Įkraunama...
Įkraunama...

Barbės ar Bratz?

Apklausa: Kurio tipo lėlės labiau patinka jūsų dukroms (arba jums)? (181 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
Taigi, kurio tipo lėlės (nebūtinai originalai, kalbu apie lėlės "sudėjimą") jums priimtinesnės, kurių jūsų dukros turi daugiau? (arba su kuriomis daugiau žaidžia?) Kuo patinka (nepatinka) vienos ir kitos?
Atsakyti
Patinka tik barbės tipo lėlės, tos kitos kažkokios neestetiškos, neturim ne vienos Bratz, ir dukros jų nenori smile.gif
Atsakyti
Siaip pastebejimas Barbiu kainu tema.
Kadangi dukra lanko gimnastika, tai mums dabar svarbu, kad jos leles irgi sugebetu gimnastikuotis, nes daugeliui ju po pasirodymu luzta rankos ir kojos. Taigi atradom internete, o paskui netiketai i Vilniaus parduotuvese tokia Barbe "flex n' dance", kuri lankstosi visais imanomais budais. Va galit palyginti kainas ir padaryti savo isvadas:

Lygiai lygiai tokia pati originali Barbe:

Maximoje - 49,99 lt
Rimi - 99,99 lt
"Čipoline" Europoje - 150 lt

ot teip... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Erszebeth @ 2004 12 21, 00:28)
Taigi, kurio tipo lėlės (nebūtinai originalai, kalbu apie lėlės "sudėjimą") jums priimtinesnės, kurių jūsų dukros turi daugiau? (arba su kuriomis daugiau žaidžia?) Kuo patinka (nepatinka) vienos ir kitos?

Kokios lėlės labiau patinka tavo dukrai? smile.gif
Atsakyti
Ewita, maniškei taip pat labiau patinka Barbės tipas. Galbūt todėl, kad kai nupirkom pirmąją, originalią, Barbę, tų naujoviškų Bratz parduotuvėse dar nesimatė. Na, ir po to prasidėjo dapirkinėjimai, to tipo lėlių daugėjo, su panom ir vaikais jokių problemų, laksčiau po parduotuves ieškodama vyrų už prieinamą kainą laugh.gif Atsirado ir namas, ir baldai, ir žirgas, na, žodžiu, buvo užsikabliuota rimtai. Beje, visai nesitikėdama "pataikiau" nupirkti visai nebrangų vyrą, iš žaislų, skirtų bernams, kažkoks ten veikėjas su lankstomom per kelius kojom ir rankom, na ir jis tapo pačiu gerbiamiausiu vyrų giminės atstovu mano dukros lėlių kompanijoje (aišku, visų pirma buvo nuimti visi militaristiniai pribumbasai).

O dėl Bratz tipo - turi dvi gautas dovanų, bet su jomis nežaidžia ir prie Barbių kompanijos neprikomponuoja. Gal tas nenatūralus kūno sudėjimas nepatinka, nežinau. Pati sako, jog blogai, kad batas nusitraukia su visa koja. Man asmeniškai Bratz tokios stiliovos lėlės, gan dekoratyvios, bet juk ne aš jomis žaidžiu, kaip bebūt smile.gif Beje, Barbės lėlė turi ilgesnę istoriją (gal jau 50 metų, tiksliai nepamenu), ji universalesnė, gali būti ir nuotaka, ir mama, ir įvairių profesijų darbuotoja, ir klubinė panelė, o Bratz - tai, matyt (gal bent kol kas), tėra klubinės panelės tipas. Mes su vyru žvengiam, kad Barbė - tai lėlė pilnametė, o Bratz - tai lėlė pacankė tongue.gif Barbė "ruošia" suaugusio gyvenimui, o Bratz, matyt, paauglystei...
Atsakyti
o mano tik su bratz zaidzia sako barbes jau atgyveno laugh.gif
turi po kelias diedeles,mezyciu nameliu pramogu parkus,masinas, zinoma visa tai kainuoja,bet tos leles man labiau patinka negu Barbes laugh.gif
Atsakyti
Mums su dukra abejos patinka. Barbės veidelis mielesnis, bet Bratzė stiliova, labai madinga, o dar tos lūpos padažytos blizgalais...ir batai padoraus dydžio, neišsimėto biggrin.gif Iš pradžiu kraupino mane ta Bratz, kai dukra ją be batų nešiojosi. Negalėjau žiūrėti, sakau nešk iš čia tą partizanę su bigėm blink.gif Dabar jau nieko, pripratau.
Beje, Barbių rūbai kokybiškesni. Bratzių visų rūbelių siūlai plaikstosi, neapsiūlėti kraštai.
Atsakyti
Na mano mergele tai svaigsta nuo Bratz leliu,o man tai pagal kaina labiau priimtinos Barbes smile.gif
Atsakyti
blink.gif biggrin.gif
QUOTE(vija @ 2004 12 21, 11:32)
Siaip pastebejimas Barbiu kainu tema.
Kadangi dukra lanko gimnastika, tai mums dabar svarbu, kad jos leles irgi sugebetu gimnastikuotis, nes daugeliui ju po pasirodymu luzta rankos ir kojos. Taigi atradom internete, o paskui netiketai i Vilniaus parduotuvese tokia Barbe "flex n' dance", kuri lankstosi visais imanomais budais. Va galit palyginti kainas ir padaryti savo isvadas:

Lygiai lygiai tokia pati originali Barbe:

Maximoje - 49,99 lt
Rimi - 99,99 lt
"Čipoline" Europoje - 150 lt

ot teip...  g.gif

AS manau kad maxima gali leisti padaryti normales kainas :
thumbup.gif
Atsakyti
Mano dukra nesidomi nei vienomis, nei kitomis. tongue.gif bet jei butu mano valia-as jai siulyciau tik Bratz. Na man paciai jos priimtinesnes biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(bonbon @ 2005 01 06, 11:02)
blink.gif  biggrin.gif
AS manau kad maxima gali leisti padaryti normales kainas :
thumbup.gif


Negana to, tarpusvenciu laikotarpiu visiems Maximos zaislams buvo 30% nuolaida.

Atsakyti
Mes kaledom nupirkom Bratz lele,kol kas dar zaidzia .Idomu ,kad keiciasi batai , nu vien zodziu stiliova lele biggrin.gif :Dir tiek
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo SANTA: 06 sausio 2005 - 15:13