Įkraunama...
Įkraunama...

Chalatas vaikui

ar įpratę, ar mėgsta g.gif
Atsakyti
siaip kasdien mano vaikai nevaikscioja su chalatais, o jais uzsideda kai issimaudo. laugh.gif
Atsakyti
QUOTE(rasukas @ 2004 12 22, 20:43)
siaip kasdien mano vaikai nevaikscioja su chalatais, o jais uzsideda kai issimaudo. laugh.gif


Maniškiai dar rytais pusryčiaudami mėgsta ant pižamų apsivilkti, kad šilčiau būtų arba kai prie teliko ar kompo sustyra biggrin.gif
Atsakyti
As pati chalatu nemegstu ir nenesioju, tai kazkaip ir dukrai nesiulau, nors turim ju net kokis 3 (gavom dovanu). Taip ir guli nenaudojami. Na nezinau, jis man toks nepatogus dalykas atrodo. biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nome: 22 gruodžio 2004 - 20:15
na maniskis irgi megsta apsivilkt kai issimaudo ir dar kai pusryciaujam ryte ant pizamos kartais apvelku. Siaip daugiau nelabai kur ji yra nesiot... wink.gif rolleyes.gif
Atsakyti
Aš saviškei po vonios užvelku, kai kartu arbatą geriam smile.gif , turim labai gražų, su "ausuotu" kapišonu. Aš pati turiu didžiulį Benetono chalatą ir dukrytei tokį būtinai pirksiu, kai paaugs clap_1.gif
Atsakyti
Mano mazoji turi labai fainuciuka chalaciuka,net uz mano grazesni biggrin.gif ,minkstuciukas-kaip dalmantino kailiukas toks taskuotas.Tai vakarais vaiksto pasimaivydama. biggrin.gif
Atsakyti
As taip pat megstu savo mazajai uzdet chalaciuka (ju turim pora) po maudyniu...
O cia neseniai buvom baseine, tai islipus uzdejau chalaciuka...Tai nepakeiciamas dalykas...nes is ranksluoscio greit issimuisto (mazajai metukai) ..O chalaciukas svelnus, siltas... thumbup.gif
Atsakyti
Mano pusantru sunus irgi turi ir kartais nesioja chalatukus. Po maudyniu tai niekada, nes dvigubas darbas,- sluostai, rengi chalata, vel nurengi ir rengi rubelius. Mums chalataskatrais pravercia is ryto arba vakare ant pizamos ir vasara issimaudzius vandens telkinyj, ar siaip atshalus prie juros. Aisku, chalatelis nepakeiciamas baseine. Kas ruosiasi pirkti,- rekomenduoju ne susiauciama, o susegama knopkytem,- daug patogiau thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo uups: 23 gruodžio 2004 - 10:17
Mes uzsidedam po vonios nes lovoj niekaip nenulaikom, o chalatukas pats tas.
Atsakyti
Mūsiškis irgi po maudynių įprato rengtis chalatuką su kapišonu (su ausytėm). Jam jis labai patinka biggrin.gif
Atsakyti
Tokį pat su kapišonu ir ausytėm aš Junetai parvežiau iš Turkijos. bet kažkaip nėra progų jo nešioti. Maudomės vakare, prieš miegą, o ryte nusiprausiam ir išsyk šokam į kitokius patogius drabužius. Užsivelkam chalačiuką tik šiaip pasigrožėti, nes super atrodo biggrin.gif
Atsakyti