Įkraunama...
Įkraunama...

Filipinai

Užsisakėm kelionę į šią šalį. thumbup.gif Gal kas buvot? Būtų įdomu sužinoti atsiliepimus.Kas pigu,kas brangu?Ką pasiimti vykstant?

Labai lauksiu komentarų,nuomonės apie šią šalį. 4u.gif
Atsakyti
Mano bendradarbė grįžo iš nardymo kelionės tai kadangi skrido per Filipinus tai aplankė ir Manilą. Tai sakė kad ten turistų labai mažai arba galima sakyt praktiškai nėra nes ten labai nesaugu, nes labai dažni turistų pagrobimų atvejai ir t.t. Kadangi jie ten buvo labai trumpai ir didelė banda ~20 žmonių tai jiems gal ir nebuvo labai baisu. Bet čia kaip sakau yra kito žmogaus nuomonė, gali būti kad vienam pasirodys ten nesaugu o kitam saugu unsure.gif
Nu bet kokiu atveju linkiu geros kelionės drinks_cheers.gif
O kaip jūs sugalvojot vykti į tokią šalį? ax.gif Kodėl būtent Filipinai? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Karmen: 15 balandžio 2007 - 20:17
QUOTE(Karmen @ 2007 04 15, 20:13)
Mano bendradarbė grįžo iš nardymo kelionės tai kadangi skrido per Filipinus tai aplankė ir Manilą. Tai sakė kad ten turistų labai mažai arba galima sakyt praktiškai nėra nes ten labai nesaugu, nes labai dažni turistų pagrobimų atvejai ir t.t. Kadangi jie ten buvo labai trumpai ir didelė banda ~20 žmonių tai jiems gal ir nebuvo labai baisu. Bet čia kaip sakau yra kito žmogaus nuomonė, gali būti kad vienam pasirodys ten nesaugu o kitam saugu  unsure.gif
Nu bet kokiu atveju linkiu geros kelionės drinks_cheers.gif
O kaip jūs sugalvojot vykti į tokią šalį?  ax.gif Kodėl būtent Filipinai?  g.gif

Mūsų draugai kažkada turėjo savo kelionių agentūrą,bet dabar nebeturi.Bet vis dar organizuoja savo draugų ratui ir porą kartų per metus vis kur nors keliauja.Tai čia jų įdėja.
O apie nesaugumą ir aš girdėjau.Na bet mūsų bus 12 žmogelių grupė,tai irgi nemažai. mirksiukas.gif O ką nors gražaus papasakojo?Paveiksliukų gražių,tai daug prisižiūrėjau. wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(it--ama @ 2007 04 16, 15:54)
O apie nesaugumą ir aš girdėjau.Na bet mūsų bus 12 žmogelių grupė,tai irgi nemažai. mirksiukas.gif O ką nors gražaus papasakojo?Paveiksliukų gražių,tai daug prisižiūrėjau. wub.gif  wub.gif  wub.gif


Na, jei dar neskaitei, tai mano pasakojimas apie musu kelione po Filipinus (4 dalys) yra va cia http://www_keliaukim...m/ispudziai.cfm
Atsakyti
na ka as zinau, siaip labai turtinga gamta tenai, bet tik tiek man nepatiko
kad per ilgai buvau, o gal tiesiog ne su tais draugais vaziavau ten, tai
gavosi vos ne taip kad man vos ne vienam buvo idomu pamatyti sali, o tiems
tik pagert ir mergas pakirkinti, todel tas mane biski nuvyle, nes turejau
derintis prie ju. O siaip vanduo labai fainas, nardymas labai geras ten,
siaip jei vaziuoti tai kokiai 11-14 dienu tikrai uztektu, manau per tiek
laiko pamatytum tikrai daug. As buvau daugelyje filipinu salu, bet tik
vienas dalykas uzkniso, kad labai didelis skurdas tenais, na aisq kurorte
tai ne, ten ganetinai brangu. Sostineje irgi didelis kontrastas tarp zmoniu,
vaziuoji vien skurdziu rajonais ir staiga ivarai i centra, vien
dangoraiziai, patys zmones visai kitokie, naujos masinos, toks labai didelis
kontrastas. Ar antra karta vaziuociau ten, tikrai nemanau, mazdaug
susidariau vaizda kaip ten atrodo ir pamaciau jog tokios keliones nelabai
manes traukia, manau i tokias keliones reikia kruopsciai atsirinkti
kompanija, nes kaip man tai is 6 zmoniu pazinojau tik 2 ir visi prabangus
Londono berniukai nori vieni pries kitus pasikantavoti, tai supratau jog tai
ne man. Naujus metus labai fainai sutikome, fejerverkai sprogineja o tu
isibrides i jura maudaisi smile.gif Siaip teko pabuvoti krokodilu fermoje,
normaliai pasivalgyti juru maisto. Siaip klimatas ten labai geras,
nesijaucia kad butu sunki kelione. Tik tiek kad apsaugai biski skiepu
nemazai prisidariau ir teko nuo malerijos antibijotikus valgyti pastoviai,
nors kaip veliau suzinojome reikejo pradeti veliau juos gerti, kai
nuskridome i Puerto Princesa, kur yra didele malerijos tikimybe.

Atsakyti
QUOTE(it--ama @ 2007 04 17, 15:46)
O mums sakė,kad nereik jokių skiepų  blink.gif

Ačiu labai už pasakojimą. 4u.gif


Siaip mes irgi nesiskiepijom.
O del to, kad skurdas Filipinuose... Na, yra yra jo... Bet kur jo nera?
Siaip... ...kas nori laukines gamtos, tikrai ja ras Filipinuose.
...kas nori visokio plauko idomiu zmogeliu pazinti, pazins.
...o kas nori i architekturinius paminklus paveizet, deja sad.gif Nelabai ten ju yra.

Geros keliones anyway smile.gif
Atsakyti
Sveika, smile.gif
Įdomu kaip jūsų kelionė į Filipinus? Ar keliavot? Kaip pasisekė?Kas išliko atminty?
Pasiskaičiau Dushkės kelionės aprašymą -- šaunuolė, gerai padirbėjo.
Jos dėka galima susidaryti įspūdį apie šalį...Planuojame būti ten jau kitą mėnesį....
Atsakyti
QUOTE(baltavarna @ 2008 01 22, 23:28)
Sveika, smile.gif
Įdomu kaip jūsų kelionė į Filipinus? Ar keliavot? Kaip pasisekė?Kas išliko atminty?
Pasiskaičiau Dushkės kelionės aprašymą -- šaunuolė, gerai padirbėjo.
Jos dėka galima susidaryti įspūdį apie šalį...Planuojame būti ten jau kitą mėnesį....

Taip pabuvojom. thumbup.gif Įspūdžių tikrai nemažai liko. rolleyes.gif
Reikėtų prisėsti kokį kartą ir aprašyti. ax.gif

Dabar jau kitur planuojam. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(it--ama @ 2008 01 29, 18:39)
Taip pabuvojom. thumbup.gif Įspūdžių tikrai nemažai liko. rolleyes.gif
Reikėtų prisėsti kokį kartą ir aprašyti. ax.gif

Dabar jau kitur planuojam. biggrin.gif


Būtų smagu, jei ką prisimintum smile.gif ir papasakotum...Kas svarbu, jei dar kartą keliautum, ką būtinai pasiimtum? Ar vežėtės priemonių nuo uodų ir ar pravertė lotuliukas.gif O gal skiepijotės nuo maliarijos?Dabar labai mąstom g.gif :ar verta? Nes geriamus pakankamai ilgai reikia vartoti...
Ačiū iš anksto, jei rasi laiko parašyt ką nors smile.gif
Atsakyti
QUOTE(baltavarna @ 2008 01 30, 21:59)
Būtų smagu, jei ką prisimintum  smile.gif  ir papasakotum...Kas svarbu, jei dar kartą keliautum, ką būtinai pasiimtum? Ar vežėtės priemonių nuo  uodų ir ar pravertė  lotuliukas.gif O gal skiepijotės nuo maliarijos?Dabar labai mąstom g.gif  :ar verta? Nes geriamus pakankamai ilgai reikia vartoti...
Ačiū iš anksto, jei rasi laiko parašyt ką nors  smile.gif

Nesiskiepijom,nesivezem jokiu purskalu ir ju tikrai neprireike... schmoll.gif Mes vaziavom birzelio men.Kaip kitu metu laiku nezinau,gal reikia.... g.gif
O kur jus vaziuojat?I koki miesta-sala? Mes sostineje Maniloje nebuvom.Praktiskai gyvenome CEBU mieste (saloje) ir dar aplankeme keleta aplinkiniu salu.
Aplankeme sokolado kalvas,pamatem pacia maziausia pasaulyje bezdzionele,smagi kelione prie krokliu.(Ten visas zaidimas-atrakcija sugalvota turistams thumbup.gif )Tik persirengti salygos daugiau nei katastrofiskos. doh.gif
Smagi zvejyba ir nardymas. thumbup.gif Dzipniai (butina deretis) ir nepamirskit paragauti Baluto... biggrin.gif Cia reiks klausti gido arba vietiniu. mirksiukas.gif As neragavau,tik vyrai is musu kompanijos valge. doh.gif
O cia miesto vaizdeli idedu. biggrin.gif
user posted image

Ir dar labai smagi kelione upe su plaustais. wub.gif
user posted image

Filipinieciai labai draugiski,atviri zmones.Vaikai dar nepraso money... cool.gif Ir naturaliu perlu galima kibirais prisipirkti. biggrin.gif

Tai tiek trumpai... blush2.gif Jei kas domina,klausk-atsakysiu. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(it--ama @ 2008 01 30, 22:41)
Tai tiek trumpai... blush2.gif Jei kas domina,klausk-atsakysiu. 4u.gif

Mane labai sudomino ax.gif Jau kuriu planus ten nusigauti..tik va idomu kaip ten oras? Kokiu laiku geriausiai skrist, kad ne koks liuciu sezonas pasitaikytu? Jus buvot birzeli, kaip oras pasitaike?
Atsakyti
QUOTE(powerpuff @ 2008 02 02, 16:07)
Mane labai sudomino ax.gif  Jau kuriu planus ten nusigauti..tik va idomu kaip ten oras? Kokiu laiku geriausiai skrist, kad ne koks liuciu sezonas pasitaikytu? Jus buvot birzeli, kaip oras pasitaike?

Oras buvo superinis. thumbup.gif thumbup.gif Diena nelyjo ne karto,tik kelis vakarus pakrapnojo.O naktimis lyjo beveik kiekviena nakti.Viena nakti tai taip neblogai su smarkiu veju ir zaibais. Truputi buvom fear.gif

Tiesa oras labai dregnas. doh.gif Jei kambary pasidejai koki dregna ranksluosti,tai ir uz dvieju paru toki pat rasi.Nedziuvo visai rubai,jei ne ant saules. doh.gif
Atsakyti