Įkraunama...
Įkraunama...

Margos mūsų Velykos!

Margos mūsų Velykos!

Ką tik linksmai atšventėme vieną didžiausių ir šviesiausių pavasario švenčių – Velykas, netrukus mūsų mažyliai švęs ir Vaikų Velykėles (Atvelykį). Jei dažėte kiaušinius, puošėte simbolinį Velykų medį, ridinėjote margučius, ėjote kiaušiniauti, lalauti ar net persirenginėjote senute Velyke, vadinasi turite daugybę įdomių ir gražių nuotraukų, kuriose matyti, kokia šviesi ir džiaugsminga buvo jūsų Velykinė švenčių savaitė! Sugalvokite nuotraukai smagų, įdomų pavadinimą. Atsiųskite pačią įspūdingiausią Velykų ar Atvelykio šventės nuotrauką ir laimėkite prizų - knygų!

Nepamirškite prieš siųsdami nuotrauką konkursui susipažinti su bendrosiomis fotokonkursų taisyklėmis! TAISYKLĖS

Nuotraukas konkursui siųskite 2007 04 12 – 2007 04 20.
Už 3 labiausiai patikusias nuotraukas balsuosime 2007 04 21 – 2007 04 26.

Konkurso dalyvio paraišką pildykite čia: http://www.supermama.lt/foto
Atsakyti
Kaip šaunu thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Tokio konkurso ir tikėjausi, tai prifotkinau velykiškų nuotraukyčiu biggrin.gif
Begu išrinkti mieliausią lotuliukas.gif
Atsakyti
Koks smagus konkurselis bigsmile.gif ..... Laukiam labai nuotraukeliu ok.gif

4u.gif
Atsakyti
Laukiam nuotraukų sokiai.gif assa.gif

Papildyta:
Matosi kas visą darbą atliko biggrin.gif .
Atsakyti
Jau yra nuotrauku!!!! thumbup.gif
Atsakyti
Koks grazus velykinis medelis bigsmile.gif

thumbup.gif

user posted image
Atsakyti
Pagaliau naujas konkursas!!! thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif Ir nuotraukyciu kokiu graziu!!! lotuliukas.gif
Atsakyti
Labai fainas konkursas, bet įpatingai man patinkančių nuotraukėlių tai kolkas neperdaugiausiai, kol kas dar tik viena matau už kurią balsą atiduočiau. ax.gif
Atsakyti
Kokie grazus kiausai bigsmile.gif ..Tie spalvotai margi thumbup.gif ...Idomu,kaip tokius reikia pagaminti g.gif
user posted image

4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Valerija @ 2007 04 13, 13:13)
  bet įpatingai man patinkančių nuotraukėlių tai kolkas neperdaugiausiai, kol kas dar tik viena matau už kurią balsą atiduočiau. ax.gif

Na taip -tos ipatingos as irgi dar nematau schmoll.gif Kur butu visas bendras vaizdas liuxs ax.gif Bet graziu kiausiniu tai nemazai ir medelis toks grazus bigsmile.gif

thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(kristina-buziene @ 2007 04 13, 17:05)
Kokie grazus kiausai  bigsmile.gif  ..Tie spalvotai margi  thumbup.gif  ...Idomu,kaip tokius reikia pagaminti  g.gif 

man panašu,kad čia su flomasteriais nupaišyti bigsmile.gif g.gif
Atsakyti
sitai foto tai mano balsas garantuotas wub.gif wub.gif wub.gif

jau taip mergina susikaupusi dirba thumbup.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(vijja @ 2007 04 13, 15:46)
man panašu,kad čia su flomasteriais nupaišyti  bigsmile.gif  g.gif

Gal su isimta sirdele is ju g.gif ..Bet nesitiki schmoll.gif ,kad taip graziai gali gautis apipaisius flamasteriais rolleyes.gif
Atsakyti