Įkraunama...
Įkraunama...

Kažkas bando vis pakeisti mano slaptažodį

Jau kelinta karta gaunu ish SUpermamos laishka i savo pashto deztue, kad noriu pakeisti savo slaptazodi. Nors ish tiesu nei karto to nenorejau ir del to nesikreipiau. Drystu manyti, kad kazkas nori prisijungti mano vardu. Jei tai butu vienas kartas, suprasciau,kaip nesusipratima, bet laishka gavau jau maziausiai 3 kartus. Zinoma, zinutes ignoruoju, bet kam to reikia.... unsure.gif
Atsakyti
Matyt kazkas pries kiek laiko buvo uzsiregistraves panasiu i tavo vardu ir dabar negali prisiminti. Turbut iveda prisijungimo varda Eglute o slaptazodis netinka, tai ir bando "prisiminti" smile.gif
Atsakyti
Man ir taip buvo.Gavau 2 tokius laiškus.Aš pagalvojau kad kas nors nori mane išmesti iš šio forumo sad.gif
Atsakyti
nemalonu schmoll.gif
Atsakyti
as irgi gavau tokius laiskus net 2 kartus blink.gif
Atsakyti
ar atkreipete demesi kad visos kurios gavo laiskus prisiregistravusios vardais g.gif , tai tokiu vardu daug ir tai turbut nauji dalyviai bando prisiregistruoti jusu vardais g.gif
Atsakyti
Tikrai smile.gif

Vardai gi labai paplitę: Eglute, Neringa, Juste.

Kas kita būtų, jei tokius laiškus gautų kas nors su keistesniu neįprastu vardu ar niku.
Atsakyti
Nebutinai vardais smile.gif Ash taip pat buvau gavusi bent 2 tokius laishkus, kai nesikreipiau smile.gif
Atsakyti
Oj oj oj , gal čia vyreliai smalsauja... smile.gif biggrin.gif
Atsakyti
Hmmm, murzinyte, intriguojanti versija smile.gif Gal reiks patikrint? smile.gif
Atsakyti
As irgi gavau kelis tokius laiskus ax.gif
Kad ne vyras, tai garantuoju tongue.gif
Atsakyti
Hmm... mano vyras irgi neturetu buti (lietuvishkai jis nei bum bum rolleyes.gif )... Ko gero RIO ir Supermama teisios. Kazkas bando prisijungti musu vardais. Na bet ash jau seniai prisiregistravusi, ir tada anei Egles, anei Eglutes nebuvo. Nenoreciau dabar del to nicko keisti..... schmoll.gif Teks ignoruoti tuos laishkus ir toliau....
Atsakyti