Įkraunama...
Įkraunama...

Otosklerozė

sveikos mamytes 4u.gif prieš dvejus metus pradejau viena ausim negirdeti tai nuejau pas lor gydytoja išraše praputimus 10kartu ir kažkokius vitaminus truputi pagerejo bet po metu po biški pasidare dar blogiau .tai nuejau i kita poliklinika ten dare visokiausius tyrimus ir diagnozavo otoskleroze.sake kad reike deti implanta kad geriau girdečiau nes gali ir antra ausis sušlubuoti ir apkursiu .Labai nemaloni ta operacija ir rizikinga nes viskas viko prie visu nervu .norečiau atrasti koke mamyte kurei irgi buvo diagnozuota toke liga gal pasidalintu kaip jautesi prieš operacija kaip pati operacija praejo ar išvis daresi operacija ir kaip dabar po tos operacijos jaučiasi .paplepekim smile.gif
Atsakyti
nagi nejau niekam nera buve diagnozuota ta liga.šiaip ir pačiai juokas imdavo kai ateidavau pas daktare o prie kabineto duru didžiausia eile ir vien pagyvene žmones ir visi kažkiek neprigirdintis .o man tik 28 ir jau tokia liga daktarai sako kad jauniem retai pasitaiko bet buna verysad.gif
Atsakyti
o del ko tu pradejai negirdeti?gal buvo kazkokia infekcija? g.gif kazkaip keista nei is sio,nei is to-pradeti negirdeti.daugiau jokiu negerumu nejauti? g.gif
Atsakyti
ne nieko tokio nebuvo tik po gimdimo pobiški blogejo klausa ir tiek iš pradžiu nekreipiau demesio o kai pradejo maišyti gyventi tai nuejau pas daktare.daktarai sako kad tai gali buti igimta tik moterim po gimdimo pradeda progresuoti ta liga tada ir prasidedapablogejimas sako dažniauiai po gimdymo bet gali ir po dešimt metu ar daugiau metu pasireikšti liga nors jau gali su ja buti ir gimes.daktarai sako kad negali tikslei pasakyti žmonem kodel ta liga suserga tik sako gal del to ar ano.man paaiškino apie ta liga taip;ausije yra du kauliukai kurie juda ir taip mes girdim bet tie kauliukai man sukaulejo ir nebejudejo todel pradejau blogai girdeti tad reikejo deti toki mikroskopini dalykeli kuris skatins tuos kauliukus judeti/po operacijos geriau girdejau bet kaip anksčiau jau niekada nebus verysad.gif
Atsakyti
Maniškiui prieš porą metų padarė operaciją- įdėjo ausyje implantą. Ta ausimi jis prastai girdėjo nuo vaikystės, o kai kreipėsi į medikus, buvo diagnozuota otosklerozė. Ši liga plinta genetiškai, perduodama tik per moteriškąją liniją(moteris gali ir nesirgti, o tik yra nešiotoja)- taip mums aiškino docentas Lesinskas Vilniuje. Operacija buvo sėkminga, dabar jis net ir pamiršo, kad prastai girdėjo. smile.gif
Atsakyti
Kaip bebūtų gaila, man taip pat gresia ši operacija cry.gif cry.gif cry.gif. Kas keisčiausia, giminėje niekas šia liga nesirgo g.gif , o pati taip pat pradėjau prasčiau girdėti po pirmojo gimdymo verysad.gif , po antrojo - klausa dar susilpnėjo verysad.gif . Labai baisu ryžtis operacijai fear.gif .
Atsakyti
Mano mamai ta liga. verysad.gif Jau nuo 30m. neprigirdejo,po gimdymu prasidejo.Dabar su viena ausim negirdi,o su kita nesioja klausos aparata verysad.gif Susitaike ir gyvena huh.gif Dziaugiasi,kad isvis dar girdi.Nesvarbu kokiom priemonem. unsure.gif

Beje 7 gimdymus turejo,is ju vieni dvyniai.tai as ir brolis smile.gif su kiekvienu gimdymu,prastejo klausa.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo etymam26: 16 liepos 2007 - 02:11
QUOTE(etymam26 @ 2007 07 16, 03:06)
Mano mamai  ta liga. verysad.gif Jau nuo 30m. neprigirdejo,po gimdymu prasidejo.Dabar su viena ausim negirdi,o su kita nesioja klausos aparata verysad.gif Susitaike ir gyvena huh.gif Dziaugiasi,kad isvis dar girdi.Nesvarbu kokiom priemonem. unsure.gif

Beje 7 gimdymus turejo,is ju vieni dvyniai.tai as ir brolis smile.gif su kiekvienu gimdymu,prastejo klausa.


Doc. Lesinskas man taip pat minėjo , kad su kiekvienu gimdymu klausa silpnės verysad.gif
O mama nesiryžo operuotis ? Ausį, kuria visai negirdi , ar įmanoma operuoti, ar jau per vėlu ? g.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(LAPUTĖ @ 2007 07 16, 09:54)
Doc. Lesinskas man taip pat minėjo , kad su kiekvienu gimdymu klausa silpnės  verysad.gif
O mama nesiryžo operuotis ?  Ausį, kuria visai negirdi , ar įmanoma operuoti, ar jau per vėlu ?  g.gif  4u.gif


Papildyta:
QUOTE(editukas2 @ 2007 08 12, 09:21)

lapute aš irgi labai bijojau iš pradžiu galvojau kad duos visa narkoze nieko nejausiu ir bus gerai bet negali visos narkozes nes pats [acientas turi padeti pasisukti kai sakys ramiai paguleti kai lieps ,na jausmu ivairiu išgyvenau per operacija, prieš akis buvo laikrodis operacinejetai skaičiavau minutes po opercijos labai svaigo galva bet neilgai sake taip turi buti .aš kai sužinojau diagnoze savo irgi klausinejau ar negalima apseiti be operacijos bet man daktaras sake kad jei nesidarysi pereis i antra ausi ir biški po biški apkursi tai tada saves paklausiau ar norečiau apkusti savaime aišku kad ne tad iškarto ryžausi operacijei po operacijos savaites biuletenyje prabuvau ir paskui i darba su gera klausa smile.gif ši operacija yra sudetingiausia iš lor srities operaciju todel jas daro tik vienetai daktaru ir patys geriausi pas mus klaipedoje dare tik vienas daktaras šias operacijas pats ligonines vyr gydytojas.
Atsakyti
QUOTE(editukas2 @ 2007 08 12, 09:31)
Papildyta:

lapute  aš irgi labai bijojau iš pradžiu galvojau kad duos visa narkoze nieko nejausiu ir bus gerai bet negali  visos narkozes nes pats [acientas turi padeti pasisukti kai sakys ramiai  paguleti kai lieps ,na jausmu ivairiu išgyvenau per operacija, prieš akis buvo laikrodis operacinejetai skaičiavau minutes po opercijos labai svaigo galva bet neilgai sake taip turi buti .aš kai sužinojau diagnoze savo irgi klausinejau ar negalima apseiti be operacijos bet man daktaras sake kad jei nesidarysi pereis i antra ausi ir biški po biški apkursi tai tada saves paklausiau ar norečiau apkusti savaime aišku kad ne tad iškarto ryžausi operacijei po operacijos  savaites biuletenyje prabuvau ir paskui i darba su gera klausa smile.gif ši operacija yra sudetingiausia iš lor srities operaciju todel jas daro tik vienetai daktaru ir patys geriausi pas mus klaipedoje dare tik vienas daktaras šias operacijas pats ligonines vyr gydytojas.


Šaunuolė, kad ryžais mirksiukas.gif ,džiaugiuos, kad Tau viskas gerai pavyko 4u.gif , gal galėtumei daugiau papasakoti apie operaciją: kiek laiko truko, ar labai sunki pooperacinė būklė, o gal dar kokių svarbių faktų gali pateikti, apie kuriuos net neįsivaizduoju, kad reikėtų paklausti rolleyes.gif 4u.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(LAPUTĖ @ 2007 08 12, 14:25)
Šaunuolė, kad ryžais  mirksiukas.gif ,džiaugiuos, kad Tau viskas gerai pavyko  4u.gif , gal galėtumei daugiau papasakoti apie operaciją: kiek laiko truko, ar labai sunki pooperacinė būklė, o gal dar kokių svarbių faktų gali pateikti, apie kuriuos net neįsivaizduoju, kad reikėtų  paklausti  rolleyes.gif  4u.gif  smile.gif

sveika galiu papasakoti tai va operacija vyko apie pusantros valandos iškart po operacijos savijauta nekoke labai svaigo galva ir pykino geriau kad po operacijos kažkas butu šalia .o vakare buvo tik ausis užklijuota ir kažko i ausi prikimšta dar po operacijos trejeta dienu pagulejau ir namie trejeta savaičiu klausa visiškai neatsistate ir niekada nebus kaip buve bet klausa pagerejo neleido daktaras niekada i pirti eiti stengtis kad vanduo nepribegtu sunkiai nekilnoti .per operacija idedamas i ausi giliai implantas mikroskopinis plika akim beveik nematomas prieš metus mokejau 300 litu opercija buvo nemokama tik už implanta sumokejau na ir aišku daktarui atsidekojau visdelto labai sudetinga operacija nejuokai

Papildyta:
QUOTE(editukas2 @ 2007 08 13, 18:25)
sveika galiu papasakoti tai va operacija vyko apie pusantros valandos  iškart po operacijos savijauta nekoke labai svaigo galva ir pykino  geriau kad po operacijos kažkas butu šalia .o vakare buvo tik ausis užklijuota ir kažko i ausi prikimšta  dar po operacijos trejeta dienu pagulejau ir namie trejeta savaičiu klausa visiškai neatsistate ir niekada nebus kaip buve bet  klausa pagerejo neleido daktaras niekada i pirti eiti stengtis  kad vanduo nepribegtu  sunkiai nekilnoti .per operacija idedamas i ausi giliai implantas mikroskopinis plika akim beveik nematomas prieš metus mokejau 300 litu opercija buvo nemokama tik už implanta sumokejau na ir aišku daktarui atsidekojau visdelto labai sudetinga operacija nejuokai

dar lapute tau norečiau nuo saves patarti tu nepergyvenk del tos operacijos del visu klausimu geriausia pasiklausineti daktaru ka jie papasakos aš prieš apsispresdama dar nuejau pas ta daktara kuris pats dare man operacija kad jis konkrečiau pasakytu kodel aš turiu darytis ta operacija ir ar ji butina bet išgirdus kad butinai turiu darytis nes pereis i kita ausi man klausimu nebebuvo nes dar jauna o jau nebeprigideti nelabai norejau tad stiprybes tau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(editukas2 @ 2007 04 05, 18:17)
sveikos mamytes  4u.gif prieš dvejus metus  pradejau viena ausim negirdeti tai nuejau pas lor gydytoja išraše praputimus 10kartu ir kažkokius vitaminus truputi pagerejo bet po metu po biški pasidare dar blogiau .tai nuejau i kita poliklinika ten dare visokiausius tyrimus ir diagnozavo otoskleroze.sake kad reike deti implanta kad geriau girdečiau nes gali ir antra ausis sušlubuoti ir apkursiu .Labai nemaloni ta operacija ir rizikinga nes viskas viko prie visu nervu .norečiau atrasti koke mamyte kurei irgi buvo diagnozuota toke liga gal pasidalintu kaip jautesi prieš operacija kaip pati operacija praejo ar išvis daresi operacija ir kaip dabar po tos operacijos jaučiasi .paplepekim smile.gif

sweika,sia liga sergu jau 5 metus.viena ausis jau isoperuota tad su ja klausa pagerejo....bet kita ausis klausa ryskiai silpneja reiks ir ja operuoti.operavausi kmuk viskas buvo ok isskyrus tai kad po operacijos para negali vaikscioti smile.gif Pasalinis poveikis siek tiek liko pvz zizimas ausyse.na turbut tiek jei kas domins klausk
Atsakyti