Įkraunama...
Įkraunama...

Tonikas, losjonas veidui

na man rodos antraštė viską pasako, aš tai kol kas dar tokio nesu atradus, kad būtų ir gaivus ir odos super nenusausintų, ir nenuriebintu nu ir t.t. ir nekainuotų šimtais.
Atsakyti
Mano kol kas geriausias tonikas - Faberlik is AC serijos, misriai ir riebiai odai. Mano oda misri, zandai sausoki, bet tas tonikas tikrai nenusausina odos, maloniai atgaivina. Jau naudoju antra buteliuka. thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Valentinka: 17 gruodžio 2004 - 11:18
man pats pats nerealiausia ir geriausia ir neiskeisiu i joki kita tai PHYTOMER, tokiam dideliam butely smile.gif nu fantastika, oda po jo silkine ir makijaza gerai nuvalo. kainuoja jis apie 50 lt. bet labai ilgam uztenka smile.gif
Atsakyti
O kur to PHYTOMER yra pirkti..? Ir ar Kaune kazi yra...? g.gif
Atsakyti
Sebamed jautrai odai clap_1.gif
Atsakyti
Anksciau naudodavau toki uz 6lt,nepamenu pavadinimo,tokis zalias..smile.gif Bet vat kad senokai jo nera pirkti niekur tai pradejau naudoti Vitaskin be alkoholio,nesausina,drerkina kaip tik mano misriai odai.Ir kaina 10lt clap_1.gif
Atsakyti
man labai geras oligovital AA yra pirkti eurokos visa linija. tokie rožiniai buteliukai . as turiu losjoną, toniką ir dieninį kremą jautriai alergiškai odai. jie pagaminti su baltaja arbata ir kalnų vandeniu, o kaina visai nedidelė losjonas-11, tonikas-11, dieninis kremas-15. mano oda nėra labai alergiška, labiau sausa tai ta linija man labai tinkair patinka. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(xenzy @ 2004 12 17, 12:12)
man pats pats nerealiausia ir geriausia ir neiskeisiu i joki kita tai PHYTOMER, tokiam dideliam butely smile.gif nu fantastika, oda po jo silkine ir makijaza gerai nuvalo. kainuoja jis apie 50 lt. bet labai ilgam uztenka smile.gif



manau, kad yra, kosmetikos salonuose reikia klausti.
Atsakyti
gal esate naudoję L'oreal Pure Zone tonika? kiek skaičiau tai L'oreal'is labai jau ispeiktas buvo. o kaip butent del shito toniko? g.gif
Atsakyti
labai labai noriu gero veido toniko, kokį patartumėt? turėjau HERBINA clear line ir Manhattan clearface zink-o-derm 2 phasen tonic, tai nieko gero;/ prashau padekit:) wub.gif
Atsakyti
Nu man tai Anemarie Borlind "Drekinantis ziedu gelis" is LL serijos-
super.. jis toks tirstokas ir kvapas labai, o mano oda kai jautri
tai is vis buvo atradimas, kad tiko. Beje kaina apie 80 Lt-150ml,
bet ilgai uztenka.
Atsakyti
Man patiko Clarins (zalios spalvos)tonikas,tik ne dvifazinis(su baltomis drumzlemis(liaudiskai tariant)).Nusivylusi buvau Lancome dvizaniu toniku.Oda sutraukdavo,kad net skaudedavo.
Atsakyti