Įkraunama...
Įkraunama...

Klaipedos L/d Liepaitė

Sveikos mamytes. Mano berniukui balandzio men sueina 2 metukai, o geguzes men keliausime i lopseli LIEPAITE, Baltijos pr, prie Medijos. Gal kas lankete ar lankote si darzeli lopseli ir galite papasakoti apie ji. mes eisime i 3 grupe. Pirmas ispudis tai ne koks istikruju. APLINKA BAISI. apejau aplinkui visus likusius darzelius ir tokios aplinkos daugiau niekur nemaciau. Klausiau aukletoju kodel taip yra, sake pacios apei tai kalba bet girdi atsakyma kad nera lesu. Idomu kas dedasi darzelio viduje. jei vedeja neranda pinigu sutvarkyti aplinkai, idomu kaip ji tvarkose kituose darzelio reikaluose. g.gif
Atsakyti
Taigi taigi, man irgi įdomu, čia kitoj temoj apie šį l/d nekokios kalbos eina doh.gif o mano špokiukas dar tik metukų su trupučiu bus, kai turės eiti. GAl aš dar persigalvosiu g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo viliute555: 13 balandžio 2007 - 20:11
QUOTE(viliute555 @ 2007 04 13, 22:11)
Taigi taigi, man irgi įdomu, čia kitoj temoj apie šį l/d nekokios kalbos eina  doh.gif  o mano špokiukas dar tik metukų su trupučiu bus, kai turės eiti. GAl aš dar persigalvosiu  g.gif

o kokioj temoj? as taip pat noreciau paskaityti blink.gif
Atsakyti
Sveiki, nuo dvieju metuku leisim dukryte i darzeli. i si jau uzsiraseme, taciau man kolkas jis labai jau ne prie sirdies. gal kas gali pasidalinti patyrimu? 4u.gif
o gal eiti prasyma rasyt kitur g.gif
Atsakyti
QUOTE(volia* @ 2008 05 18, 16:19)
Sveiki, nuo dvieju metuku leisim dukryte i darzeli. i si jau uzsiraseme, taciau man kolkas jis labai jau ne prie sirdies. gal kas gali pasidalinti patyrimu?  4u.gif
o gal eiti prasyma rasyt kitur  g.gif


Dabar jau kažką galiu pasakyt lotuliukas.gif Papuolėm pas geras auklėtojas, kaip visada viena gal nelabai, o kita super drinks_cheers.gif Dukrytė visada prižiūrėta, jei išsitepa, pervelka rūbelius, subėgioja sužiūri tuos bebenčiukus, pamaitina, jei kas užsižiopso, pasodina ant puodo, jei "pamiršta" ir t.t. ir pan. Esu užėjus ir "netikėtai" - nenusivyliau, šokiai dainos estrada wub.gif Žodžiu, kol kas, viskas normaliai drinks_cheers.gif
O dėl aplinkos... nu ką aš žinau, yra ir tvarkingesnių darželių, bet kas, jei ne tie patys žmonės juos ir niokoja, savaitgaliais tai išvis vaizdelis tragiškas - miega ten tie bomžai pakritę, stebėjom per langą ir "meilės" apraiškų tarp subjektų, kur neina atsekt, kuris yra JI, o kuris JIS lotuliukas.gif
baisu ta aplinka doh.gif
Atsakyti
Poliklinikoj netycia su viena mama pasnekejom kaip tik apie Liepaite. Tai ji gyre, kad labai gaziai ten sventes praeina. Per metus kelis kartus vaikai teveliams koncertuoja, vaidina, soka. Kazkokius konkursus tarp kitu darzeliu rengia, su tevais prie juros grupes vaziuoja, estafetes kazkada cia dare.
Atsakyti
Na mano vaikiukas nuo rugsejo lanke Liepaite.. Aukletojoms tai tikrai jokiu priekaistu neturiu, bent jau aukletoja Danute pas kuria lanke labai sauni thumbup.gif
Bet vat ligos tai kazkas nerealaus..kiek mamu dab sustinku visos bedavojas, kad savaite paeina i darza, dvi tris - serga..
maniskiui irgi taip pat budavo, o pries tai isvis nesirgdavo.. Manau didziausia beda, kad teveliai snargliuotus ir kosincius atveda, o aukletojos neturi teises nepriimt.. Man kazkas ziauraus atrodo - bet vat tokia politika.. verysad.gif
Atsakyti
Sveikos mamytės gal turite informacijos apie lopšeli darželį Liepaitė Klaipėdoje. Ar verta ten mums užsirašyti? Kokia ten tvarka, ar Jūsų vaikučiai patenkinti?
Atsakyti
QUOTE(Šypsiukas @ 2009 03 26, 12:39)
Sveikos mamytės gal turite informacijos apie lopšeli darželį Liepaitė Klaipėdoje. Ar verta ten mums užsirašyti? Kokia ten tvarka, ar Jūsų vaikučiai patenkinti?

Esame į jį užsirašę tik kažko nelinksta širdis man ten vaikučio vesti, pirmiausia tai baisi aplinka nesutvarkyta, medžių priaugę, lapai negrėbstomiir tt, prisiklausiau iš mamyčių nelabai kokių atsiliepimų ir apie auklėtojas, nors buvo ir patenkintų, o eilių bent pavasarį nebuvo nes kaimynė veda savo vaikutį i lopšelio grupę ax.gif
Atsakyti
Sveikos, na man nepatinka, kad vaikai labai mazai (maziau nei pusvalandi) buna lauke, gyvenu su seneliais pries pat darzeli, todel mociute pro langus mato kai manoji su kitais vaikais islekia i lauka. Sako isbega vos akimirkai ir vel i vidu, pietaus suvaro.
Atsakyti
Mes jau rugpjucio 28d eisime apsiziureti savo grupes. Gal mamytes kuriu vaikiukai lanko si darzeli gali pasakyti kaip vyko adaptacija, direktore buvo sakius kad per savaite reiktu apsiprasti. Tai kaip ten pirma dienele, leidzia pasilikti su vaikiuku ar ji palikti is iseiti?? g.gif
Atsakyti
Sveikos, pradejau savo suneli siemet vest i Liepaite, nesakysiu nei koks vardas nei i kokia grupe, kad paskui neskriaustu vaiko, bet idomus man vienas dalykas, kai vakare vaika pasiimu, vos isejus is darzelio jau masinoj jis valgyt manes praso. Tai jau isimetu sausainiu ar vafliu kokiu, ir valgo jis su dideliu noru. Gal kas galit pasakyt ar jus nepastebejot kaip ten su maitinimu? Nes atrodo, kad arba porcijos labai mazos, arba gal ... isdykeliai lieka nepavalge uz bausme , net nezinau. Nors koks cia isdykelis, vos apsiprast suspejom, dar tikjrai galvom nelakstom. O gal kaip per TV kazkada rode, kad aukletojos maista namo issinesa. Labai neramu man del to, reiks kokia diena per pietus apsilankyt ir paziuret kiek ir ka jie ten valgo. Labai parsau, jei kas esat ar buvot susidure su sia problema, gal pakomentuot galit, viena mazyli teturiu, labai skauda sirdi.
Atsakyti