Įkraunama...
Įkraunama...

Kada rasti dovanas po eglute?

QUOTE(chorisste @ 2012 11 09, 15:02)
vyro seimoj dovanu teikimas vyksta Kuciu vakara su sokiais, dainom ir pan. (kas man labai nepatinka, nes Kuciu vakaras man yra tylos ir susikaupimo metas

nematau nieko tame blogo. Juk svenciamas gimtadienis, juk kazkas svarbaus gime, tai ko tyliai ir susikaupus sedet, galima ir linksmai mirksiukas.gif Juk ir taip daug pas mus tu liudnu svenciu, o cia dar gimtadienis vos ne gedulingais pietumis paverciamas....
Atsakyti
QUOTE(Alexandra.R. @ 2012 11 20, 16:41)
nematau nieko tame blogo. Juk svenciamas gimtadienis, juk kazkas svarbaus gime, tai ko tyliai ir susikaupus sedet, galima ir linksmai  mirksiukas.gif Juk ir taip daug pas mus tu liudnu svenciu, o cia dar gimtadienis vos ne gedulingais pietumis paverciamas....


Tai Kalėdos yra gimtadienis, o kūčios tai visada buvo tokia rami, santūri šventė rolleyes.gif
Atsakyti
O aš kelis potyrius turėjau:
Namie, mano tėčio šeimoje, mes pavakarienevę Kūčių vakarą neiškentę išsidalinam dovanas. Kadangi visi jau pilnamečiai, tai ir žinom, kas ten kaip su tomis dovanomis smile.gif
Pas mamą, čia jau platesnė giminė apie 20 žmonių tradiciškai ir tai artimiausi, mes visuomet Kalėdų vakarienės susirenkę dalinamės, kas ką pasako, kokią programą vaikai būdami sugalvodavom, o pamenu vienais metais, kai dar tikėjom kalėdų seneliu, pusseserė persirengė ir sakė, kad yra kalėdų senio žmona, tai mums taip smagu buvo thumbup.gif nors ir supratom, bet kaip deklamavom, kaip stengemės... o po to kažkaip grįžom prie dalybų. Jau pradeda rastis mažiausieji pas mus, tai gal vėl grįšim prie persirenginėjimo tradicijos blush2.gif aš norėčiau
O praeitais metais aplinkybės susiklostė, kad teko man švęsti pas MB tėvus, tai irgi po vakarienės per Kučias išsidalinom, o kai visi sumigo mes dviese gaminom tinginy, kad nustebinti ryte šeimyną rolleyes.gif
Atsakyti
Pas mus kūčios irgi santūri šventė. O dovanas dalinamės po vakarienės arba bažnyčios. Visai smagu.
Atsakyti
As pasisakau tik uz tai, kad dovaneles rasti ryte po eglute. Man tai neatsiejama Kaledu dalis, tikejimas Kaledu seniu, kai is ryto dar su pizamomis visi susirenka i viena vieta paziureti ar siais metais buvo geri biggrin.gif

Pamenu kai jau buvome dideli su broliu, tevai buvo pradeja dovanelemis keistis iskart po Kuciu vakarienes, bet tai atimdavo beveik malonuma. O jau ir ryto Kaledu taip nelaukdavom, nes budavo aisku kad Kaledu senis aplenke musu namus sia nakti smile.gif Juk taip noredavosi to mazo stebuklo is ryto smile.gif
Savo vaikui, kad ir koks didelis bebutu, bet dovaneles visada desiu nakti po eglute 4u.gif
Atsakyti
Pritariu už tai, kad dovanėles rasti Kalėdų rytą. Taip smagu būna, kai vaikai lekia Kūčių vakarą į lovas, kad tik greičiau ateitu rytas ir rasti dovanėles po eglute. Tik pramerkus akis bėgi žiūrėti po egle kas sudėta, namai pilni džiaugsmo, už lango sninga, žybsi eglutė, geri rytinę kava ir " kaifuoji " nuo džiaugsmo žiūrint kaip visi ardo dovanas, jomis džiaugiasi,o vaikai puola žaisti. Ach tos nuostabuos Šv. Kalėdos. Kaip jau jų užsimaniau, o dar žinant, kad kalėdų senis atneš gyvą dovaną nestuke.gif tai jau visai laukiu nesulaukiu 000054.gif newyear.gif
Atsakyti
QUOTE(garbanėlė2 @ 2012 11 22, 20:18)
o dar žinant, kad kalėdų senis atneš gyvą dovaną  nestuke.gif  tai jau visai laukiu nesulaukiu  000054.gif  newyear.gif

pati nuostabiausia dovana wub.gif
gal kaledu ryta ir pagimdysi smile.gif 4u.gif
Atsakyti
dovanas po eglute randam Kaledu ryta biggrin.gif taip buvo, kai as buvau maza ir dabar jau savo seimoje diegiam tokias pat tradicijas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*Mamis* @ 2012 12 07, 13:59)
dovanas po eglute randam Kaledu ryta  biggrin.gif  taip buvo, kai as buvau maza ir dabar jau savo seimoje diegiam tokias pat tradicijas smile.gif

Man tokia tradicija irgi priimtiniausia. 4u.gif
Atsakyti
Siaip dovanomis su seneliais ir artimaisiais pasikeiciame Kuciu vakara, bet namie po eglute vaikuciai dovaneles is Kaledu Senelio randa Kaledu ryta wub.gif .
Atsakyti
Kalėdų rytą smile.gif
Atsakyti
Tik Kaledu ryta smile.gif
Atsakyti