis naudoti prezervatyva.
Moters organizme gleiviu tasumas, skystumas buna vaisingumo ir artejancios ovuliacijos pozymis. Pastebekit save. 4u.gif Kazkur po penkiu-sesiu dienu po sirgimo jums pasirodys gleives. Jos bus tirstos, gal gelsvos, gal baltos. Kas diena jos skystes, taps tasios kaip snarglis(atsiprasau uz ta zodi). Kazkur apie trylikta-keturiolikta ciklo diena pastebesite, kad gleives is viso kaip vandenelis-skaidrios ir tasios, vadinasi, vyksta ovuliacija-jus pati vaisingiausia, didziausia tikimybe, kad pastojus ta diena-pagimdysite berniuka 4u.gif paskui vel gleives tirsteja ir po tu paciu skysciausiu ir skaidriausiu gleiviu pasirodymo reikia atskaiciuoti tris dienas(maza kas) ir vel myletis drasiai-esate nevaisinga kaip sachara mirksiukas.gif
As turejau nusipirkusi ta knyga apie Bilingso metoda, tai ten moters organizmas prilygintas zemei-kai zeme sausa(t.y. nera gleiviu) tai joks augalas negali augti, jis zusta, kai zeme dregna(atsiranda gleives), vadinasi, pasiruosusi priimti gyvybe, paskui vel ateina sausra, zeme panasi i sacharos dykuma, joje jokios gyvybes nebuna.
Bilingso metodu 10 metu sugebejau planuoti savo nestumus, pasigimdyti berniukus 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nebijau: 02 balandžio 2007 - 15:31
man anyta dave knyga,kazkokia senoviska lotuliukas.gif bet ten yra visokios lenteles pagal savo cikla,pasiskaiciuoji dienas ir viskas aisku,sako labai patikima,bet as asmeniskai vistiek bijau nors sako,kad kas ta knygele vadovavosi tai niekada jokiu apsisaugjimo priemoniu nenaudojo. Manyciau gerai,bet as baisiai nepatikli esu. O cia metodas irgi panasus aprasytas(o gal tas pats g.gif ) bet jau labai tiksliai skaiciuoti reik,o jei dar menesines nelabai regulerios.....
Atsakyti
QUOTE(Signa... @ 2007 04 03, 11:56)
pagal savo cikla,pasiskaiciuoji dienas ir viskas aisku


viskas ok jei menesines reguliarios, o jei ne galima greit prisiskaiciuot, jei tik pagal formules skaiciuosi biggrin.gif tada speju iki 9 menesiniu reiks skaiciuoti..

o jei stebi tas gleives tai manau patikimiau, bet.. matau as ta skirtuma, bet vistiek man atrodo, kad butu jau o po to buna dar daugiau doh.gif tai is manes tokia ir skaiciuotoja iseitu... doh.gif nebent po ranka tuos maybe baby turet (ar kaip jie ten) rolleyes.gif
Atsakyti
Labai geras metodas,bet tai tikrai tinka kai viskas tvarkoje su ciklu,o jei ne tai netyčiukas garantuotas
Atsakyti
Labai aciu uz atsiliepimus.
Mano ciklas nereguliarus, tai vargu ar man pades naturalus seimos planavimas ir naturalus apsisaugojimo budai. Labai jau nepatikimi. Turbut teks imtis spirales, nes tikrai nenoriu pastoti, bet ateityje butinai noresiu leliuko. Bet kiek zinau, tai spirale irgi nebe zalos organizmui. Bet kad tik tiek problemu. Juk spirale gali sukelti persileidima, o as esu krikscionisku paziuru ir uzsimezgusia gyvybe nutraukti man butu didelis sokas. Zodziu, nezinau ka daryti, o vyras spaudzia, nes jam prezervatyvai ne tik nepatinka bet ir alergiski. Neisivaizduoju kaip isspresti sia problema. Apie hormoninius preparatus nenoriu net mastyti (tabletes, pleistrus, ziedus ir kt): ne uz ka. doh.gif verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Sejle @ 2007 04 03, 17:34)
viskas ok jei menesines reguliarios, o jei ne galima greit prisiskaiciuot, jei tik pagal formules skaiciuosi  biggrin.gif tada speju iki 9 menesiniu reiks skaiciuoti..

o jei stebi tas gleives tai manau patikimiau, bet.. matau as ta skirtuma, bet vistiek man atrodo, kad butu jau o po to buna dar daugiau  doh.gif tai is manes tokia ir skaiciuotoja iseitu...  doh.gif nebent po ranka tuos maybe baby turet (ar kaip jie ten) rolleyes.gif

na tai as ir sakau,kad jei ciklas nelabai regulerus tai nieko ir nebus mirksiukas.gif bet ir seip as nelabai pasitikiu,gal ne tiek metodu kiek savo skaicevimais,nes pirma karta kaip paskaiciavau su drauges pagalba,tai mano sunui jau metai lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif o pagal skaiciavima TIKRAI TIKRAI NEVAISINGOS DIENOS BUVO 4u.gif o del spirales,tai as nzn,tik mano puske va su spirale pastojo doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Signa... @ 2007 04 05, 10:06)
na tai as ir sakau,kad jei ciklas nelabai regulerus tai nieko ir nebus  mirksiukas.gif  bet ir seip as nelabai pasitikiu,gal ne tiek metodu kiek savo skaicevimais,nes pirma karta kaip paskaiciavau su drauges pagalba,tai mano sunui jau metai  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  o pagal skaiciavima TIKRAI TIKRAI NEVAISINGOS DIENOS BUVO  4u.gif o del spirales,tai as nzn,tik mano puske va su spirale pastojo  doh.gif

Maisot naturalu planavima, paremta skaiciavimu, ir Bilingso metoda mirksiukas.gif Bilingso metodas tinka ir toms, kuriu ciklas nereguliarus, mat skirtingai kiekvienai buna vaisingos dienos, kitoms is karto po menesiniu jis prasideda blink.gif Bilingso metodas paremtas ne skaiciavimu dienu, o gleiviu tasumu. O gleives buna pas visas-ar ciklas 28 dienu, ar 21, ar 35 4u.gif Pasiaukokit ir kalendoriuke pasizymekit, kada pasirodo jusu gleives, po poros menesiu stebejimo nustatysite savo vaisingumo cikla 4u.gif Ir skaiciuoti nieko nereiks mirksiukas.gif
Atsakyti
Aš tai patarčiau kreiptis į šeimos centrą(kaune yra Aukštaičių 10) ir užsiregistruoti profesionaliai konsultacijai gydytojo ginekologo, nes šį metodą reikia išmanyti, kad jį taikyti sėkmingai. be to, jo privalumas tas, kad tai nėra tik moters reikalas -būti "saugiai" ir bet kada prieinamai, bet kartu reikalingos ir vyro žinios bei supratimas, todėl konsultuotis geriausia abiem.
va čia yra informacijos apie natūralų šeimos planavimą:

http://www.gyvybe.lt/index.php?id=5

http://vasc.lcn.lt/n...eika_saugu.html

http://www3.vdu.lt/life/pv/nsp.htm

be to, šeimos centre galima įsisgyti savęs stebėjimo knygeles ir kalendorius, kur kiekvieną dieną rašaisi duomenis -po kažkiek laiko galima matyti tendencijas.
Atsakyti
kazin internete nera kur nors savęs stebėjimo knygeles ir kalendorius, kur kiekvieną dieną rašydama duomenis -po kažkiek laiko galeciau matyti tendencijas? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Zita-B @ 2007 04 02, 13:43)
Girdejau, kad yra tokia naturali kontracepsija. Nieko apie ja nezinau. Gal kas naudojat? Kokie atsiliepimai?

Kaip tik neseniai pradėjau vaikščioti į NŠP kursus. Tai dabar informacijos daug, tik reikia išmokti ja naudotis tinkamai smile.gif

QUOTE(Zita-B @ 2007 04 03, 22:25)
Labai aciu uz atsiliepimus.
Mano ciklas nereguliarus, tai vargu ar man pades naturalus seimos planavimas ir naturalus apsisaugojimo budai. Labai jau nepatikimi. Turbut teks imtis spirales, nes tikrai nenoriu pastoti, bet ateityje butinai noresiu leliuko. Bet kiek zinau, tai spirale irgi nebe zalos organizmui. Bet kad tik tiek problemu. Juk spirale gali sukelti persileidima, o as esu krikscionisku paziuru ir uzsimezgusia gyvybe nutraukti man butu didelis sokas. Zodziu, nezinau ka daryti, o vyras spaudzia, nes jam prezervatyvai ne tik nepatinka bet ir alergiski. Neisivaizduoju kaip isspresti sia problema. Apie hormoninius preparatus nenoriu net mastyti (tabletes, pleistrus, ziedus ir kt): ne uz ka. doh.gif  verysad.gif

Nereguliariam ciklui NŠP metodai irgi tinka. Netiks tik kalendorinis, bet simptoterminį tikrai gali taikyti mirksiukas.gif

QUOTE(^nataly^ @ 2007 04 05, 17:54)
kazin internete nera kur nors savęs stebėjimo knygeles ir kalendorius, kur kiekvieną dieną rašydama  duomenis -po kažkiek laiko galeciau  matyti tendencijas? g.gif

Fertility Friend gali rasti tokių grafikų. Šiaip dar yra ir specialios programos, kurios padeda planuoti nėštumus, pvz. ovusoft. Tiesa, jų išbandžiusi nesu. Aš paprasčiausiai savo sąsiuvinuką pildau ax.gif
Atsakyti
Mes pora metu saugomes siuo metodu, kolkas viskas gerai, nepageidaujamu nestumu ner thumbup.gif Man patinka ax.gif
Atsakyti