Įkraunama...
Įkraunama...

Kodel merginos manes nepasirinko?

blink.gif Kaip zinome, ir jus turbut neneigiate kad ne vyrai renkasi moteris, o moterys renkasi sau i pora.Tada man kilo klausimas kodel nei viena nepasirinko manes?Gal det to kad vyru daugiau?As kaip ir lycnas likau? g.gif
Atsakyti
Pirmakart girdziu, kad vyru daugiau. Iki siol pagal statistika moteru, bent jau Lietuvoj, buvo daugiau.
Atsakyti
Nežinau kiek tau metų Viesule mirksiukas.gif

bet kiek aš pažįstu nevedusių vyrų kuriems virš 30, su dauguma pusvalandį pabendravus aiškiai supranti kodėl jų niekas nepasirinko g.gif žinau tik keletą išimčių biggrin.gif

jaučiu galėtume nustatyti tau diagnozę bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Viesulas @ 2007 04 08, 16:59)
blink.gif Kaip zinome, ir jus turbut neneigiate kad ne vyrai renkasi moteris, o moterys renkasi sau i pora.Tada man kilo klausimas kodel nei viena nepasirinko manes?Gal det to kad vyru daugiau?As kaip ir lycnas likau? g.gif

pirma vyras renkasi sau į porą, o poto moteris atmeta arba priima.... stereotipškai....
kodėl tavęs nepasirinko? šiaip dar nevėlu.... gal požiūrį reiktų keisti...
Atsakyti
QUOTE(Viesulas @ 2007 04 08, 17:59)
kodel nei viena nepasirinko manes?Gal det to kad vyru daugiau?As kaip ir lycnas likau? g.gif

Lyčnas? bigsmile.gif Negali būti!
Aš tave galiu pasirinkt ax.gif
Atsakyti
ax.gif
manau rinkaisi ne is tu, kurios galejo tave issirinkti wink.gif
tai yra sumaisei tiksline grupe mirksiukas.gif
arba ne...
g.gif
Atsakyti
ax.gif tiek vyrukai, tiek merginos turbūt prasilenkia su tais sau tinkamais ar kaip ten būna?
Atsakyti
QUOTE(Viesulas @ 2007 04 08, 17:59)
blink.gif Kaip zinome, ir jus turbut neneigiate kad ne vyrai renkasi moteris, o moterys renkasi sau i pora.Tada man kilo klausimas kodel nei viena nepasirinko manes?Gal det to kad vyru daugiau?As kaip ir lycnas likau? g.gif


o tai gal tau dar tik 16, ir bereikalo stresuoji? bigsmile.gif
Atsakyti
Na paskaicius kaip kai kuriose temose su moteriskaitem cia "kapojies" tai turbut nenuostabu kodel lycnas lieki hihihi.gif O jei rimtai, ne visada renkas moterys, na bet dazniausiai taip ax.gif Gal esi pats per daug isrankus, o gal ieskai princeses pats nebudamas princu? ax.gif Y sita klausima manau tik pats ir gali rast atsakyma mirksiukas.gif
Npergyvenk, manes irgi niekas nepasirenka, as nieko nesirenku, ir ramu man lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Lakūdra @ 2007 04 08, 19:51)
o tai gal tau dar tik 16, ir bereikalo stresuoji?  bigsmile.gif

ne 16 jam schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Indijaa @ 2007 04 08, 22:07)
ne 16 jam  schmoll.gif


O kiek?gal as prigriebsiu lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Egliukasz @ 2007 04 08, 21:16)
O kiek?gal as prigriebsiu lotuliukas.gif


aga, tikrai, o kiek???
man patinka besikapojantys ir maistaujantys biggrin.gif
ax.gif
jei ka ir as galiu prigriebt mirksiukas.gif

ale Viesule- gal pataikei ten, kur tave jau kazkas ir pasirinks??? matai- reikia tik garsiai issakyti savo bedas- ir tuoj rasi guodeja biggrin.gif
Atsakyti