Įkraunama...
Įkraunama...

Nissan Almera

Sveiki,
Nesenai nusipirkom šitą mašiniuką.. 95 metų. 1,6 benzinas.. paskutiniu metu vis girdim, kad varikliai blogi, kad labai jau rūdyja.. Išssigandom.. Galvojam netgi parduoti.. Bet labai jau būtų gaila.. Kas turite šį mašiniuką, pasidalinkite patirtimi.. Ar brangi eksplotacija..?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ingulis: 11 balandžio 2007 - 19:29
QUOTE(Ingulis @ 2007 04 11, 19:27)
Sveiki,
Nesenai nusipirkom šitą mašiniuką.. 95 metų. 1,6 benzinas.. paskutiniu metu vis girdim, kad varikliai blogi, kad labai jau rūdyja..  Išssigandom.. Galvojam netgi parduoti.. Bet labai jau būtų gaila.. Kas turite šį mašiniuką, pasidalinkite patirtimi.. Ar brangi eksplotacija..?

Ėėėėėėėėėė, negąsdink blink.gif Aš prieš kelias savaites irgi Almera nusipirkau, tad patirtim nelabai galiu pasidalinti, bet labai lauksiu pasisakykų tų, kurie šiom mašinom važinėja ilgėliau ax.gif
Atsakyti
rolleyes.gif mano mintys paskutiniu metu irgi apie tokią sukasi ir šiandien gavau pritarimą, kad tos mintys visai neblogos ax.gif
Atsakyti
Na VilmKa, kad tavo žodžiai Dievui į ausį.. Vyras norėtų ją jau parduoti, o ji man tokia miela.. Kiek turėjom mašinų jinai man labiausiai prie širdies.. Na ką.. pagyvensim, pamatysim..
Atsakyti
Aš vairuoju Almerą nuo vasaros, kai tik teises išlaikiau thumbup.gif Maniškė 1997, 1.4 benzinas. Galima sakyti, kad pasisekė nupirkti, nes praėjau technikinę iškart, nieko nedarėm. Po pakratymo toj techninėj apžiūroj nedegė viena numerio apšvietimo lemputė, bet vėl atsigavo. Kiek pavažinėjus, keitėm priekines spyruokles. Galvojom, kad amortizatoriai, bet spyruoklės, pasirodo, buvo susidėvėjusios ir labai visas duobes "rinkdavo". Benzino mieste ima apie 10l, o užmiesty, kai aš apie 80km/h tevažiuoju, tai iki 7l manau rolleyes.gif
Dabar vieną galvos skausmą turiu - pradėjo ūžti greičių dėžė. Vyras sako, kad važiuoti, kol visai susidėvės. Iš pradžių turėtų bėgiai pradėt prasčiau junginėtis, tada ir keisim, nes dabar labai sunku rasti, kad perrinktų, paprastai keičia visą dėžę, o ir ar apsimoka tas perrinkimas, abejoju g.gif Aš tai labiausiai bijau, kad man bevažiuojant kur nesugestų, nes paprastai važiuoju su abiem mergaitėm, tai visai nesinorėtų laukt pagalbos kokiam kely Vilnius-Kaunas schmoll.gif Bet vyras sako, kad taip bac ir subyrėti neturėtų g.gif Bet jis ne meistras juk lotuliukas.gif
Atsakyti
ir aš turiu almerą wink.gif
pirkom apie žiemos vidurį, 1997 metų 1.6 varikliu. Šiaip sako, gerai išlaikyta ir t.t, kad mašina nebloga. man ji irgilabai patiktų, jei ne viena bėda...sriaubia kurą..bet lygtai išsiaiškinom, kad lemda zondas sugedęs, tai kai pakeis, pamatysiu ar važinėsiu ja ar parduosiu.
o be to gedimo, tai liuks mašinytė būtų .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo inix: 13 balandžio 2007 - 20:21
Maniškė 95 metų.. Bet kuro ima normaliai.. Nepasakyčiau, akd daug.. Tiksliau negaliu pasakyt, nes spidometras sugedęs doh.gif blush2.gif
Atsakyti
Šeštadienį užsipyliau 10 l i tuščią baką, žiūrėsiu kiek pravažiuosiu ax.gif Šiaip įtariu, kad turėtų imti apie 7l/100km
Atsakyti
Nu va, susiskaičiavau ir pasirodo mašiniukas ima apie 8l/100km. Kažin, čia daug ar normaliai?

Kiek Jūsų mašiniukai valgo?
Atsakyti
nu mano pagal tecninius duomenis turėtų imti 9,5 mieste (automatas, todėl daugiau) bet ima daug...tik va pasikeitėm vakar lemdą zondą, tai savaitės bėgyje pamatysiu kiek ji kuro sriaubs
Atsakyti
Aš irgi turiu Almera. 99m. 2l variklis. Super mašina. Nekeisčiau i nieką. Tik kad mano kieta truputi, bet kai pasakiau vyrui tai jis pasake, kad cia taip ir turi buti, nes pas ja sportinė pakaba. Žmonės nusimanantys apie mašinas sakė, labai geros mašinos tos Almeros ax.gif
Nerealus žvėriukas. thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Carisma: 20 balandžio 2007 - 15:30
QUOTE(Carisma @ 2007 04 20, 16:28)
Aš irgi turiu Almera. 99m. 2l variklis. Super mašina. Nekeisčiau i nieką. Tik kad mano kieta truputi, bet kai pasakiau vyrui tai jis pasake, kad cia taip ir turi buti, nes pas ja sportinė pakaba. Žmonės nusimanantys apie mašinas sakė, labai geros mašinos tos Almeros  ax.gif
Nerealus žvėriukas.  thumbup.gif

drinks_cheers.gif as ta PATI GIRDEJAU... IS VIENO KURS 7 METUS DIRBO SU NISSANAIS, O IS KITO KURIS PREKIAVO.... tai sake, kad almeros kaip tik musu gatvem!
Atsakyti