Įkraunama...
Įkraunama...

Ar saugot vaikučio pirmus kirptus plaukus?

sveikos, mamos, turiu tokį klausimėlį: ar saugot savo vaikučio pirmą kartą nukirptus plaukus? Radau pas savo mamą savo pirmus plaukučius voke su užrašu... buvo malonu, bet paskui juos išmečiau smile.gif O neseniai pirmą kartą apkirpau savo vaiką, ir kaž-kaip gaila pasidarė plaukus išmesti wub.gif
ar jus irgi juos saugote?
Atsakyti
Mes kol kas mazosios dorai nekirpom tik kirpciukus patrumpinu,bet kai vesim pas kirpeja,manau,sruoga pasiliksiu.Pridesiu i jau turima kraiteli smile.gif prie pirmuju batuku,dienorastelio ir kriksto rubeliu.
Kai uzaugs,tures miela kraiteli smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vyšniux @ 2007 04 07, 18:13)

Kai uzaugs,tures miela kraiteli smile.gif

o, gera mintis - palikti pirmus batelius wink.gif ačiu smile.gif
Atsakyti
hm.. na mes dar neivieno plaukuchio nukirpe nesam.. pirmaji plaukuchiu pakirpima planuojame per 3 gimtadieni.. Bet turiu ishsaugojusi Echoskopijos nuotrauka, bambagysles galiuka, apyranke ish gimdyklos, pirmaji chiulptuka, delniuku ir peduchiu antspaudelius darytus kas menesi kol sukako 1 metukai ir 2 gimtadienio antspaudelius smile.gif dar keleta akmenuku ish pirmos keliones prie juros, daugybe lapeliu su uzhrashais kada kuris dantukas ishdygo, kada atsistojo ir pradejo vaikshchioti.. pirmas bilietas i zoologijos muzieju:) tiesa sakant, jau visai nemazha dezhute "atsiminimu" susikaupe smile.gif Plaukuchiu pirmaja nukirpta sruogele taippat saugosim smile.gif wub.gif

Dabar laukiuosi antrojo vaikelio ir jau taippat pradedu segti papkute smile.gif jau turim dvi echo nuotraukytes ir puslapi su istorija apie ta ipatinga diena kai pastojau.. smile.gif
Atsakyti

Kadangi musu myzyle gime jau su visasi netrumpais ir tankiais plaukuciais, tai 11 men zut but teko kirpti, nes gripkute jau sieke smakriuka. iki tol ja risau gumytem ir saguciais, bet netoli 11 menesiuko ji juos atrado. kad nebutu taip gaila kirpt nusprendziau ta struogute issaugot.
PATARIMAS:
kai nukirpsit, susekit saguciu ir viena gala uzpilkit klijais, tuomet struogute ir liks tokia kokia yra, o ne issipesiojusi ar pabirusi i plauku gumula
Atsakyti
LAbutės...mes kai pirmą kartą kirpom tai pamiršau paimti sruogutę doh.gif ...o dabar kažkurią dieną ,netyčia pasiėmė žirkles tai pasikarpė smile.gif ,tai paėmiau sruogelę ir padejau biggrin.gif ...nes ilgi plaukai mano berniuko,tai sruoga netrumpa lotuliukas.gif
Atsakyti
Saugau, įklijavau į dienoraštį dukrytės wub.gif Manau bus mielas prisiminimas... g.gif
Atsakyti
Sveikutės aš taip pat saugau viska ir plaukučių sruogele tik dukrytės dar neturiu nes labai mažai turi tu plaukiukų
Atsakyti
aš savo visų trijų vaikų pirmų plaukų sruogeles turiu išsaugojus,įklijavus į tas knygas''pirmieji gyvenimo metai''
Atsakyti
Vyresnėlio turiu padėjus į knygutę mirksiukas.gif O mažėlio dar nekirpom. Tai kai bus didysis kirpimas, tai ir jo sruogelę priglaus knygutė ax.gif
Atsakyti
Nesaugau,dar tik viena karta kiroau ir tai labai mazai plaukuciu ten buvo,ismeciau ax.gif blush2.gif
Atsakyti
aš turiu savo pirmą nukiprtų plaukų sruogą. Paskui dar kažkada kirptą turiu. kai kirpsiu ir savo kelckui, paliksiu. Neilgi mano pipiro plaukučiai, nėr ką kirpti. O mane pirmą kartą apkirpo, kai buvau 3 savaičių
Atsakyti