Įkraunama...
Įkraunama...

Kada rasti dovanas po eglute?

QUOTE(ENIGMA @ 2004 12 20, 14:28)
Tai stai iskilo man toks kalusimukas, kada tas dovanas geriausia vaikams rasti ar ryte atsikelus ar visdelto geriau issidalinti isvakaro prie stalo? Ar kur kitur padejus, bet as noriu suzinoti visdelto kaip vaikams geriau ar vakare atiduoti ar ryte, kad atsikele rastu? g.gif

Mes rasdavome po nakties, o vyras gaudavo is vakaro todel ir iskilo sunkumas kada geriausia?


Pas mumis tas pats - vyras gaudavo iš vakaro, o mes su broliu vaikystėje rasdavom ryte biggrin.gif Tai pas mumis šeimoje nuo šiol bus tokia tvarka - kadangi "kūčiavosime" pas vyro tėvus, tai jų dovanas išsidalinsime ten. O mūsiškes dovanas vaikai ras po eglute iš ryto. Tada kažkaip ir tos dovanos pasiskirstys (nesusiplaks į vieną visa krūva), ir ryte bus dėl ko keltis biggrin.gif
Atsakyti
mes seniau rasdavom ryte,o jau keli metai yra tradicija,kad senis atkeliauja vakare.nepamenu,kaip taip gavos,bet labai smagu-kol visa seima pas senelius valgom kuciu vakariene,tyliai tyliai ateina senis ir lauke po egle padeda dovanas... newyear.gif buna labai smagu,kai mazieji laksto vis prie lango laukdami senelio,ir viena karta atlekus jau pamato dovanas...o dabar,kai yra sava seima ir vaikas,tai manau,kad tarpusavy dovaneles rasim ryte,o kur su placiaja seima,tai vakare
Atsakyti
kol buvau visai mazas man rodos rasdavom ryte, paskui Kuciu vakarienes eidavom pas senelius, tai rasdavom jau grize nakti, kai uzaugom smile.gif tai visada dovanas padedama pries kuciu vakariene, o po jos einame ieskoti dovanu newyear.gif kadangi mes su sese su seimom svenciame pas tevus, tai zmoniu daug ir linksma buna smile.gif kol maze dar maza tai dar taip darysime, nors manau ir ryte kokia smulkmenele palikti smile.gif
bet siaip manau ryte efektas didesnis smile.gif bet man labiau patinka vakare rasti blush-anim-cl.gif nekantri as blush-anim-cl.gif
Atsakyti
Pas mus tai kuciu vakara kaledu senis ateina newyear.gif taigi dovanomis po kuciu vakarienes dziaugiames.
Bet pas visus gal nelabai tas senis speja vakare - todel daznai pasitaiko, kad kaledu ryta dovanos randamos tongue.gif


Na, pas musu visa gimine - per kucias eina.
Aksciau -tai zvirbliai per orlaides sunesdavo dovanas per naujuosius metus. Tik labai jau keista budavo, kaip tos dideles dovanos pro tokias mazas orlaides tinkleliu skylutes tilpdavo g.gif
Atsakyti
Mes irgi visada randame tik Kalėdų rytą. Pavalgom Kūčias ir laukiam kol vaikai užmigs ir velkam viską po egle, o dar pasislėpę vienas nuo kito savo dedam. Ir visą laiką susitarimas, kas pirmas prabus, kelia kitus ir einam prie eglės. Tai vaizdelis gražus, visi susivėlę, su pižamom žiūrinėjam dovanas.
Atsakyti
Pas mus Kalėdų senis irgi ateina Kūčių vakarą. smile.gif Tokia tradicija atsirado gimus vaikams. smile.gif Gerai visi prisikerta, o tada jau laukiam dovanėlių. biggrin.gif O mergaitės dar visad randa ir Kalėdų rytą dovanėles. ax.gif
Atsakyti
O pas mus irgi ryte. Vakare irgi pavalgom, vaikai eina miegot, o jau paskui visi dovanas slepiam po eglute, kadangi pas mus seimoj labai daug zmoniu: tevai, 4 vaikai, 3 anukai, 3 zentai, tai mes suauge keiciames dovanelem, o vaikams kiekvienas nuo saves perkam. Tai viska ir dedam po eglute.O jau juoko buna kai eini deti dovana (zinoma nakti) ir randi ka nors kapstantis po eglute... megalol.gif Istikruju tai ta naktis visada buna bemiege, bet tas nemiegas buna begalo malonus ir linksmas. Ryte buna tikrai super newyear.gif Visi susivele bega dovanu ispakuot...labai laukiu kaledu. biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kriauklyte55: 18 lapkričio 2005 - 18:57
Ai dar pamirsau parasyti, pas uosvius irgi kuciu vakara deda po eglute dovanas ir pakuoja kaledu ryta. Cia gal visa tai priklauso nuo Lietuvos kampelio...nes as nezinau nei vienos seimos kur pakuotu dovanas kuciu vakara, bet nesakau kad tai ne faina. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kriauklyte55 @ 2005 11 18, 19:00)
as nezinau nei vienos seimos kur pakuotu dovanas kuciu vakara, bet nesakau kad tai ne faina.  4u.gif

Dovanas supakuojam beveik prieš mėnesį, o Kūčių vakarą jas atsineša Kalėdų seneliukas savo dideliam dideliam maiše ir smagiai išdalina. mirksiukas.gif biggrin.gif
Atsakyti
Na o mes darėm taip: kūčių vakarą išeinu lauk ir paslepiu kieme bet kur išdėstau dovanas {po kokiu serbentų krūmu, gėlyne, už namo kampo...} ir esu susitarus kad kas nors sumajakintų į telefoną sutartu laiku. Tada aš atseit atsiliepiu ir kalbuos su Kalėdų seniu, kuris kūčių vakarą labai skuba ir dovanas paslėpė lauke, kad patys susirastumėm. Tada rengiamės šiltai ir su prožektoriais ieškom dovanų. Būna labai smagu thumbup.gif . Pabandykit mirksiukas.gif
Atsakyti
Dar parašysiu vieną idėją, kurią sumontavau iš kelių minčių savo klasės mokinukams. Taigi kai išsitrauksim keistis dovanėlėmis klasėje, tai tas dovanėles susirinksiu aš į kokį maišą ir jau bus suorganizuota ekskursija į kokį mišką.Galbūt kokią morką zuikiams nešim ar pan. Ir beslankiojant po apsnigtą mišką iš už medžio išlįs Kalėdų senis su dovanų maišu ir padovanos vaikams. Gal dar kas nors žinot ką nors įdomaus?
Atsakyti
mes tai vienais metais bandem vakare issidalinti, kaip kokiuose uzsienietiskuose filmuose, bet buvo kazkas ne tas... man geriau rasti dovanas ryte... smile.gif
Atsakyti