Įkraunama...
Įkraunama...

Ar iki vestuvių bandėte gyventi kartu? II dalis

Apklausa: Ar iki vestuvių bandėte gyventi kartu? (268 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Kraustomės čia. 4u.gif
QUOTE(Lina_S)
Jeigu zmones tuokasi vadinasi santuoka islaiko tokia pat svarba ir vertybes, taciau zmones turi ir kitu prioritetu, kurie pastumeja ja atideti. Vienas is ju, kad paneles dabar didesni demesi skiria mokslo siekimui (pasakykite kiek musu mociuciu arba promociuciu baige universiteta? g.gif ), padeties uzsitvirtinima, karjeros galimybes ir t.t. Nebera reikalo skubeti kurti seima, o gyvenimas kartu tampa vis labiau priimtinesnis...

O kuo skiriasi įtaka, kurią panelės mokslo siekimui daro santuoka ir kurią - gyvenimas susimetus? g.gif Ar tuo, kad antruoju atveju mažiau atsakomybės? Tai vadinasi ir problema čia kita - nepakankamai rimtas požiūris į dviejų žmonių, pavadinkime, sąjungą. Daugiau sudaužytų širdžių, daugiau išdraskytų, kad ir neoficialių, šeimų, daugiau vaikų be tėvo...
QUOTE(Lina_S)
Jeigu visuomene butu prisingai nusiteikusi pries gyvenima kartu, tevai neigiamai i tai ziuretu, kiek tada is musu gyventu kartu nesusituoke?

Vyresnioji karta ir žiūri dažniausiai neigiamai. Kiek motinų su skausmu širdyje laukia sūnaus/dukters vestuvių - kartais priekaištauja, kartais tyli, bet reta kuri negali atsidžiaugti savo vaiko sprendimu pagyventi susimetus.
Atsakyti
Atsiprasau, bet tavo pastarasis komentaras nelogiskas. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Lina_S @ 2007 04 14, 20:12)
Atsiprasau, bet tavo pastarasis komentaras nelogiskas. 4u.gif

Atsiprašinėti nereikia 4u.gif - geriau parašyti, kuo jis Tau atrodo nelogiškas. mirksiukas.gif
Atsakyti
na nei mano mama nei MB mama, nei mano mociutes galu gale ir net prosenele kri dar gyva beje, taip negalvoja:)))) taip kad valdyk kategoriskas mintis. Ir isvis, mano visi draugai, pries tuokdamiesi gyveno kartu ir nei vieno is ju tevai net nepagalvojo kad pirmiausia jie turi susituokti! tai visiska nesamone siais laikais!Turi buti uzaugus visiskai senamadiskoje seimoje, kur viskas pagal taisykles, ir vyrauja nuomone ka pagalvos draugai kaimynai gimines kunigas ar dievas. doh.gif Laikai keicias, o ne grizta atgal. Ir apskritai, gali tu man atsakyti i viena klausima? Koki tu tikiesi pasiekti tiksla vis kisdama ta savo nuomone cia? Ypatingai kai niekas jai nepritaria??? tu tikiesi pakeist kazkieno paziuri ar tau tiesiog patinka gincytis?? blink.gif jau ne viena panele pasake, kad lik prie savo nuomones ir nekritikuok kitu, bet tu vel nuo pradziu.Trukt uz vadziu-vel is pradziu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(remisita @ 2007 04 15, 04:13)
Ir apskritai, gali tu man atsakyti i viena klausima? Koki tu tikiesi pasiekti tiksla vis kisdama ta savo nuomone cia? Ypatingai kai niekas jai nepritaria??? tu tikiesi pakeist kazkieno paziuri ar tau tiesiog patinka gincytis?? blink.gif jau ne viena panele pasake, kad lik prie savo nuomones ir nekritikuok kitu, bet tu vel nuo pradziu.Trukt uz vadziu-vel is pradziu doh.gif

Jei žmogų kokia nors forumo tema nervina ar šiaip neįdomi, jis paprasčiausiai į ją nebeužsuka. Nesuprantu kodėl tai šitaip sunku Tau...

Beje vieniša su savo nuomone tikrai nesijaučiu - pažįstu labai nemažai jaunų porų, kurios iki vestuvių kartu negyveno ir nei vienai buitis meilės nenumarino. Mano tikslas čia tikrai nėra ginčytis su tomis (tais?), kurios jau pasirinkusios gyvenimą susimetus - juk nieko kaip ir nebepakeisi. Aš rašau dvejojančioms ir tikiu, kad tokių čia užsuka, nors nebūtinai rašo. Jei kam nors mano nuomonė atrodo atsiduodanti naftalinu, vertėtų apsidairyti, nes jos laikosi nemažai ir šiuolaikinių žmonių, apie tai leidžiamos šiuolaikinės knygos. Aišku "Cosmopolitan'e" ar "Panelėje" to nerasi, bet laiko patikrintos vertybės nemiršta.
Papildyta:
QUOTE(remisita @ 2007 04 15, 04:13)
Ir isvis, mano visi draugai, pries tuokdamiesi gyveno kartu ir nei vieno is ju tevai net nepagalvojo kad pirmiausia jie turi susituokti!

O Tu ir mintis skaityti moki? unsure.gif Viena yra pasakyti, o kita - pagalvoti.
Atsakyti
QUOTE(_Smalsutė_ @ 2007 04 15, 12:35)
Jei žmogų kokia nors forumo tema nervina ar šiaip neįdomi, jis paprasčiausiai į ją nebeužsuka. Nesuprantu kodėl tai šitaip sunku Tau...

Beje vieniša su savo nuomone tikrai nesijaučiu - pažįstu labai nemažai jaunų porų, kurios iki vestuvių kartu negyveno ir nei vienai buitis meilės nenumarino. Mano tikslas čia tikrai nėra ginčytis su tomis (tais?), kurios jau pasirinkusios gyvenimą susimetus - juk nieko kaip ir nebepakeisi. Aš rašau dvejojančioms ir tikiu, kad tokių čia užsuka, nors nebūtinai rašo. Jei kam nors mano nuomonė atrodo atsiduodanti naftalinu, vertėtų apsidairyti, nes jos laikosi nemažai ir šiuolaikinių žmonių, apie tai leidžiamos šiuolaikinės knygos. Aišku "Cosmopolitan'e" ar "Panelėje" to nerasi, bet laiko patikrintos vertybės nemiršta.
Papildyta:

O Tu ir mintis skaityti moki? unsure.gif Viena yra pasakyti, o kita - pagalvoti.




tema apskritai yra "AR BANDETE IKI VESTUVIU GYVENTI KARTU?", o ne patarimu dalinimas, kodel verta ar ne tai daryti. Jeigu nori padiskutuoti su bendramintemis, reiketu susikurti kita tema, kuri vadintusi "Negerai gyventi kartu pries vestuves" ar kazkas panasaus. Beto sioje temoje dvejojanciu jau kaip ir nemanau, kad yra, nes forumas vadinasi VESTUVES,taip kad, paneles, kurios lankosi cia, jau ruosiasi tuoktis arbva yra susituokusios - tai reiskia, kad joms patarimai jau nelabai ir pagelbetu sia tema. Kas liecia apie mano uzsukima i sia tema, tai as ateinu pasiskaityti ir kitu paneliu patirties is gyvenimo kartu ar atskirai pries vestuves, o ne tavo vienos svaiciojimu, ir kritikavimu kiekvienos, ABSOLIUCIAI KIEKVIENOS forumietes. As jau tau sakiau, kad savo nuomone sia tema tu jau seniai issakei, ir pagrindei. Mes visos tave supratom, ir tavo poziuri ir niekas taves del to nesmerkia, taip kad leisk kalbeti kitoms nesitikint atsakymo nuo taves su tavo ta pacia ir jau igrisusia nuomone. Tu labai ikyri.
Kas liecia mano pasakyma "nepagalvojo", tai nebutina kibti prie zodziu. As minciu neskaitau, bet pakankamai gerai pazistu sau artimus zmones, ir tikrai geriau nei tu, nes pas mus seimoje nebijama issakyti sava nuomone, ir kalbeti tai kas galvojama.
Atsakyti
QUOTE(remisita @ 2007 04 15, 19:55)
Kas liecia mano pasakyma "nepagalvojo", tai nebutina kibti prie zodziu. As minciu neskaitau, bet pakankamai gerai pazistu sau artimus zmones, ir tikrai geriau nei tu, nes pas mus seimoje nebijama issakyti sava nuomone, ir kalbeti tai kas galvojama.

Nežinojau, kad Tavo draugų tėvai Tau yra artimiausi žmonės ar tuo labiau šeimos nariai.
Papildyta:
QUOTE(remisita @ 2007 04 15, 19:55)
As jau tau sakiau, kad savo nuomone sia tema tu jau seniai issakei, ir pagrindei.

Tu, kaip suprantu, savo nuomonę irgi jau išsakei? Tuomet ką čia vis dar veiki? g.gif Šiaip yra toks dalykas kaip žodžio laisvė, tad patarti galiu tik tiek: nepatinka - aplenk šią temą. tease.gif
Atsakyti
QUOTE(_Smalsutė_ @ 2007 04 15, 23:46)
Nežinojau, kad Tavo draugų tėvai Tau yra artimiausi žmonės ar tuo labiau šeimos nariai.
Papildyta:

Tu, kaip suprantu, savo nuomonę irgi jau išsakei? Tuomet ką čia vis dar veiki? g.gif Šiaip yra toks dalykas kaip žodžio laisvė, tad patarti galiu tik tiek: nepatinka - aplenk šią temą. tease.gif




panele, netrauk mano sakiniu is bendro konteksto, nes tai labai vaikiska is tavo puses.Tyngi ir apskritai pavargau gincytis jau su tavim.Perskaityk viska is naujo, ir suprasi kadi paskutinius tavo klausimus, jau buvo parasyti mano atsakymai. Kaip sakoma, duok ... kelia, ai jauciu taip ir pasielgsiu lotuliukas.gif nes tu neverta matau mano laiko. Daugiau nekomentuosiu tavo postu, gali pradet ieskotis su kuo gincytis vel.
Atsakyti
QUOTE(remisita @ 2007 04 16, 04:54)
panele (...)
Daugiau nekomentuosiu tavo postu

Širdingai dėkui. aciuks.gif
P.S. Aš ne panelė, o ponia šiaip jau. tongue.gif
Atsakyti
Neradau už kurį punktą balsuoti ax.gif
Mes niekada NEBANDĖME, mes tiesiog buvome kartu, ir iki šiol esame tongue.gif O mūsų tėvai su skausmu į mus nežiūri lotuliukas.gif Tik va močiutė nori ,,tvarkos,, ir, kad jos draugės nesakytų, kad jos anūkės ,,neima o tik patogiai gyvena ir viską gauna,, biggrin.gif



P.S Dar viena Apuoko ir Smalsutės favorite tema bis.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Apuokas: 16 balandžio 2007 - 11:48
QUOTE(_Smalsutė_ @ 2007 04 13, 19:22)
Kraustomės čia. 4u.gif

Vyresnioji karta ir žiūri dažniausiai neigiamai. Kiek motinų su skausmu širdyje laukia sūnaus/dukters vestuvių - kartais priekaištauja, kartais tyli, bet reta kuri negali atsidžiaugti savo vaiko sprendimu pagyventi susimetus.

žadėjau nebesikišt blush2.gif blush2.gif blush2.gif bet dėl vyresnios kartos nepritariu, arba mano šeima tokie nėra lotuliukas.gif kai mes pasakėm, kad tuokiamės mano tėvai paklausė kokio velnio? o žentas buvo ir yra labai mylimas ir netgi lepinamas pasakyčiau. kodėl? todėl, kad jie žinojo, kad užaugino ne vėjo pamušalą, žinojo, kad mes esam šeima, o vyro šeimai, net jei mes būtumėm nuėję ir kaip Smalsutė siūlė susirašę, už penkiolika litų būtų neužskaitę, nes jiems santuoka ne dviejų žmonių dokumentalus susirašymas, o balius visai giminei, kas beje būdinga daugumai vyresnės kartos žmonių. Baliaus nebuvo vadinas ir santuokos nėra lotuliukas.gif Gaila, bet gyvenimiškas faktas. unsure.gif
Atsakyti
vienas klausimas gerbiamai oponentei, jūsų asmeniškai lytinis gyvenimas prasidėjo irgi tik po santuokos?
Atsakyti