Įkraunama...
Įkraunama...

meduzos gimdymo istorija

penktadienis.rugpjucio15.9.00.Atsikelus pasidarau tobula makijaza,ir i trasa.10.00as jau kirpykloj,pasidariau sukuosena,ir su kirpeja juokaujam,kad jau galiu is kirpyklos i gimdykla biggrin.gif .taip ir nustatyta gimdyti 08.15 biggrin.gif karsta,as visa issipuosus su mikru purtausi iki laisves,karstis baisus,skaunys trinasi,per pilva kkelio po kojom nematau wink.gif visa diena pragastroliavau,o vakare gavau vyro kvietima valgyt cepelinu smile.gif .sukertu visus du. 21.00guliu,kojos sutine,po visu gastroliu ir galvoju,kad gerai praleidau diena,terminas lyg ir siandien,bet gerai jauciusi,idomu kada cia bus,ir kaip rolleyes.gif .23kazko suka pilva...?papurciau vyra ir sakau{matai suryjau tarkio apie kila,tai pucia pilva net baisu}2valanda nakties,o man dar pucia,ir minties,kad gimdau ,net tokios nera.vyras turbut kazka itaria,nes i tooleta laksto kas 5min.,bet man nieko nesako. biggrin.gif kazkaip cia as netycia jam ir sakau,o gal cia saremiai?(bet pagal drauges turetu but skaudziau)tai pati tuo ir netikiu dry.gif jis paime telefona ir paskambino i krikscioniskus gimdymo namus{-gal priimsit mus apziurai?}3.00Mes jau kely lekiam.apziurejo gyd.sako ryte gimdai,man ramu,pagaliau.(gudrus gi tas vyras,nors jam daejo) biggrin.gif jis isvaziavo namo ir mane paliko,o as skaiciuoju 15;10;8;,..astunta ryto jau buvo,kas3min.saremiai wink.gif .prasidejo darbo diena.ateina pas mane gyd.,ir nusiveda apziurai-iki vakaro pagimdysit-,ir tolau nuveda i palata wink.gif .guliu viena,jauciu kad,ko tai truksta oro,kvepuoju,atsistoju,atsisedu,ir galvoju,neistemsiu iki vakaro,einu prasyt ,kad suleistu kokiu vaistu wink.gif nupuksejau,o ten tuscia,islindo tik slaugute,sako dabar moteris gimdo,kai gimdykla atsilaisvins apziures ir jus rolleyes.gif .o dabar as jau jauciu ,kad turbut gimdau ir as unsure.gif9.10 jau stenu laukiamajam,nesvarbu,kad i mane ziuri kazxkieno vyras,taip su isgasciu kazko,o as laukiu,b..et jauciu,kad neilgai.islenda gydytoja,ir tokiu keistu veidu klausia-kas jums huh.gif .hmm.turbut jai nesimate biggrin.gif .paprasiau,kad suleistu vaistu,nes jau nebegaliu ( pasodino mane ant kedes,ir kazko pasimete ,o as tai nesuprantu...Girdziu sako akuserei ruosiames ji gimdo ohmy.gif.as sakau- uoj, negaliu dar,man reik vyrui pasakyt...ji nusisipsojo,kaip beprotei,ir prasidejo..nestenek,nestenek.,as jai atgal-jums lengva atsisedus sneket,tai jus ir nestenekit,o as negaliu,na ir dar kol as jai ten vadovavau,kaip ka,ji suktelejo ohmy.gif -stumk stipriai....ir ka..jau guliu ir jauciu siltuciuka ,slapeliuka zmogeliuka.Man taip gera,jauciuosi tokia galinga,toooki darba atlikau,tokia silpna,o kartu ir stipri ,kazkur toli girdziu mergyte,ir net krupteliu,o turejo juk but dziugas ohmy.gif ,bet dziaugiuosi,ir galvoju,kaip gera,ir kad noriu dar ir dar....nes kaip pamaciau rezultata;\4.6kg.53ugis juodi plaukuciai,siltas toks bejegis zmogeliukas wub.gif .ir jis mano....i viska isimylejau is naujo.jauciu,kad cia nepabaiga,kai patinka ,juk visada norisi pakartot
Atsakyti
atsiprasau uz klaidas,jau labai buvau pilna emociju,kad pamirsau rasyba unsure.gif biggrin.gif
Atsakyti
Saunuole, mamyte smile.gif Tokia dukrele sau pasigimdei... Istorija itempta, bet su laiminga pabaiga. Ach, tie gimdymo namai... Kodel ju darbuotojams gimdymas atrodo kaip bandeliu kepimas.. huh.gif Manoji gime 8 dienom anksciau uz tavaja wink.gif O tiek kiek jus sveret gime, mes sverem po menesio. wink.gif Na, o pakartot niekada nevelu biggrin.gif Aukit sveikos ir grazios wub.gif
Atsakyti
ooooooooooo kaip greit norisi kartoti rolleyes.gif
saunu biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
skaitau vis nauja gmdymo istorija, o asaros vis rieda ... kaip gera, kai i pasauli ateina naujas zmogutis tongue.gif
meduza, nuostabi istorija , o zavi juodaplauke mergyte dar nuostabesne wub.gif
dar norejau paklausti, kaip jautesi vyras pavelaves i gimdyma biggrin.gif
Atsakyti
aciu uz pagyras biggrin.gif o vyras ir nesiverze dalyvaut gimdyme,o as ir neverciau biggrin.gif ,jis tuo metu dirbo,ir kai 10val.paskambinau pasveikint su dukrytes gimimu,paklause ar labai jau man blogai,kad po darbo atvaziuos ir pades "iskest skausmus",o kai pasakiau,kad jis jau tetis,tai viska mete,ir uz pusvalandzio buvo pas mus biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Saunuole meduza smile.gif

ir maziuke pasigimdei, ir dar ta diena tiek gruozio puoselejimo darbu atlikai biggrin.gif

Is irgi, prisimenu, likus pora dienu pries gimdyma kosmetologijos kabinete vos ne puse dienos praleidau: manikiuras, pedikiuras, depiliacijos, veido valymai.

Ech saunus laikas buvo smile.gif
Atsakyti
Aciu, kad pasidalinai svarbiausiu jusu seimos ivykiu....Labai buvo ydomu paskaityti, atrodo pati viska is naujo isgyvenau... Esi stipri, kad apsiejai be vyro ( as negalejau)...Aukit grazutes, sveikutes....
Atsakyti
bet ir didele tavo mazyle! negi viskas taip paprasta?! esi stipri moteris - to linkiu ir ateityje! sekmes!
Atsakyti
aciu aciu uz linkejimus biggrin.gif
Atsakyti
Faina istorija, tik labai jau tie daktarai aplaidziai i viska ziurejo, net gaila, kad viena turejai dar sedet laukiamajam ir laukt... sad.gif
Na bet gerai kad viskas gerai baigesi ir pagimdei tokia didele nuostabia mergyte wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Strielka: 14 gruodžio 2003 - 22:00
na tu ir saunuole.tokia didziule dukra pagimdei!ir dar pavadovaut suspejai!na,cia tai jau super. bis.gif
Atsakyti