Įkraunama...
Įkraunama...

Kada rasti dovanas po eglute?

Man smagiausia dovanas rasti ryte atsikėlus bigsmile.gif jauduliukas kutena, smalsu o kas gi ten yra g.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
sios kaledos isvis bus 12-25.. vakare, nes tada mano saule wub.gif atvaziuos, tai sake reikia padaryt ded maroza (jis) su sniguracka (as) mano seimai laugh.gif tongue.gif
Atsakyti
pas mano tevus namie visada dovanas rasdavom is ryto, tada eidavom i baznycia visi, o gryze dar karta apziuredavom dovanas.. rolleyes.gif
pas mano vyro tevus, dovanas vieni kitiems iteikia is vakaro..
tai kai mes kaledas pas mano tevus praleidziam, darom kaip pas juos iprasta, kai pas uosvius, darom kaip pas juos iprasta..

Atsakyti


Tik ryte !!!!

newyear.gif
Atsakyti
O mes šiemet dovanas po savo Kalėdų eglute sutarėm rasti 24 dienos rytą - ką daryti, jei Kalėdų tenka važiuoti pas senelius, tai vaikai zyzia, kad neįdomu jiems rasti dovanas sugrįžus iš senelių kokią 26 ar 27 dieną. Visiškai jiems pritariu, todėl šiemet laužysim tradicijas ir gal bent tuo nustebinsim savo vaikus.
Beje, gauna dovanų ir pas senelius, bet pagrindinės dovanos iš kalėdinio sąrašo būna namuose.
Tai va.
Atsakyti
na as vaikystei dovanas gaudavau, kaip kada tai ryte atsibudus(teko ir anksciau uz kaledu seni pabust biggrin.gif ) tai gryzus is seneliu...

dabar uzaugau ir pati seniu salciu pasidariau newyear.gif dovanas supakavau graziai ir po egle dar vakar padejau,tai draugas gal valanda ciupinejo ir krate bande spet kas ten lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Man smagiausia dovanas rasti ryte, o vaiko dovanas vežam į kaimą pas senelius ir gauna dvigubą porciją. Gal tik mes su vyru dovanom apsikeičiam namie, ypač jei tai dovana, kurios neturi matyti kiti blush2.gif
Atsakyti
vaikams, manau, tikrai fainiau rasti dovanas is ryto, po egle mirksiukas.gif bet vat as su tevais siandien po kuciu vakarienes apsikeitem...kabejo pas amne tos kojines ir tos dovanos prasyte prasesi isimamos lotuliukas.gif mazesne uz maza, nenorejau laukti dar ryto ax.gif
000054.gif geras tas senis, geras megalol.gif kad taip anksti ateina ir dar tixliai zino ko nori clap.gif
Atsakyti
Mes dovanas turėtume rasti ryte,bet kuo toliau,tuo sunkiau pavyksta mano numatytas scenarijus. biggrin.gif
Vakar vakare užsistačiau laikrodį 02 val nakties,kad galėčiau atsikelti ir padėti vaikams po eglute dovanas.Bet taip jau man pasisekė , kad vaikai užmigo anksčiau ir aš dovanas padėjau apie pusę pirmos nakties. blink.gif Ir ačiū dievui, kad anksčiau padėjau, nes apie antrą valandą (kada turėjo būti ten dedamos dovanos) išgirdau bruzdesį-apie mūsų miegamą ėmė bruzdėti šuo.Išeinu apžiūrėti,ko tam mūsų augintiniui prireikė,kad nemiega.O velnias,girdžiu už vaikų durų šnabždesius,traškesius,pro durų apačią matyti ,kad pas juos šviesa dega.Sušukau :MARŠ GREIT Į LOVAS VISI. tongue.gif Nu ir aišku net neužėjau pas juos,nes tada nakties miegui jau būtų ate...Tie greit susipakavo ir dūmė į lovas.
Nu niekaip negaliu susekti ar tas mano dičkis tiki Kalėdų Seneliu, niekaip neišsiduoda...
Atsakyti
Mes irgi- kuo vyresni tampam, tuo labiau vaikėjam tongue.gif Vaikystėj dovanas rasdavom po eglute iš ryto, o dabar "randam" Kūčių vakarą... Na, nesulaukiam ir tiek ax.gif
Atsakyti
Mes taip pat tik pavalgius per Kūčias dovanas gaunam...
Na,kad vaikučius užimti pasiunčiam kelis žmones...kad padūktų su jais...Tada vienam kambary sudedam viską ir uždarom jį.Tada iškart sėdam prie stalo ir valgom,bendraujam ir t.t.Pagaliau po kokios valandos kažkas eina "parukyt" ir paskambina i duris...vaikai bėga atidaryt,tačiau nieko ten nėra...Tada visi sako,kad gal Kalėdų Senelis prasmuko nepastebėtas ir kur nors padėjo tas dovanas....nu ir prasideda lakstymas per visą butą ir ieškojimas...o jau kiek džiaugsmo,kai suranda jas...parbėga ir su tokiu džiaugsmu krykštauja,kad jau rado dovanas ir visus tempia pasižiūrėt...tuo metu žiūrint į tą džiaugsmą,net apsiverkt iš laimės gali verysad.gif biggrin.gif wub.gif Labai linksma ir faina buvo matyti besidžiaugiant tuos mažučius thumbup.gif
Atsakyti
Mano saulyte rado dovanelias po eglute, man regis tai daug idomiau negu issidalinti is vakaro wub.gif Jug vaikuciai to labai laukia ir anksciau eina miegoti ir ryte anksciau atsikela blush2.gif O laimes visai dienai thumbup.gif
Atsakyti