Įkraunama...
Įkraunama...

Erasmus

Pasidalinkite savo patirtime apie Erasmus programą smile.gif I kokią šalį buvote išvažiavę, kaip sekėsi?.. Ir ypač domina Belgija, Katalikiškas Liuveno universitetas, ekonomikos studijos mirksiukas.gif Ar labai sunku mokytis, kaip su atsiskaitymais, kokios (pra)gyvenimo sąlygos? Asiu! 4u.gif
Atsakyti
Na negi niekas niekur nevaziavot studijuot??? g.gif rolleyes.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Evv @ 2007 04 14, 15:26)
Na negi niekas niekur nevaziavot studijuot???  g.gif rolleyes.gif  ax.gif

Laba 4u.gif aš važiavau į Belgiją, pagal Erasmus programą trim mėnesiams į Liege miestą thumbup.gif važiavau siunčiama Kauno Kolegijos, klausytis socialinio darbo paskaitų ir truputėli praktikos apturėjau, laaaabai įdomios ir man naudingos. Įspūdžių daug ir įvairių, pirma tai,kad ten nešneka angliškai, ypač prancūzų dalyje, bet pakeliavau po visą Belgiją, tai labai graži šalis thumbup.gif labai džiaugiuosi, kad važiavau, nenusivyliau, ir kitiem siūlau, tik, kad aš studijuoju socialinį darbą, visiškai priešingą dalyką negu Tavo mirksiukas.gif jei kils klausimų, prašom mirksiukas.gif
Atsakyti
Labai ačiū už patirties pasidalinimą mirksiukas.gif Tai pagrindinė jų kalba prancūzų? Kažkada ir aš ją mokiausi smile.gif O vokiškai irgi turbūt sutikai kalbančiųjų?smile.gif
Dar labai norėčiau paklaust apie kainas ax.gif Kokios maisto, būsto, transporto kainos? Ir kuriuo metų laiku važiavai? Asiu!! 4u.gif
Gal atsiras žmonių, kurie ir pačiam Liuvene mokės? ax.gif
Atsakyti
Važiavau, bet į Daniją, Tai tau mano patirtis kaip ir netinka. mirksiukas.gif
Atsakyti
vaziavau i Portugaliją, taigi ir netinka 4u.gif
Atsakyti
O gal kas galėtų pasidalinti patirtimi apie Vokietiją? O dar tiksliau apie studijas Kaselio universitete? 4u.gif
Atsakyti
Sveikutes smile.gif
as taip pat zadu vaziuoti i belgija, tik i Antverpeno universiteta...taciau visai noreciau ir uz pacios Belgijos salies pavaziuoti, tai gal galite pasidalinti patirtimi ka verta pamatyti tose salyse kur studijavote? 4u.gif buciau labai dekinga ax.gif thumbup.gif
Atsakyti
gal kas moketes Prancuzijoje? 4u.gif
Atsakyti
Važiavau į Italiją, Sardinijos salą, Università degli studi di Cagliari. rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo alexxandra: 11 rugpjūčio 2007 - 22:04
Aš studijavau Danijoje, Kopenhagoje. Ekonomika...
Atsakyti
QUOTE(Inspire @ 2007 08 12, 17:38)
Aš studijavau Danijoje, Kopenhagoje. Ekonomika...


Copenhagen Business school? As ten lb noriu studijuoti magistra. Kokie potyriai? Patiko, ar rekomenduotum kam nors? Butu lb idomu suzinoti...


As pati pagal Erasmus buvau Svedijoje.
Atsakyti