Įkraunama...
Įkraunama...

Dainavos šeimos medicinos centras

Kokie butu atsiliepimai apie sia gydytoja? Ar verta pas ja uzsirasyti?
Atsakyti
Na nejaugi niekas jos nepazysta?
Atsakyti
Žinau, kad Stučinskienė ir Žiliukienė iš ten pat visai nieko.
Atsakyti
O ji kokios srities gydytoja? Jei reikia pedietrės, taj pati superiškiausi yra gyd. Krušinskienė thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif Gaila, kad ji tik pediatrė, o aš jau per didelė pas ją prašytis, bet per šitiek metų, kiek lankiausi pas ją-nė vieno blogo žodžio negaliu pasakyt schmoll.gif
Labai gerbiu ir myliu wub.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Mes šiame centre prisiregistrave, bet pas tokia gydytoja niekada nesu papuolusi... Mes pas Jurku.
Atsakyti
Mes irgi šiame centre prisirašę, bet pas gyd. Astą Bakutienę. Super! thumbup.gif Bet kiek teko girdėti, visi gydytojai šiame centre neblogi.
Atsakyti
o kur yra dainavos seimos medicinos centras? gal ir mum ten vertetu nes poliklinikoj jau visai nekas verysad.gif
Atsakyti
Sis centras yra birzelio 23-osios g.pries samsona,kur yra vaistine,,,,
O as galiu parasyti tik pacius blogiausius atsiliepimus apie si centra gydytoju ten nera geru o ypac Mekiseva ir Jurku(jau cia kas per gydytojai viena rasytoja, kits plepys)
Ir seip apie viena vienintele gydytoja girdejau gerus atsiliepimus tai Urboniene,,,
Apie stomotologe Agne kuri ten dirba as is vis patilesiu doh.gif doh.gif doh.gif doh.gif
Na dar ginekologe labai superine tai Baneviciene thumbup.gif
kazkaip pati lankausi ten bet esu labai nusivylusi(tik tiek kad nelabai man reikia lankytis kol kas tad ramu bet artimiausiu metu zadu keisti gydytoja) mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(dangausvaivorykste @ 2008 06 20, 15:55)
Sis centras yra birzelio 23-osios g.pries samsona,kur yra vaistine,,,,
O as galiu parasyti tik pacius blogiausius atsiliepimus apie si centra gydytoju ten nera geru o ypac Mekiseva ir Jurku(jau cia kas per gydytojai viena rasytoja, kits plepys)
Ir seip apie viena vienintele gydytoja girdejau gerus atsiliepimus tai Urboniene,,,
Apie stomotologe Agne kuri ten dirba as is vis patilesiu doh.gif  doh.gif  doh.gif  doh.gif
Na dar ginekologe labai superine tai Baneviciene thumbup.gif
kazkaip pati lankausi ten bet esu labai nusivylusi(tik tiek kad nelabai man reikia lankytis kol kas tad ramu bet artimiausiu metu zadu keisti gydytoja) mirksiukas.gif


baneviciene yra mano ginekologe,nu suuuuuuuperine gine,persikrausciau i kita kauno gala,bet vistiek nepasikeiciau seimos centro vien del jos thumbup.gif
Atsakyti