Įkraunama...
Įkraunama...

Neištikimybė

Apklausa: Ar atleistum vyrui neištikimybę? (494 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Tiesiog įdomu...
Atsakyti
Manau, kad visiškai, galutinai atleisti yra labai sunku. Galima gal su tuo susitaikyti, manyti, kad atleidai, bet tam tikromis aplinkybėmis nuoskauda vėl ir vėl kiltų į paviršių ir kaskart su ta praeitimi tektų susitaikyti iš naujo. Tam, kad santykiai būtų tokie, kokie buvo, reikalingos milžiniškos abiejų žmonių pastangos, bet tikiu, kad tai įmanoma bent iš dalies.
Atsakyti
Atleisčiau, jai tai būtų nukrypimas į kairę. Bet žinau save, kad karts nuo karto tai prikaišiočiau ... Ir kankintų klausimas kodel unsure.gif
Atsakyti
atleisciau, bet zinau, kad laiks nuo laiko tai priminciau. Siaip savo vyrui visad sakau, kad jei kur susiruosi, tai neparnesk namo ligu ir vaiko. Gal del to ir neina, kad tai nedraudziama rolleyes.gif


p.s. neatleisciau ejimo i kaire nestumo metu schmoll.gif
Atsakyti
antras variantas, bet ir tai priklauso nuo situacijos.
Atsakyti
Atleisčiau, bet dalis mūsų jau būtų išnykusi...
Atsakyti
aš nežinau kaip būtų jeigu....stengiuos negalvot apie tokius dalykus...o jeigu aš nukrypsiu į šoną, norėčiau kad man atleistų...todėl sunku kažką nuspręsti kas būtų jeigu vyras nukryps...
pagyvensim pamatysim ax.gif
Atsakyti
O man atrodo, kad neatleisčiau, nors ką gali žinoti...
Atsakyti
Užtenka man tų nervų gadinimo. Vieną kartą buvo - neatleidau. Kodėl turi keistis mano principai? Jeigu aš riboju savo seksualinius poreikius ir esu tai įsipareigojusi vykdyti, kodėl kažkas turi teisę juos laužyti, motyvuodamas tik tuo, kad pas jį instinktai tokie?
Ne, neatleisčiau ir dar kartą. Soti aš. schmoll.gif
Atsakyti
Pagal statistiką, moterys atleidžiai (dažniausiai), o vyrai - ne. Čia šiaip, pastabėlė prie apklauosos rezultatų (ką jie ir įrodo).
Atsakyti
aš nei atleisčiau, nei neatleisčiau smile.gif aš paprasčiausiai nieko nenoriu apie tai žinoti ( čia kalbu apie vienkartinius nukrypimus, o ne pastovų ėjimą ) jeigu ėjimas pastovus, vadinasi santykiai gilioje krizėje, tada reikia kažką daryti...dar prieš pasukant partneriui į kairę 4u.gif O šiaip.....nematau tikslo žinoti to, ko visai nereikia žinoti, juobab kai tai neįtakoja santykių blogąja linkme... 4u.gif

PS dėl to kas atleidžia..vyrai negali atleisti fizinės neištikimybės, tuo tarpu moteriai daug sunkiau atleisti neištikimybę jausmų plotmėj...skirtingi mes... smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Euforija: 16 balandžio 2007 - 12:41
QUOTE(Euforija @ 2007 04 16, 13:37)
aš nei atleisčiau, nei neatleisčiau  smile.gif  aš paprasčiausiai nieko nenoriu apie tai žinoti ( čia kalbu apie vienkartinius nukrypimus, o ne pastovų ėjimą ) jeigu ėjimas pastovus, vadinasi santykiai gilioje krizėje, tada reikia kažką daryti...dar prieš pasukant partneriui į kairę  4u.gif O šiaip.....nematau tikslo žinoti to, ko visai nereikia žinoti, juobab kai tai neįtakoja santykių blogąja linkme... 4u.gif

Tai kad čia gal kalbama apie tokį atvejį, kai savo teise nežinoti nenori arba negali pasinaudoti.
Atsakyti