Įkraunama...
Įkraunama...

Apklausa: ar derinate rankine prie avalynės?

Apklausa: Ar derinate rankine prie avalynes? (330 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
Ieskojau ieskojau ir neradau tokios temos, jeigu yra labai atsiprasau, ir teks sia istrinti..tai vat labai idomu ar derinate savo rankine prie bateliu? 4u.gif ax.gif

ir siaip ar grazu kai buna priderinta?ar paprasciausiai neatkreipiate demesio?ar tau jusu nuomone nesvarbu, padiskutuokim sia tema 4u.gif mirksiukas.gif

user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
Taip as visada derinu ax.gif stengiuosi pirkti panasios spalvos ,batus ir tase mirksiukas.gif
Atsakyti
taip jau gaunasi, kad susiderina biggrin.gif Bet paskutiniu metu nederinu. Pvz. rengiuosi juodai ir imu ryžą tašį biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(helena @ 2007 04 15, 08:57)
Pvz. rengiuosi juodai ir imu ryžą tašį biggrin.gif


man tokie nederinukai labai tinka thumbup.gif grazu pvz viskas juoda, o rankine kokia nors ryski, issiskirianti ax.gif

Atsakyti
man irgi patinka taip,kad dėmesį atkreiptu,bet pastaruoju metu derinu blush2.gif
Atsakyti
kartais derinu kartais ne.bet man nepatinka pavyzdziui viskas vienos spalvos ir tik rankine ar batai issiskiria.mantada geriau pavyzdziui kaip minejo helena viskas juoda,tik rankine ryza,man tada ir kokios apyrankes ryzos norisi arba dar kokio mielo niekucio tokios pat spalvos
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sygyta: 15 balandžio 2007 - 14:22
as tai stengiuosi derinti, nes man asmeniskai grazu. Nors nebutinai rankine prie batu, galima rankine prie pirstiniu, na ar siaip dar koki nors aksesuara priderinti thumbup.gif
Atsakyti
taip bet kad butu graziai suderinta
Atsakyti
Derindavau anksčiau net labai, o dabar priklauso nuo situacijos. Jei šiaip į parduotuvę išvažiuoju grietinės nusipirkt, tai prie laisvalaikio batų "darbinė" rankinė jau lieka nepriderinta. Arba kai darban skubu, paskutinę minutę kitus batus įsispiriu, tai ranka numoju ir daiktų į kitą rankinę jau nebededu. Kažkaip nebe taip skrupulingai ėmiau į šitą reikalą žiūrėti kasdieną. O kai jau kokia solidesnė proga, tai derinu be išimties. Ir man labai gražu, kai viskas juoda, o rankinė yra kaip vienas ryškus akcentas.
Atsakyti
Nors siuometine mada skatina nederinti,as negaliu atsikratyti sio iprocio smile.gif
Atsakyti
jei batai kokie juodi, tai nederinu, bet jei batai raudoni, tai norisi kazko dar raudono ax.gif kazkaip nekaip ziurisi pvz. batai raudoni ir zalia rankine. Bet sakau, jei nenoriu pirkdama nauja daikta nieko derinti, perku dazniausiai juodus batus arba rankine, na dar rudi tinka.. biggrin.gif
Atsakyti
Rankines ir batu derinimas nebutinai reiskia spalvini suderinima, o labiau- stilistini suderinima.. juk ir prie aprangos sakome kad deriname tiek batus, tiek rankine, ale gi nereiskia kad vaikstome vienspalves...
Taigi gali buti suderinta atskiros detales, forma, audinio faktura - labai daug kas..
Pati stilistiskai rankine su batais derinu visada, spalviskai - tikrai ne..

Atsakyti