Įkraunama...
Įkraunama...

Kada rasti dovanas po eglute?

Tai stai iskilo man toks kalusimukas, kada tas dovanas geriausia vaikams rasti ar ryte atsikelus ar visdelto geriau issidalinti isvakaro prie stalo? Ar kur kitur padejus, bet as noriu suzinoti visdelto kaip vaikams geriau ar vakare atiduoti ar ryte, kad atsikele rastu? g.gif

Mes rasdavome po nakties, o vyras gaudavo is vakaro todel ir iskilo sunkumas kada geriausia?
Atsakyti
mano vaikai tai dovanas randa po eglute padetas is ryto. newyear.gif
Atsakyti
net nežinau g.gif , ot paklausei biggrin.gif thumbup.gif , manau, dovanos toks dalykas, kad bet kada jom džiaugiasi tongue.gif , maniškės bent jau tikrina po eglute n kartų per dieną biggrin.gif , sunku pasakyt, kada geriausia, aš tai rytui padedu, tai joms grįžus iš mokyklos, vakare mažiausiai tikisi, man atrodo rolleyes.gif , pavargsta tikrint biggrin.gif, turiu tik tokią problemą, kai įsijaučiu joms pirkt ką nors gražaus, tai negaliu sustot blink.gif , dilema, ar dovanot viską šiemet, ar kitąmet laugh.gif , geriau kitiems metams nupirksiu advento kalendorių, kad taip neišlaidaut laugh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lengvute: 20 gruodžio 2004 - 14:36
Nu vat man is ryto priimtiniausia, kazkokia atmosfera sventine poto visai dienai ir vaikams kaip mistika ir viskas ispudingiau, juk kaip faina kai islovos dar su pizamom varai dovanu ieskoti... biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
kalėdų senis ateina tada, kai visi jau kietai miega biggrin.gif todėl dovanas pasiimdavom tik ryte... Juk kaip išvakaro atiduot? tai kur tas senis tada? na nebent į namus kokį senį užsisakėt... arba vat mes važiuojam kūčių pas uošvius, tai ten jau būna apsilankęs senis su dovanų maišu anksčiau už mus biggrin.gif nyta turi tokį didelį atlasinį raudoną maišą pasisiuvus, tai pavalgius kūčių patiekalų atvelka tą maišą ir dalina dovanas clap_1.gif o namie dovanas randa tik ryte... beje, ir psichologų komentarus skaičiau, kad vaikams geriau dovanas teikti su pertraukėle, tada daugiau džiaugsmo.
Atsakyti
As vaikystej visada dovanas is ryto gaudavau - buvau labai blush-anim-cl.gif - nedrisdavau lekt po egle ziuret, bet jau maldavausi lovytej biggrin.gif
O dabar ...na, nesamone, dovanos jau po egle, tai nezinau kaip vaikai gali istvert neisvynioje tu dovanu pries laika, bet as tai jau pati apie ta egle sokineju - didele didele dovana man siemet senis paruose biggrin.gif
Kol vaikuciu neturim, tai nepykau, lai tegul stovi tos dovaneles po egle- grazu...
Atsakyti
Man tai irgi budavo fainiausia Kaledu ryta vos tik atsikelus lekti paziureti ar jau yra po eglute dovanos biggrin.gif Man atrodo, kad ryte daug fainiau, nei is vakaro, Kaledu rytas budavo pats laukiamiausias smile.gif
Atsakyti
As visada Kaledu ryta dovanu ieskot eidavau. Praktiskai buvo beveik varzybos, kas ryte anksciau atsikels, savo dovanas pasiims ir kitus pazadins biggrin.gif Su dovanom visada gaudavom ir saldainiu bei kokiu nors vaisiu, tai kokia 5val. ryto sededavom lovose ir ciaumodavom megalol.gif
Atsakyti
A6 dovanas gaudavau ryte. Man, vaikui, buvo paaiškinta, kad Kalėdų Senelis vaikšto tik naktimis, kai visi miega. Laukdavau Klėdų tyri ištisus metus. Iš vakaro atidavus dovanasdingsta visa romantika...
Atsakyti
Mes dovanu ieskom is ryto. Kai vakare sunelis uzmiega, tyliai sudedu dovanas po eglute, kad nereiketu labai anksti keltis blush-anim-cl.gif O ryta kiek dziaugsmo vaikui!!!! Dar visi su pizamom dovanas puolam apziurineti... Bet pas mane tai jau buvo Kaledu senis... newyear.gif O gal dar ateis? g.gif
Atsakyti
Visada dovanas gaudavom ir dabar gaunam iškart pavalgius kūčias. Visi išeina iš kambario į balkoną Kalėdų senio sutikti, gal pamatys , kad jau eina. Kai gįžtam, tai jau būna palikta po egle. Na labai skubėjo senis, tai nepasiliko. Ir prasideda visas smagumas - pakavimas, apžiūrinėjimas. Neįsivaizduoju, kaip reiktų sulaukti ryto, negaut dovanų megalol.gif O ryte irgi galima vaikus pradžiugint saldainiais, atseit dar nuo nykštukų. newyear.gif
Atsakyti
Vaikystej kucias svesdavom pas senelius, kurie gyveno pirmame aukste, tai kai seimyna suseda prie stalo ir gerokai pavalgo pries pat kuciuku patiekima i duris kazkas paskambindavo (ten aiksu buvo kaimynai, tik mes manem kad kaledu senis) ir nubege uz duru rasdavom maisa dovanu clap_1.gif
Kaip pas mano uosvius buvo nezinau, bet kol vaiku neturejom ir kols sunus dar visai maizukas buvo tai dovanas patys prie egles sunesdavom pries kuciu vakariene ir pavalge viniodavom dovanas, manau reik kazka keist rolleyes.gif

Sias kucias sutiksim pas mano tevukus (seneliai seniai mire) tai manau mama mano galvos kaip cia i tas duris paskambint megalol.gif
Atsakyti