Įkraunama...
Įkraunama...

Pietų miegelis

Mano dukra naktį prabudinėja kokius 3-5 kartus, todėl ir aš neišsimiegu naktį.Bet ryte atsikeliu normaliai, o kai ateina pietų miegas, dar dukra nenori o man net silpna kaip miego noriu.Todėl visada prigulu kokiai valandai pamiegoti, o paskui graužiuos kad per tą laiką galėjau ką pasidaryti.

O jūs pamiegate kartu, nes aš jau galvoju kad gal čia nenormalu, kad dieną miego einu?
Atsakyti
Mano mažylė naktį keldavosi kas dvi valandas, tai būdavo rytų, kai iš lovos negalėdavau išlipti blink.gif Apie suplanuotus namų ruošos darbus net pagalvoti nesinorėdavo (o taip patinka, kai viskas padaryta)... Taigi, tada pietų miegas man tikrai nebuvo svetimas. Tačiau, nors dabar dukrytė keliasi kartą per naktį, jei aš noriu miego, tai ir prigulu drauge. Svarbiausia, kad mano mažylė matytų laimingą, nepervargusią ir ne piktą mamą. O darbelius nudirbu vėliau vakare, kai ji užmiega arba atidedu kitai dienai.

Linkiu nepervargti 4u.gif
Atsakyti
Mano mažylė išmiega visą naktį, tik retkarčiais pabunda vis nerasdama sau vietos, tai turiu ją ant kito šono paverst arba atverts, arba kaldrytę užklot, nes nusispardo ir t.t lotuliukas.gif Tai kartais neišsimiegu, bet prigult ypač pirmaisiais savo mažylės mėnesiais tai visada eidavau, taigi nepailsėjus kokia ten vaiko priežiūra g.gif nervai vieni, nes jauties pavargusi, išsekusi ir t.t, o namų darbus ir vyras gali atlikti mirksiukas.gif . Bet vaikui augant kažkaip viskas susideda į savo lentynas, išmoksti ir pamiegot, ir valgyt padaryt, ir susitvarkyt ir su vaiku pažaist. Taigi nesijausk kalta, kad kartu su vaikučiu pamiegi, pailsėjusi daug daugiau gali nuveikti, nei pervargusi 4u.gif
Atsakyti
As kai mazoji miega pokaicio,tai neinu miegoti,nors buna naktu,kad neisimiegu...kazkaip sazine neleidzia eiti miegoti,daug ka pasidarau ir prie kompo galiu pasedi...
Atsakyti
Kokois 2 kartus esu atsigulusi dieną pamiegot daugiau tai ne schmoll.gif Kažkaip kol aš užmiegu mažoji jau atsikelia doh.gif
Atsakyti
Kai tik yra proga tai ir guluos kartu pietuku pasnaust... ax.gif Nors po to dazniausiai jauciuos kaip slapiu skuduru trenkta, bet vis siek tiek kunas atsipalaiduoja smile.gif
Atsakyti
QUOTE(neringusa @ 2007 04 05, 14:13)
Kokois 2 kartus esu atsigulusi dieną pamiegot daugiau tai ne  schmoll.gif  Kažkaip kol aš užmiegu mažoji jau atsikelia doh.gif


va taip ir dažnai būna guli guli ir tik jau pradedi snausti o ji kelias, tada žiauriausiai būna schmoll.gif Bet dabar mažutė pradėjo pietų miegoti po kelias valandas tai ir aš ištaikau blush2.gif
Atsakyti
Mažiui tuoj 8 mėnesiai tai gal 1 kartą buvau prigulus kartu kažkaip man sunku dieną užmigt ,bet vakare einu kartu su juo miegot 21,00 blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(neringusa @ 2007 04 05, 13:43)
Kokois 2 kartus esu atsigulusi dieną pamiegot daugiau tai ne  schmoll.gif  Kažkaip kol aš užmiegu mažoji jau atsikelia doh.gif


ir man tas pats blink.gif

Papildyta:
QUOTE(giedrekaza @ 2007 04 05, 20:03)
Mažiui tuoj 8 mėnesiai tai gal 1 kartą buvau prigulus kartu kažkaip man sunku dieną užmigt ,bet vakare einu kartu su juo miegot 21,00 blush2.gif


taip ir darau 21.00 arba 22.00 jau bunu lovoj rolleyes.gif
Atsakyti
Aš tai neprigulu kartu. Na buvau vienąkart prigulusi, kai temperatūros turėjau ir sirgau. Šiaip tai per tą laiką ką nors pasidarau, nes kai nemiega dukrytė, tai niekur negaliu nuo jos nueiti. O beje, ji ir miega mažai, apie pusvalandį. O vakare dažniausiai lūžtu labai anksti. Tik ji užmiega ir aš einu. Nes gi naktį tenka keltis du kartus maitinti, o būna nektelių, kad po pusvalandį ar daugiau reikia migdyti gražuolę. smile.gif
Atsakyti
O as kartais prigulu,ir dukryte ilgiau ir ramiau pamiega ir as pasnaudziu,nes naktim keliasi kelis kartus. biggrin.gif
Atsakyti
labai retai schmoll.gif nes sunkiai dieną užmiegu unsure.gif
Atsakyti