Įkraunama...
Įkraunama...

Mamos draugas

Noreciau paklausti vienisu mamyciu, ar teko jums draugauti su vaikinu arba vyru, taip sakant "be praeities", kuris niekada nebuvo vedes ir neturi vaiku. Ar jis pasake savo giminems kad jus turite vaikuti o gal net du ar trys? Ar tai slepe ilga laika? Kaip jus buvot priimta i jo giminiu rata? Siltai, draugiskai ar jums leido suprasti kad jus jo neverta, nes jam reikia normalios merginos be vaiku, be "uodegu" ir t.t.?
Atsakyti
Man.Tikrai labai bijojau artimųjų reakcijos, bet... Dar kol nieko rimto negalvojom aš atvažiuodavau pas juos ( ten kaimas, geros sąlygos poilsiauti su vaikais) kaip paprasta draugė. Su visais vaikais. Taip kad naujienos nebuvo, nieko neslėpėm. Kadangi jo tėvai kitų anūkų neturėjo, o maniškiai kaip tik tiko tokiam vaidmeniui (4 ir 3 metų buvo): ir mielai paišdykaut, ir pačiauškėt, ir ačiū už saldainį, ir įdomu viskas rolleyes.gif tai priėmė labai draugiškai ir šiltai wink.gif Taigi tėvai, net močiutė laabai džiaugiasi. Na o jo brolio šeima kažkaip labai jau atsargiai aplink apeina, nesikalba happy.gif bet čia jau jų problemos. Taigi vaikai turi visą krūvą senelių biggrin.gif
Šiaip pastebėjau kad dažnai artimieji labai teigiamai žiūri į atsakingumą, rūpinimasi vaikais.
Atsakyti
As toki turiu wink.gif Slepe apie mano 2.gif (beje, ir apie mane pacia) jis labai ilgai mad.gif beveik 2 metus mad.gif Aisku man pikta buvo ir pasakiau, kad man tai netinka schmoll.gif
Nusprendziau nutraukt tokius santykius. ...
Nezinau, ar is isgascio, kad palikau ji, ar del to, kad visgi apsisprende psagaliau, jis pakviete mus abi i jo tevu namus, Kuciu svest newyear.gif As ilgokai lauziausi, kokia savaite megalol.gif ir sutikau, nes vakar jau ir jo sese, atvaziavo pas mane ir labai prase, kad ateitume. Taigi, uz savaites susipazinsim. drinks_cheers.gif Tada ir galesiu pasakyti, kokia reakcija. Bet nemanau, kad ji bus salta, nes zinau, kad kai jis papasakojo motinai apie tai, kad turiu dukra, mama jam pasake: "jei tikrai ja myli, turesi myleti ir jos vaika, ir ne bet kaip, o kaip savo". clap.gif Nors galiu pasakyt, kad iki siol jam tai ne per geriausiai sekasi, gal butent del to, kad savo vaiku neturi, ir nelabai supranta kaip su vaikais elgtis reikia? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tagulia: 17 gruodžio 2004 - 13:53

У меня такой случай был с подругой doh.gif У нее был сын, она выходила замуж за парня моложе себя. Так такое ощущение было, что она за принца выходит biggrin.gif и вся вина ее была в ребенке, как прокаженная doh.gif Его мать даже на свадьбу не пришла, а отец сексуально домогался на свадьбе кого только мог doh.gif пока в тихую его не отдубасили. Что самое страшное в этой истории, что мания величия после свадьбы перешла и на молодожена и начал он смотреть свысока и на жену, а главное на ребенка doh.gif Он просто затерраризировал ребенка. Не знаю, как сейчас там у них дела, но ничего хорошего точно нет sad.gif Я считаю надо сразу ставить вопрос ребром, как в поговорке, любишь меня, люби и мою собаку.
Atsakyti
Apie mane ir mano sūnų savo tėvams maniškis papasakojo iškart kai tik rimtai pradėjome draugauti. Po kokio mėnesiuko jau važiavom visi trys pas juos susipažinti. O priėmė kaip? g.gif Net nežinau, jau keturi metai mes kartu, dėl mano vaiko "seneliai" gal ir nealpsta, bet priima gražiai ir lauktuvių visada vaikui turi. Kadangi aš vyresnė, mano vyras vaikų irgi prieš tai neturėjo, tai kalbų, "ko imi vyresnę ir dar su vaiku" buvo mad.gif Supratau tai iš kelių jo sesės netyčia išsprūsusių frazių. sad.gif
Atsakyti
o as galiu savo nomone "is kitos puses" iterpti biggrin.gif
Pati istekejau uz vyro su vaiku, nors pati anksciau nei istekejus buvau, nei vaiku turiu. Ir ka gi... Visai nieko thumbup.gif Tik tevams buvo baisu sakyti, gal tik po pusmecio supazindinau. Bet visi prieme labai gerai. Gerbia visi mano brangiausiaji, laiko ji patikimu zmogum. ir, manau, ne be reikalo - jis pats vienas nuo 3 metuku vaika uzsiaugino thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kasiopeja: 22 gruodžio 2004 - 09:07
Na va, kaip ir zadejau dalinuos ispudziais po Kaledu sventimo. yess.gif Galvojau, kad viskas bus gerai, bet net nesitikejau, kad taip puikiai blush-anim-cl.gif
Mano brangiojo seimyna labai siltai prieme mane ir mano 2.gif Jo mama taip rupinosi mano dukryte, kad is sono net nepasakytum, jog tai netikra anuke (kurią juolab draugo mama mate pirma karta) rolleyes.gif . Pasedejom siltai ir linksmai, ir baznycion suvazinejom (man tai buvo malonu, neziurint to, kad nesu katalike). O jau kaip dovanom apipile ... newyear.gif Na tikrai nesitikejau. Kad draugas dovanu iteiks - buvo aisku, bet kad jo tevai ir man, ir dukrai kazka paruose - oj, kaip nustebino thumbup.gif Ir taip parinko - super biggrin.gif
O svarbiausia - tai buvo pirmas kartas mano gyvenime, kai Kuciavojau. Pajutau, ka reiskia seima ir seimynine svente smile.gif Teko net trumpam pasislept nuo visu, nes is laimes apsizliumbiau cool.gif
Atsakyti
man taip nepasiseke su drauge seima ir giminem sad.gif apie mane ilgai nesake tevam, bet kiti giminaiciai zinojo, tai nenuostabu kad suzinojo ir tevai. Ju akimis esu paskutine paleistuve ir dar visokia kitokia, netinkama i ju gimine, ir kad tureciau susirasti savo lygio vyra ir is vis butu geriausia jeigu palikciau ju mazyti suneli (27 metu doh.gif ) ir ieskociau vaiko tevo. doh.gif Tiesa sakant, nesitikejau kad siais laikais gali buti tokiu buku/nekulturingu zmoniu. Motinele ten is vis isterike- nori kad jos sunelis gyventu su ja, o is vis geriausia butu, kad jis butu kunigas doh.gif
ir dar vienas dalykas, del ko as netinku i ju seima, nes "esu stora" . na bet atsiprasau,nuo kada kuno svoris apsrendzia zmogaus charakteri ir kitas savybes? Draugo giminej visi yra super kudi, moteris atsiprasant be krutines. As sakau, kad visi is pykscio ir pavydo perdziuve vaiksto. O as gerai gyvenu, turiu uz ka pavalgyti, todel ir nesu kuda.
Nors jau draugaujam 1.5 m. bet jokio pagerejimo is jo tevu puses nesimato:angry:, t.y. is mamos, tevas daugmaz normalus. Kai gryzta namo pabuves pas tevus, tai susikalbeti neimanoma, nes motinele kiekviena laisva minutele prikaisioja kad as netinku jos suneliui, ir kad jis mane paliktu. pamazu prarandu paskutine vilti, kad jo seima apie mane galvos kitaip,tiesa jo motina mane mate viena karta, ir tai gal buvo 3 min. (bandem vasara vaziuoti i svecius i sodyba, bet isvare su kauptuku rankose, net is masinos man nespejus islipti gun_bandana.gif ).
gal biski ne i tema cia prirasiau, bet uzejo kazkokia atvirumo minute...
Atsakyti
Spanguoliuke, spjauk i tas nesamones, juk su jais gyventi nereikes. Esi sauni moteris ir eina jie visi velnip su savo komentarais.
Atsakyti
Nu blin mamaša mad.gif ph34r.gif Nu blin blink.gif Jklm, is kur ji? is tundros??? protest.gif
O ka tavo draugas sako del tokio jo mamašos buko elgesio?
na, atsiprašau, kaip taip galima? cray.gif man tu tokia miela moteris, grazi ir matosi, kad gera. O mazule tavo - toks angeliukas, toks grozis wub.gif
O del svorio tai isvis marazmas blink.gif As tai jau pas draugo tevus net uzeit "bijau", jo mamai vis atrodo, kad as valgau nepakankamai, tai tik ieinu - ji puola viska sildyt ir mane maitint, tai cepelinais tai dar kuom. Ir tenka valgyt, kad neisizeistu, tik kad man sunkiai lenda tiek, kiek ji padaro tongue.gif Nors neapsakomai skaniai ji gamina, niam-niam thumbup.gif O ji vis kalbina, valgyk mazdaug, valgyk blink.gif
Ir Dianai vis siuncia saldainius, bananus ir pan., kruvom thumbup.gif
Aisku, lengva man cia komentuot, bet tu SpaNguoliuk, tik nenusimink. Svarbu, kad su draugu sutartumet. Ir labai noreciau palinket, kad ta pikta kvaila teta taves labai labai atsiprasytu, siaubas, negi taip galima? unsure.gif
Atsakyti
as tai maziausiai kreipiu ka kas sneka apie mane, nes jeigu imtu viska i galva,tai seniai buciau isprotejus. tiesiog skaudu kai apsneka net manes visai nepazinodami, o ir draugui kiekviena karta apie mane girdeti tik blogus atsiliepimus irgi nusibodo. Senyvi kaimo zmones nesupranta kad cia tik dvieju zmoniu reikalas, o ne visos gimines. Ne jie su manim gyvens.
Aciu Tagulia, Aidar uz palaikyma wub.gif
o tokiu zmoniu vis dar yra, gyvendami kaime ir is neturejimo ka veikt apkalba vieni kitus. toks ju "turiningas" laiko praleidimas gossip.gif .
o kad ta "teta" atsiprasys, tai as net nesapnuoju, galetu is vis apie mane pamirst smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo spaNguoliuke: 17 sausio 2005 - 16:16
Neimk i galva, Spanguoliuk, esi beprotiskai grazi smile.gif
Sitoj situacijoj manau, kad tai nera problema kaip tu atrodai arba kokia esi, tiesiog jie nenori niekam savo sunelio atiduot. Jei butum super kuda, tuomet butu blogai, kad kuda ir t.t.
Problema ne tavyje, o ju bukume!
Labai gaila, kad tai temdo jusu santykius, nes, nepyk, bet vyrai - tokie padarai, kuriuos, jei nori, gali itikint nebutais dalykais. Jei buciau tavo draugo vietoj, kad uzriaumociau:" mano moteris yra pati nuostabiausia!!!!" Ir uzciaupciau burna bet kokiai kitai nuomonei visiems laikams smile.gif
Laikykis!
Tavo stiprumu belieka zavetis! thumbup.gif
Atsakyti