Įkraunama...
Įkraunama...

Plovimo priemonės indaplovėms

Skaičiau jau uždarytą tema apie tokius dalykus, kaip indaplovėse naudojamos plovimo priemonės, milteliai, druskos, blizgikliai ir panašiai. Kas vis tik yra ekonomiškiau ir kas geriau plauna? Laukiu patarimų
Atsakyti
Aš naudoju CALGONIT
Naudoju ne tabletes, bet miltelius, druską ir blizgiklį
Taip tikrai ekonomiškiau
O kas dėl išplovimo, tai nuo daug ko priklauso, nuo sudėjimo, užterštumo ir t.t.
Atsakyti
[quote=Gerta,2007 04 12, 18:12]
Skaičiau jau uždarytą tema apie tokius dalykus, kaip indaplovėse naudojamos plovimo priemonės, milteliai, druskos, blizgikliai ir panašiai. Kas vis tik yra ekonomiškiau ir kas geriau plauna? Laukiu patarimų
Labas,
aš naudoju APTA miltelius, perku juos IKI (nes tik ten yra), o druską - CALGONIT (yra ekonominis pokas 4 kg - gaunasi pigiau smile.gif ) arba kuo pigesnę, dažniausiai irgi IKI, nes ten apsipirkinėju - būna, kad 2 kg nesiekia net 6 Lt, o indai tiesiog blizga thumbup.gif
naudoju AEG Favorit indaplovę, mano "bitutė" dirba kiekvieną naktį jau 4 metai, labai jau jai dėkinga wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Donatas ir Monika @ 2007 04 13, 08:24)
Aš naudoju CALGONIT

Aš Calgonit miltelius tik naudoju... Iš pradžių viską tik iš Calgonit pirkau, bet vėliau pastebėjau, kad pigenis (atrodo, kad Yplon) blizginklis blizgina taip pat gerai thumbup.gif O druska geriausia iš TP- kainuoja vos kelis litus thumbup.gif Tablečių nenaudoju schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Will: 13 balandžio 2007 - 20:17
naudoju Calgonit gaminius rolleyes.gif
Atsakyti
Norejau paklausti, ar galima naudoti, ne tokius "chemiskus gaminius", ka nors panasaus i soda, nes vchemikalu ir taip prisivalgom? smile.gif
Atsakyti
As, kai plaunu vaiko indelius, ir siaip labai purvinu indu plovykleje nebuna, nieko nededu. Issiplauna puikiausiai , juk ir rankomis plaunant ne visada plovikli naudojam, o cia auksta temperatura, dar vandens srove... Vis galvoju ir pilna indaplove be jokiu milteliu paleisti. Paziuresiu kaip gaunasi. Nes man tai ten visokie 3 ar 5 viename tik reklama ir kvepia...
Atsakyti
QUOTE(Will @ 2007 04 13, 21:16)
Aš Calgonit miltelius tik naudoju... Iš pradžių viską tik iš Calgonit pirkau, bet vėliau pastebėjau, kad pigenis (atrodo, kad Yplon) blizginklis blizgina taip pat gerai  thumbup.gif  O druska geriausia iš TP- kainuoja vos kelis litus  thumbup.gif  Tablečių nenaudoju  schmoll.gif

Ir Yplon milteliai gerai man išplauna, o vat Yplon blizgiklio kažkaip nemačiau pirkti. Reikės atkreipti dėmesį ir radus išbandyti smile.gif Druską t.p. iš TP perku. O tablečių t.p. nenaudoju schmoll.gif
Atsakyti
aš naudoju Calgonit tabletes ir blizgiklį. Taip pat žadu pirkti Calgonit nukalkintoją profilaktikai smile.gif
Atsakyti
mes tableciu irgi nenaudojam schmoll.gif Bandziau ir Calgonit ir Yplon priemones, skirtumo kazkaip nepastebejau. Vaiko indus tik rankom plaunu.
Atsakyti
As naudoju calgonit tabletes .Jos net nuo arbatos pajuodusius puodelius isplauna, o pabandziau apta tabletes ,nes jos siek tiek pigesnes- nepatiko.Po ju plovimo arbatos puodelius reikia rankomis sveisti schmoll.gif
Atsakyti
Aš viską naudoju Calgonit. nežinau kodėl, bet galvoju kad tai Calgon giminė ir nuo kalkių apsaugo g.gif Išplovimo kokybė priklauso nuo sudėjimo
Atsakyti