Įkraunama...
Įkraunama...

Masažo taurės

Gal kas išbandė masažo taures (kuriomis galima masažuotis namie pačioms, taip kovojant su celiulitu)? Kaip sekės, kaip masažavot, kokie rezultatai??? 4u.gif
Atsakyti

Na pasiskaičiau SM apie tas taures ir išbandžiau.Kokie rezultatai nežinau,nes tik kelis kartus masažavau.Išsitepiau koja su anticel. geliu(vis neprisiruošiu eterinio aliejaus paieškot) ir važinėju su ta taure aukštyn žemyn, į šonus,kartais sukamaisiais judesiais kol tas gelis susigeria(tik nemasažuoju vidinės šlaunų pusės). Pradžioje skauda, ypač šonus,tai stengiuos prilipint taurę taip ,kad silpnesne jėga pritrauktų,o paskui apsiprantu,tai tada galiu ir stipriau( kalbu apie šonus na ir priekinę pusę,nes nugarinės šlaunų pusės ir užpakalio man beveik neskauda,nors ten celiulito kaip ir daugiausia g.gif ). Tą patį pakartoju ir su kita koja,jei netingiu ir pilvą pamasažuoju,vieną kart žastus masažavau. Kitą dieną po masažo mėlynių neliko,bet kai perbrauki per kojas skauda šonai.
Jei nesutingsiu gal kokie rezultatai ir bus smile.gif
Atsakyti
As irgi pradejau, tai vidine puse masazuoju (ten atsirado melyniu). Man salone masazavo, tai sake, kad vidiniu ranku pusiu negalima, o apie slaunis kazkaip neuzsifiksavo. Bet kaip ta celiulita is vidiniu slaunu ir ranku vidines puses isnaikinti unsure.gif , ten jo daugiausia prisiveise sad.gif
Atsakyti
QUOTE(rainiukas @ 2007 04 20, 23:07)
As irgi pradejau, tai vidine puse masazuoju (ten atsirado melyniu). Man salone masazavo, tai sake, kad vidiniu ranku pusiu negalima, o apie slaunis kazkaip neuzsifiksavo. Bet kaip ta celiulita is vidiniu slaunu ir ranku vidines puses isnaikinti unsure.gif , ten jo daugiausia prisiveise sad.gif


Skaiciau,kad vidines puses nereik masazuoti, turetu susitvarkyt savaime. Pas mane tai is priekio ir vidineje puseje beveik nera(na bent jau nesimato),bet jei ten jo daugiausia, idomu ar taip jau ir susitvarkis savaime g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamax3: 21 balandžio 2007 - 11:45
sveikos,

o kur pirkot ir kiek kainavo tos taures?
aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(jolie23 @ 2007 04 21, 15:44)
sveikos,

o kur pirkot ir kiek kainavo tos taures?
aciu  4u.gif


Pirkau Kalvariju turguj, kioske, kur rusiskais vitaminais prekiauja. Komplekte 2 taures, tai 12lt, bet gali nusipirkti 1 uz 6lt mirksiukas.gif
As pora savaiciu kas vakara po 5 min kiekvienai kojai masazuodavausi, tai atrodo, bent oda tai tikrai pasikeite - tokia lygesne, minkstesne, o celiulitas... gal ir matosi pagerejimas bet toks nezymus, skaiciau, kad kasdien masazuoti reiketu 1-2 men norint rezultatu. Bet as dabar aptingau blush2.gif
Atsakyti
as irgi turiu bet pas mane arti kapiliarai idomu ar galima pas ka issipletusios venos ir problemos su kapiliarais
Atsakyti
ale as biski neikertu kas ce per do taures? cia kazkoki panasuma turi i tas taures, kur plauciu uzdegima gydo? g.gif g.gif
Atsakyti
panasios thumbup.gif tik jos tokios gumines,na kaip vaikiskos soske,bet storas tas gumos sluoksnis blush2.gif as vaikstau pas masazuotoja tai jinai mane su tok taurem pakankina,oi kaip nemegstu as tos proceduros,skauda bjaurybe blush2.gif mieliau renkuosi medaus masaza, efektas zymiai didesnis,na bet pati jo jau niekaip nepadarysi schmoll.gif as savo diedui cia kazkada buvau pasiulius pabut masazistu, tai pasake kad tikrai nesiteplios su tuo medum lotuliukas.gif
o pilva galima su ta taure maszauot?nes galvoju, kad reiktu paciai ja nusipirkt ir pazulint pilvuka blush2.gif
Atsakyti
man tai pilvo neiseina kazkaip, nesilaiko ji prikibus, nepasislenka blink.gif o cia rase,kad ir pilva masazuojasi mamyte,butu idomu suzinoti,kaip ax.gif nes tikrai nesugebu..
Atsakyti
As visas vaistines apejau ir neturi g.gif o kaip man jos reikia doh.gif
Atsakyti
taigi rase cia kazkas,kad tu tauriu reik NE VAISTINESE ieskot,o pas visokias babulkas,na tipo kurios Klavariju turgely prekiauja:)))as va kaip tik siandien zadu ten vaziuot tos taures ieskot.o del pilvo masazavimo tai man sunku pasakyt,ar paciai gausis,nes nebandziau 4u.gif man masazuotoja daro,tai jai gaunas tongue.gif
Atsakyti