Įkraunama...
Įkraunama...

zuikelee's gimdymo istorija

na ka,nutariau ir as jum paporint apie savo dziaugsmelio atsiradima!taigi.liepos 1d.su mamka vaikstom po parduotuves,skraidau lyg ant sparnu,nes gimdyt man liepos 4d,bet nelabai tuo tikiu biggrin.gif griztam apsipirkusios,atsigulu pailset.guliu.ir kad uzeis skausmelis blink.gif na galvoju kas cia daba.nieko,kenciu.po keliu minuciu vel tas pats,man jau nebe juokai. kvieciu mama,o jiman ramiai,na ka - vaziuojam!sakau oi ne mama,dar ne,as negimdysiu.tai sako kentek tada. na kenciau gal 10min ir jau sakau viskas,nebegaliu daugiau ohmy.gif greit mama paskambino mano brangiajam,aisku jam buvo sokas,kad as jau gimdysiu.atleke kaip trenktas.
isveze i ligonine.ten mane apziurejo,pagulde i gimdykla ir stebejo.kaklelis byvo atsidares tik 1cm sad.gif tai galvoju,ka as cia veikiu?!bet jie manes nepaleido unsure.gif sake atvykai-tai dabar lauksim kol pagimdysi.na ka ryta mane perkele i palata.taip pragulejau 10dienu,o kad vaikas verztusi i pasauli nebuvo ne snekos,turbut jam ten buvo labai gerai
liepos 10d.gydytoja nusiveda mane apziurai,pasakau kad jau nusibodo gulet ir noriu greiciau gimdyt!ji apziuri ir pasako,kaklelis suminkstejas,2cm,galim vykt i gimdykla.i palata susikraut daiktu nuelekiau kaip ant sparnu biggrin.gif
guliu as jau gimdykloj,vyras salia.visai gerai jauciuos,groja muzika,isijungiam tv rolleyes.gif ateina gydytoja ir pasako,kad nuleisim vandenis.kagi,atsigulu ant stalo ir ji gal 20 min neleidinejo man vandenis blink.gif vis nesurasdama mano pusles.pagaliau praduria dry.gif guliu lyg niekur nieko,skaiciuoja vaiko sirdies ritma.galvoju,kad greit pamatysiu tave mazute,zinau juk,kad bus dukryte smile.gif
jau prasideda sokie tokie skausmeliai,bet kentet galima.vyras kaip tik gydytojos paklausia ar greit ji pagimdys?o si pasako,kad pirmas gimdymas truks gal apie 14-18val!na galvoju nesamone! dry.gif tai jis ramia sazine isvaziuoja namo pavalgyt!guliu as,ateina gydytoja,apziuri vel,sako kaklelis 3cm.tada ikisa dar skatinamaja zvakute ir tada jau prasidejo linksmybes biggrin.gif guliu,ir kad uzeis toks skausmas,kad net nezinai kas daros su tavim,o vyro juk ner!galvoju ir mintyse keikiu:na kur tu bradiaga?! biggrin.gif neiskentusi skambinu jam ir sakau paskubek,o tai jau mirstu! smile.gif po kokios val atvyksta mad.gif o man jau visai nelinksma.ieina gydytoja,apziuri.hmm...4cm.beveik nevyksta gimdymo veikla...sako statom laseline!greitai prijunge prie laselines.o tada tai jau buvo...skausmas didejo ne minutem,o sekundem!bandem skaiciuot,kur tau...netelpam net i minute!as ir stoviu ir guliu ir tupiu ir vaikstau,nieks nepadeda!vyras trina nugara,gal siek tiek geriau!bet ne!rekiu:netrink!po to vel:trink greiciau!vargselis,net nzn kaip man padet!na zodziu skausmelis toks kad gali sienom lipt!uzsimanau i tualeta,vyras nesa laseline,as ciut paeinu.nueinam i tualeta ir as sakau jau nebenoriu,vyras tik paziuri...atgal pro duris.as tik apsisuku eit ir vel:visdelto noriu!atsisedu ant klozeto,taip man gera ir tik staiga uzsimanau kakuciu rolleyes.gif rekiu jam:noriu kaku!o jis issigandes:koki kaku,tu cia tuoj pagimdysi!issigandus ciut nuinu iki lovos.vyras pakviecia gydytoja,ta atejus su akusere apziuri,sako 8cm.sakau noriu stenet jau!sako biski pakentek,nes suplysi visa!sakau jau nebegaliu.tai pagulde ant sono ir sako jei nori stenet,stenek,bet ir giliai kviepuok ir isejo.kviepuoju,kviepuoju,stenu stenu ir jauciu,kad jei dabar sustenesiu tuoj kazkas islys...stenu ir jauciu,kad kazko man labai issitempe...tik ileke visas personalas:gimdom,gimdom...pamoke kaip ir ka daryt,kada stumt,o kada stenet.tai viens du ir pokst...dukryte,3702g,52cm.guliu tokia laiminga,vyrui matau asaros rieda...na tiesiog stebuklas biggrin.gif
Atsakyti
fainuole tu,taip parasei,,kad man visas vaizdas pries akis cool.gif
Atsakyti
QUOTE (zuikelee @ Pirmadienis, 01 Gruodžio 2003, 16:44)
dukryte,3702g,52cm.guliu tokia laiminga,vyrui matau asaros rieda...na tiesiog stebuklas biggrin.gif

ec , rieda tos asaros rolleyes.gif
Atsakyti
Ech negaliu... Skaityciau ir skaityciau happy.gif Taip viska ir matau... Grazu ir graudu...

P.S> o as tuo metu vienu aukstu auksciau gulejau savo klecka apsikabinus tongue.gif
Atsakyti
Labai raziai papasakojai....Linksma, graudu, miela skaityti smile.gif ....Beje, ar mazylyje gimdei??? Sekmes visai Jusu sauniai seimynai....
Atsakyti
jau kai vyrui asara rieda tokiu momentu,tai graziau but negali... rolleyes.gif
Atsakyti
grazi realybe.
prisimenu, vyra ir as taip kankinau: glostyk neglostyk, masazuok nenasazuok.
Dabar tai linksma, bet tuo momentu tai nejuokinga...
Atsakyti
Tikrai graziai papasakojai wub.gif Tik niekaip nesuprantu, kodel gydytojai taip skubejo tavo mazyle is pilvelio isprasyt unsure.gif? Du centimetrai, saremiu, kaip suprantu, nebuvo, vandenys nenutekejo.. Koks dar "galim gimdyt" ohmy.gif? Prifarsiravo skatinamuju, nuleido vaisiaus vandenis, taip sukeldami pavoju tiek tau, tiek maziukei.. Na ir gydytojai ohmy.gif! Jei Hipokrato priesaika jau pamirsta, galetu bent zmogiska morale prisimint.. blink.gif Laisviausiai galejai dar bent pora dieneliu su tais dviem cm isvaiksciot...
Siaubas blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Brooke: 14 gruodžio 2003 - 12:23
QUOTE (Brooke @ 2003 12 14, 12:21)
Tikrai graziai papasakojai wub.gif Tik niekaip nesuprantu, kodel gydytojai taip skubejo tavo mazyle is pilvelio isprasyt unsure.gif? Du centimetrai, saremiu, kaip suprantu, nebuvo, vandenys nenutekejo.. Koks dar "galim gimdyt" ohmy.gif? Prifarsiravo skatinamuju, nuleido vaisiaus vandenis, taip sukeldami pavoju tiek tau, tiek maziukei.. Na ir gydytojai ohmy.gif! Jei Hipokrato priesaika jau pamirsta, galetu bent zmogiska morale prisimint.. blink.gif Laisviausiai galejai dar bent pora dieneliu su tais dviem cm isvaiksciot...
Siaubas blink.gif

bet juk ir taip nusibodo vaikscioti!labai juk norejau pamatyt savo mazaja!!! rolleyes.gif bet zinai,kaip sakoma kaip gimde tavo mama,tai taip ir tu gimdysi!tai zinok as taip pat ir gimdziau.ir nuleido vandenis ir taip skatino tiek mane tiek mama wink.gif
Atsakyti
clap.gif saunuole,kokia grazi dukryte clap.gif clap.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo iewa: 30 sausio 2004 - 03:39
Saunuole tu, o man ir neteko stumti wink.gif
Atsakyti
jetau taip skausmingai is oradziu rasei o pabaiga thumbup.gif as net rura (atsiprasau ) suspaudus skaicius apie skausmus, nes paciai neteko sio malonumo patirti ir aciu dievui smile.gif sauni istorija smile.gif
Atsakyti