Įkraunama...
Įkraunama...

Velyknakčio pamaldos ir vaikai

Sveiki mamos ir tėčiai katalikai. Šį vakarą vyks pati gražiausia metų liturgija bažnyčioje ir ne tik gražiausia, bet ir svarbiausia, centrinė. Tikriausiai negalėsime ten nueiti, nes nesiryšime eiti su metų vaikučiu - bažnyčios būna sausakimšos, be to - vaikas nori miego tokią valandą, o aš nežinau, ar jis miegotų ne tyloje.
Ir visgi noriu paklausti, ar jūs eitumėte (ar ėjote) būdami panašioje situacijoje? Ir kuo viskas baigėsi? Ar džiaugėtės po to, ar sakėte, jog veikiau tai buvo klaida? Gal ką turite patarti, jei kartais sugalvotume eiti?
Atsakyti
QUOTE(Elfukas @ 2007 04 07, 14:28)
Sveiki mamos ir tėčiai katalikai. Šį vakarą vyks pati gražiausia metų liturgija bažnyčioje ir ne tik gražiausia, bet  ir svarbiausia, centrinė. Tikriausiai negalėsime ten nueiti, nes nesiryšime eiti su metų vaikučiu - bažnyčios būna sausakimšos, be to - vaikas nori miego tokią valandą, o aš nežinau, ar jis miegotų ne tyloje.
Ir visgi noriu paklausti, ar jūs eitumėte (ar ėjote) būdami panašioje situacijoje? Ir kuo viskas baigėsi? Ar džiaugėtės po to, ar sakėte, jog veikiau tai  buvo klaida? Gal ką turite patarti, jei kartais sugalvotume eiti?



Tikrai ne.
Arba be vaiko galima eiti.bet galima ir praleisti metukus-nieko blogo nenutiks.Galima kita paprasta diena nueiti.
Atsakyti
QUOTE(Elfukas @ 2007 04 07, 15:28)
Ir visgi noriu paklausti, ar jūs eitumėte (ar ėjote) būdami panašioje situacijoje? Ir kuo viskas baigėsi? Ar džiaugėtės po to, ar sakėte, jog veikiau tai  buvo klaida? Gal ką turite patarti, jei kartais sugalvotume eiti?

Tai ar visgi ėjote? smile.gif Mūsų šeimos draugai buvo ir pusės metų mažylį atsivežę. unsure.gif Maniau, kad tikrai iki galo neišbus, bet pramiegojo jis sau lyg niekur nieko. Su vyresniais tai tėveliai gal daugiau vargo turėjo.
Atsakyti
Aš savo tai niekaip nevesčiau - vaikas turi naktį ilsėtis tylumoj o ne kažkur tampomas būti, juo labiau bažnyčioj, kur tiek žmonių, deguonies stoka, žvakių dūmų kvapas, triukšmas, ligų židiniai. Jau geriau aš ne vienus metus praleisčiau, bet jau mažiaus nė už ką netampyčiau - mano vaikas man yra svarbiau net už patį aukščiausią. Ir viskas kas geriausia - ramybė, saugumas turi būti neatskiriami dalykai nuo mano vaiko.
O jūs norėtumėt bažnyčioj miegoti??????????????????? Manau kad ne- nes poilsio nėra. Taip pat jaučiasi ir vaikas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo karosiukas: 09 balandžio 2007 - 07:30
mano drauge nuo pirmu dienu savo suneli kiekviena sekmadieni pasiima i baznycia. Taip pat ima vaikuti ir per sventines misias. Ramus jis buna, o ir apskritai, niekad nemaciau dar taip daug besisypsiancio vaikelio, kazkoks svarus ir sviesus jis man, ne toks kaip kiti wub.gif

karosiukas, neisizeisk, bet tavo kalboj jauciasi, tarsi vaikas butu tavo nuosavybe. Na man bent jau taip pasirode.
Atsakyti
As ,kad ir kiek tikinti bebuciau,bet metuku kudikio i naktines misias tikrai neimciau,nusivesciau ji tinkamesniu laiku jei jau taip noretusi,o ir metu kudikiui kazi baznycia ar pati tinkamiausia vieta,nuo to jis sventesniu tikrai netaps,nei jam ten saugu sveikatos atzvilgiu.Dar reikia tureti pagarbos ir kitiems norintiems ramybeje pasimelsti zmonems,per vienas tokias misias teko paciai pabuvoti,vaikas visa laika praspiege,net kunigo nebesigirdejo,ka jau bekalbeti apie susikaupima.
Atsakyti
Visdelto nejome mes i tas Velyknakcio pamaldas. Atgrase tai, jog ten bus daug zmoniu ir kad jos truks virs triju valandu. Neisivaizdavau ten savo vaiko, nors kas sekmadieni ir einame kartu i ta baznycia. Nors paskui kiti zmones sake, kad daug zmoniu nebuvo. Paziurejome uztat per interneta transliacijas ir is Arkikatedros, ir is Sv. Petro Bazilikos:)
Draugai pasakojo, kad vedesi savo metuku ir triju metu vaikucius, kad buvo nelengva, bet tevai labai jau norejo dalyvauti. Nezinau, kiekvienas savaip turbut nusprendzia. Gali buti zmogui gyvybiskai svarbu ten nueiti, o kitas gali ir televizoriuje tomis pamaldomis pasidziaugti. Bet, manau, i vaika reikia atsizvelgti. Jis ne koks daiktas.
Atsakyti
Sveikos,

As buvau Bernardinu baznycioje tai vaiku buvo. Juolab, kad baznycios grindys yra sildomos, tai tikrai salta nebuvo.
Smagu ziureti i seimas, kurios ateina su vaikuciais i misias. Vaiku krikstavimas labai tinka.
Atsakyti
QUOTE(Bonifacija @ 2007 04 09, 16:36)
karosiukas, neisizeisk, bet tavo kalboj jauciasi, tarsi vaikas butu tavo nuosavybe. Na man bent jau taip pasirode.

Na mano vaikas ir yra mano vaikas. Ne kaimyno ir ne tetos.
Jis yra mano ir kol jis mažas, tam jis turi mylinčią mamą, kuri juo rūpinasi, kuri jį saugo ir tt.
Kol vaikas negali pasirūpinti savo saugumu, kol jis mažas, kol jam reikia ramybės saugumo ir tt, tam jis turi tėvus, kad jie jį saugotų.
O tas vaiko tampymas man nelabai kaip atrodo. Eit ten dėl grožio nežinau ar verta. O vaikui nemanau kad ten patinka, kaip kažkas čia sakė, kad ir verkia ir spiegia ir visokios babcės replikas mėto, kad tipo kas čia per vaikas, kad ramiai pabūt negali.
Tokiems dalykams verčiau vaikus palikti namie, kur jie gali žaisti, tobulėti ir tt.

Jei [asirodo, kad mano vaikas yra mano nuosavybė, taip jis yra mano, bet ne nuosavybė. Jis yra asmenybė.
Ir jei kažkam atrodo, kad aš jį laikau ir tt, patikėkit, toli gražu. Mano vaikas yra laisvesnis už bet kurį kitą. Jis daug kur vedamas, daug ką mato ir daug kur lankosi, bet jis eina ten, kas jį domina, koncertai, filmukai, parodos ir tt.
O kol buvo mažesnis, jam saugiausia ir ramiausia buvo namie. Gal todėl jis yra toks protingas. Tfu tfu tfu
Atsakyti
Man verkiantys ar krykstaujantys vaikai baznycioje per misias blasko demesi, o per misias kaip tik norisi susikaupti. Manau, kad savo vaiko, kudikio i baznycia nenesciau, tam, kad kitiems netrukdytu, o ir pati maldai nesusikaupciau, nes mano demesys vistik butu sukoncentruotas i mano vaika. Buvau Danijoje, liuteronu baznycioje, ten tevai atsiveda vaikus ir kudikius, bet pres pamoksla tevai isveda vaikus i specialu vaiku kambari, kuris yra baznycioje prie iejimo, ten ,aisku, buna suauges asmuo atsakingas uz tuos vaikus, misioms baigiantis tevai vel parsinesa, parsiveda vaikus, gieda giesmes ir eina visi laimingi ir patenkinti namo.
Atsakyti
QUOTE(lilla83 @ 2009 01 21, 16:54)
Man verkiantys ar krykstaujantys vaikai baznycioje per misias blasko demesi, o per misias kaip tik norisi susikaupti. Manau, kad savo vaiko, kudikio i baznycia nenesciau, tam, kad kitiems netrukdytu, o ir pati maldai nesusikaupciau, nes mano demesys vistik butu sukoncentruotas i mano vaika. Buvau Danijoje, liuteronu baznycioje, ten tevai atsiveda vaikus ir kudikius, bet pres pamoksla tevai isveda vaikus i specialu vaiku kambari, kuris yra baznycioje prie iejimo, ten ,aisku, buna suauges asmuo atsakingas uz tuos vaikus, misioms baigiantis tevai vel parsinesa, parsiveda vaikus, gieda giesmes ir eina visi laimingi ir patenkinti namo.


Aš su savo vaikučiais irgi vargelio turiu, kai nusivedu į bažnyčią doh.gif Mažoji dabar tik per slenkstį žengiant dūdas paleidžia, taigi kol kas nevedam jos į pamaldas, na o vyresnioji, 3 metukų, jau išbūna ramiai - paaiškinant kas ir kodėl vyksta per Mišias - jai patinka, pati prašosi nuvedama smile.gif Aišku, labai norėčiau, kad visa šeima eitume kartu, na, bet neįmanoma šiuo metu verysad.gif Lukterėsim iki vasaros smile.gif
O liuteronai tai visai gerai sugalvojo thumbup.gif Man patiktų mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(youste @ 2009 01 22, 19:52)
O liuteronai tai visai gerai sugalvojo thumbup.gif Man patiktų mirksiukas.gif

Na tai tikrai ne vien liuteronų atradimas. biggrin.gif Tik aš tai savo nė metukų dar neturinčio mažiaus apskritai svetimam žmogui nepatikėčiau, ką jau kalbėti, kai tam vienam ar keletui žmonių tenka rūpintis visu būriu vaikų.
Atsakyti