Įkraunama...
Įkraunama...

4-mečio zyzimai

Sveikos mamules.Sakykite,gal turite seimoje 4 -meti vaika ir gal pas jus yra tokia pat problema?Cia liecia keturiu metuku mergyte.Nuo mazens, vyksta pastovus zyzimas,lyg viskuom butu nepatenkinta.Netgi kai ko nors nori ji man nesako,o verkia ,zyzia.Aisku as nuo jos vienos taip pavargau. verysad.gif
Dirziuko labai vengiu,nes tikrai zinau,vaikuti dar labiau traumuoja,bet jegas ir kantrybe taip istraukia,kad visa diena buna man paciai ziauriai bloga. unsure.gif
Tai va mamytes,gal pas jus yra kazkas panasaus,kaip jus su tuom tvarkotes.?Nors kartais imu galvoti,kad mano mergina pasidare islepusi,nes jeigu ko negauna ir neduodam ,buna didziausios asaros,ji tai issikovoja verkimu.Na man jau tai ziuriu darosi nebe dziaugsmas,o kancia ir vargas.Turi ji ir sesute ,siek tiek uz ja mazesne,tai jai zaislus praktiskai atima tuos kuriu jai reikia.
Gal galite patarti ir pasakyti,kaip jus tvarkotes su tokia problemyte.?Aciu jums ir sekmes,brangiosios. 4u.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(laputaite777 @ 2007 04 17, 13:56)

      Gal galite patarti ir pasakyti,kaip jus tvarkotes su tokia problemyte.?Aciu jums ir sekmes,brangiosios. 4u.gif  wub.gif


mano keturmetis irgi biski zyzalas ir mazas toks buvo zyziukas tai ir dabar jo pravarde zyziukas biggrin.gif

tik jis savo asarom nieko is manes neissipraso, jei psakau ne tai ir reiskia kad NE ir jei parduotuves asaros tada tempiamas namo irviskam tada NE

ir kai pas draugus nueina jis labiau vienas zaidzia ir dar dalinti zaislais nelabai moka, tai visko buna - jam dar tik pradeda draugu reiketi (paskui susitvarkys savaime kai paaugs)

dirziuko ir vengiam, bet gavo sykelis nestipriai, tai dabar supranta ka reiskia zodis dirzas

mergaiciukei reikia daugiau veiklos, kartais vaikai buna emociskai pavarge ir tada irzlus pasidaro, mum geriausiai padeda buvimas kiem nuo ryto iki vakaro (pas mociute) ir taip visa savaitgali, tada dar kelias dienas buna gerai, bet paskui atgauna jegas ir vel zyzlumas padideja

ir dar kai po darzelio grista reikia duoti vaikui paciam susigalvoti ka daryti, biski pailseti, koki multika paziureti, o tada i kiemeli keliauti - geras oras dabar

a daugiau ir nezinau, as pati bunu suirzus kai ilgiau pasedi uzsidarius (darbe, namai) reik prasivedint ir kieme pabuti, padirbeti koki fizini darba (malkas sunesti biggrin.gif )
Atsakyti
Ka reikia zyzimai g.gif na konretu pvz. pasakyk ax.gif
Jeigu zyzia kai mama prie kompo sedi dar telika ziuri ta ir nieko stebetino ax.gif
Atsakyti
Turiu lygiai tokia pacia problemyte, kaip ir pirmoji mamyte issake...todel puikiai zinau, ka reiskia zyzimas.
Mano suneliui lygiai 4 metai, ir jis zyzia kai ko negauna iki tol....kol gauna.....nes man kantrybe neishlaiko jo zyzimo ir isteriju....nes jeigu negauna zyzdamas tai pradeda verkti....
Tada as stengiuosi ji nukalbet, kazkuom kitu uzimti....
Aplamai, jeigu vaikas turi kazkokios veiklos ir uzsiemimo, tai zyzimo nebuna.
Turim mes ir sesyte 2 m.......tai jis irgi is sesytes visus zhaislus atimineja, nieko jai neduoda...o ta vargshele viska jam pati atiduoda, nes jau lyg ir prisibijo....
ash ir rykste bandziau naudoti ir graziuoju tartis...kol kas jokios priemones to zyzimo neiveike......
g.gif
Atsakyti
QUOTE(Eglee @ 2007 04 18, 08:29)
Turiu lygiai tokia pacia problemyte, kaip ir pirmoji mamyte issake...todel puikiai zinau, ka reiskia zyzimas.
Mano suneliui lygiai 4 metai, ir jis zyzia kai ko negauna iki tol....kol gauna.....nes man kantrybe neishlaiko jo zyzimo ir isteriju....nes jeigu negauna zyzdamas tai pradeda verkti....
Tada as stengiuosi ji nukalbet, kazkuom kitu uzimti....
Aplamai, jeigu vaikas turi kazkokios veiklos ir uzsiemimo, tai zyzimo nebuna.
Turim mes ir sesyte 2 m.......tai jis irgi is sesytes visus zhaislus atimineja, nieko jai neduoda...o ta vargshele viska jam pati atiduoda, nes jau lyg ir prisibijo....
ash ir rykste bandziau naudoti ir graziuoju tartis...kol kas jokios priemones to zyzimo neiveike......
g.gif



o jus pabandykit visa seima, arba bent jau tik mama ir vaikiukai visi kartu pazaisti koki zaidimeli,, mergaite tupi ir zaidzia su kaladelem (pvz lego) o sunelis mergaitei su kokiu masiniuku kamaziniu veza tas kaladeles ir mama dar padeda suneliui jas pakrauti..taip gautusibendras zaidimas kai visi dalyvauja ir turi po uzduoti ir tada draugauja smile.gif

o kaip sake BREMEN, tai jo pritariu, jai mama spokso TV tai vaikui neidomu salia tupeti tai jis pradeda zyzenti kad mama su juo ka nors paveiktu
Atsakyti
QUOTE(mama_gulbe @ 2007 04 17, 14:53)
mano keturmetis irgi biski zyzalas ir mazas toks buvo zyziukas tai ir dabar jo pravarde zyziukas biggrin.gif

tik jis savo asarom nieko is manes neissipraso, jei psakau ne tai ir reiskia kad NE ir jei parduotuves asaros tada tempiamas namo irviskam tada NE

ir kai pas draugus nueina jis labiau vienas zaidzia ir dar dalinti zaislais nelabai moka, tai visko buna - jam dar tik pradeda draugu reiketi (paskui susitvarkys savaime kai paaugs)

dirziuko ir vengiam, bet gavo sykelis nestipriai, tai dabar supranta ka reiskia zodis dirzas

mergaiciukei reikia daugiau veiklos, kartais vaikai buna emociskai pavarge ir tada irzlus pasidaro, mum geriausiai padeda buvimas kiem nuo ryto iki vakaro (pas mociute) ir taip visa savaitgali, tada dar kelias dienas buna gerai, bet paskui atgauna jegas ir vel zyzlumas padideja

ir dar kai po darzelio grista reikia duoti vaikui paciam susigalvoti ka daryti, biski pailseti, koki multika paziureti, o tada i kiemeli keliauti - geras oras dabar

a daugiau ir nezinau, as pati bunu suirzus kai ilgiau pasedi uzsidarius (darbe, namai) reik prasivedint ir kieme pabuti, padirbeti koki fizini darba (malkas sunesti biggrin.gif )

sutinku su sia mamyte,praktiskai mes kazka panasaus ir darome,darzelis,siek tiek poilsio ,o paskiau vel begimas i lauka,zaidzia su vaikais,bet itariu ji per daug pavargsta,kad vakare as su ja nebesusikalbu.Reikia manau trumpinti lauke buvimo laika ir tiek.Nes kiemas didelis kol visu kampu neapeis,tol namucio neis schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(laputaite777 @ 2007 04 18, 11:33)
sutinku su sia mamyte,praktiskai mes kazka panasaus ir darome,darzelis,siek tiek poilsio ,o paskiau vel begimas i lauka,zaidzia su vaikais,bet itariu ji per daug pavargsta,kad vakare as su ja nebesusikalbu.Reikia manau trumpinti lauke buvimo laika ir tiek.Nes kiemas didelis kol visu kampu neapeis,tol namucio neis schmoll.gif



man net aukletoja buvo pasakius kad kol mano vaikas buna grupej tai jis visaip kitaip elgesi nei buna kieme, maniskiui reik daugiau erdves, jis kieme tarsi atsigauna atkunta, o grupej jam sunkiau maziau vietos ir daugiau suvarzymu, as su tuo sutinku
nes mes visi labiau linke laisvai gyventi o ne kaip pauksteliai narvelyje

taip ir vaikiukai

dar esu skaiciusi kad vaikai jaucia ne tik fizini bet ir emocini nuovargi, jie tiesiog visaip pavargsta ar pervargsta ir tada patys nebezino ko nori

tada geriausia - i lovyte pasnausti..nors maniskis kartais ir sako kad nenoriu, bet tada as pati prie jo prigulu ir dar suguldom zaisliukus ir tada apsikabina savo mylimiausia kiski ir labanaktis buna biggrin.gif

Atsakyti
QUOTE(mama_gulbe @ 2007 04 18, 11:42)
man net aukletoja buvo pasakius kad kol mano vaikas buna grupej tai jis visaip kitaip elgesi nei buna kieme, maniskiui reik daugiau erdves, jis kieme tarsi atsigauna atkunta, o grupej jam sunkiau maziau vietos ir daugiau suvarzymu, as su tuo sutinku
nes mes visi labiau linke laisvai gyventi o ne kaip pauksteliai narvelyje

taip ir vaikiukai

dar esu skaiciusi kad vaikai jaucia ne tik fizini bet ir emocini nuovargi, jie tiesiog visaip pavargsta ar pervargsta ir tada patys nebezino ko nori

tada geriausia -  i lovyte pasnausti..nors maniskis kartais ir sako kad nenoriu, bet tada as pati prie jo prigulu ir dar suguldom zaisliukus ir tada apsikabina savo mylimiausia kiski ir labanaktis buna biggrin.gif

Na saunus sios mamytes patarimas,reiskias turi tokia pat problema ir ji slegia. doh.gif Bet dar ka suzinojau,pasirodo gali buti ir gimines rysys,prisiminiau,kad mano broliukas lygiai toks pat buvo , galedavau su juo daryti ka tik panorejus ,ne pro kur.Bet viena paguoda,kad tokie vaikiukai labai nemazai pasiekia,jie tikrai zino ko nori.(na mano broliukas tikrai jaunas,o pasiekimai jau nemazi).Manau reikia labai juos isiklausyti ,na ir stengtis suprasti ju norus. thumbup.gif Sekmes,mamytes kurios jauciasi ne kaip kai ju vaikiukai zyzia. wub.gif
Atsakyti
Mano vaikas pradea zyzti, kai neturi ka veikti. tada reikia staigiai sugalvoti koki uzsiemima ar darba, ir is karto viskas ok.
labai teisingas pastebejimas apie mama prie kompo ax.gif
Atsakyti
Nu kai mano keturmetė zyzia aš pradedu irgi. Esu didesnė, vyresnė - moku garsiau ir geriau zysti. Keturmetė- jau pakankamai didelė- tuoj padaro išvadas, kad su mama zyzle nepasivaržysi- tam kartui ir užsičiaupia.
Atsakyti
QUOTE(laputaite777 @ 2007 04 18, 15:57)
Na saunus sios mamytes patarimas,reiskias turi tokia pat problema ir ji slegia. doh.gif  Bet dar ka suzinojau,pasirodo  gali buti ir gimines rysys,prisiminiau,kad mano broliukas lygiai toks pat buvo , galedavau su juo daryti ka tik panorejus ,ne pro kur.Bet viena paguoda,kad tokie vaikiukai labai nemazai pasiekia,jie tikrai zino ko nori.(na mano broliukas tikrai jaunas,o pasiekimai jau nemazi).Manau reikia labai juos isiklausyti ,na ir stengtis suprasti ju norus. thumbup.gif Sekmes,mamytes kurios jauciasi ne kaip kai ju vaikiukai zyzia. wub.gif



blush2.gif

nu sita "problema" aisku kad slegia, ypac kai buni po darbu nusikalusi ir dar tas zyzimas paausy...bet stengiesi reaguoti i tai kuo svelniau...

nes va kai pasiemu po darzelio jis visas linksmas pasakoja kaip jam kas sekesi ar nesiseke..bet kuo toliau i vakara tuo mtau kaip tas jo zyzimas isryskeja, tada ir namie sutarem kad nealima ten su juo nei gincytis nei erzinti, nes jis toks jautrus pasidaro ir jei kazka ne taip kas pasako tada vos ne asaros akyse kaupiasi ir ne zodzio nepasako bega kur i kampa ir tupi sad.gif

taigi su zyiukais reikia svelniai elgtis, nes tas zyzimas = nepasitenkinimas kazkuo+nuovargis wink.gif

sekmes mamytems, ir daug daug kantrybes drinks_cheers.gif
Atsakyti
Pas mus zyzimas kai kazko nori (pvz. zaislo parduotuvej arba ziureti multikus ar dar kazko). Nukalbejimas yra gerai, taciau parduotuvej joks nukalbejimas nepades biggrin.gif Tenka arba surasti kompromisa ir pirkti vaikui zaisla arba asarojanti ir jau klykianti temptis is parduotuves. Esam ir taip ir taip dare, isterijos paprastai istempus nesibaigia, koncertai tesiasi iki namu ir juose. Taciau tuomet jo nesivedam atgal ir neparkam zaislo kurio norejo. Po keliu tokiu kartu pasakytas NE reiskia ne.
As pateisinu zyzima jei vaikas nori zaisti kartu su tevais, nes pats neatranda sau veiklos,tuomet galima ji uzvesti ant kelio, taciau jei zyzimas nuolatinis kazko kaulinimas, manau reikia su juo kazkaip kovoti. Reikmes auga kartu su vaiku, norai keiciasi. O jei vaikas pajus, kad tevai nori nenori pildo jo visus kaprizus gali baigtis ir nelabai graziai.
Papildyta:
QUOTE(mama_gulbe @ 2007 04 19, 08:23)
blush2.gif

nu sita "problema" aisku kad slegia, ypac kai buni po darbu nusikalusi ir dar tas zyzimas paausy...bet stengiesi reaguoti i tai kuo svelniau...

nes va kai pasiemu po darzelio jis visas linksmas pasakoja kaip jam kas sekesi ar nesiseke..bet kuo toliau i vakara tuo mtau kaip tas jo zyzimas isryskeja, tada ir namie sutarem kad nealima ten su juo nei gincytis nei erzinti, nes jis toks jautrus pasidaro ir jei kazka ne taip kas pasako tada vos ne asaros akyse kaupiasi ir ne zodzio nepasako bega kur i kampa ir tupi sad.gif

taigi su zyiukais reikia svelniai elgtis, nes tas zyzimas = nepasitenkinimas kazkuo+nuovargis wink.gif

sekmes mamytems, ir daug daug kantrybes  drinks_cheers.gif


Zinoma zyzimas ir nepasitenkinimas viskuom + oziukai ir musm yra. Tada nieko kito nelieka kaip ramiai pabuti, pasakeles paskaityti ar tiesiog prigulus ramiai paguleti. Nuvargus sunku buna.
Atsakyti