Įkraunama...
Įkraunama...

Džiazas, bliuzas

Labai megstu dziaza ir bliuza.Ir labai smalsu,ar daug tokiu zmoniu. Ka jus manote apie sia muzika?

Kiek teko pastebet,zmones arba labai megsta sia muzika,arba visiskai nemegsta.Deja,tu visiskai nemegstanciu daugiau.. nors turi tai ir geraja puse-del mazesnio populiarumo si muzika islieka labiau unikali,nes gana daug jos kureju tai daro 'nuo dusios',o ne tik del verslo.

Tai yra vienintele muzika,pagal kuria patinka sokti thumbup.gif
Atsakyti
man tai labai nepatinka tikriausiai isproteciau beklausydama nors valanda biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
man tai kažkaip nei klausytis nei šokti pagal ją nepatinka.. Skonio reikalas wink.gif
Atsakyti
QUOTE(paprastas @ 2007 04 03, 00:59)
Tai yra vienintele muzika,pagal kuria patinka sokti  thumbup.gif

Visiškai tau pritariu. drinks_cheers.gif
Ar tik ne lindyhopą šoki? mirksiukas.gif
Atsakyti
Galėčiau išklausyti vieno... na, gal dviejų džiazo ar bliuzo gabaliukų, ne daugiau.. smile.gif kita vertus, yra gerų hit'ų... tokių kaip summertime, visai pamiršdami, kad tai yra būtent džiazo kūrinys... smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo solo: 03 balandžio 2007 - 18:18
o as jazza tiesiog wub.gif wub.gif wub.gif buvom jazzo baladese, tai puse koncerto prablioviau blush2.gif nu taip grazu buvo ax.gif kita puse prasisluosciau varvancia nosi lotuliukas.gif
Atsakyti
Karta apsidziaugem suzinoje, kad viename bare, i kuri vaziavome pasisokti koncertuos Neda su kazkokia grupe. Kai pradejo dziazuoti, vos neisprotejome, pazistama isvis keiktis pradejo, o sokti net kojos nekilo schmoll.gif
Atsakyti
kam patinka bliuzas, liepos 6-7 d vyks "Bliuzo naktys" Varniuose thumbup.gif
tai turbut 2 dienos metuose kai klausau dziaza, nes sito festivalio praleist nesinori 4u.gif 4u.gif
Papildyta:
ne dziaza, o bliuza 4u.gif susiveliau doh.gif
Atsakyti
o as labai megstu. dziaza net labiau. netgi dziazo klasika wub.gif vien tik tokia muzika ir klausau smile.gif man populiarioji muzika atrodo pernelyg primityvi, kazkaip nieko neduoda sirdziai
Atsakyti
mmmm... rolleyes.gif dziazuxa vezaaa... thumbup.gif
Atsakyti
Man tai sitie muzikos stiliai visiskai nepatinka schmoll.gif
Atsakyti
slyksciausia muzika blink.gif
Atsakyti