Įkraunama...
Įkraunama...

Kokią įdomiausią kalėdinę dovaną gavote?

Na štai ir sulaukėme kalėdų ryto. Kadangi per daug sveikinimų niekada nebus, taigi dar kartą jus mielosios su šia nuostabia švente rolleyes.gif
Mūsų šeimynėle dovanomis keičiasi kūčių vakare. Taigi aš jau visa apdovanota biggrin.gif .
Nors visos dovanėlės labai mielos, bet jau prieš savaitę maždaug žinojau ką iš kiekvieno gausiu. Tiesiog brangieji pasistengė "išsizysti" ko man reikia.. O gal kas nors kaip nors ypatingai šiemet nustebino jus? wink_3.gif
Atsakyti
norejau prisijungti prie dovaneliu temos:)

va, maniskis mane nustebino gan keistoka dovanele: manikiuro rinkiniu.Nustebau - gi niekad nagu neziurejau, o ir noro nera.Negaliu ilgu nesioti, o va sast tau dovanele.dabar reikes ismokt ta rinkinuka valdyti:)
keistuoliai tie vyrai...
Atsakyti
labiausiai priboske seses (14 m.)dovanele- nertinis is 120 gelyciu blink.gif 3 menesiu vakarus vaikas buvo pasventes doh.gif toks grozis megalol.gif vos neapsiverkiau...
Atsakyti
su sventem visas,
na ir as noriu pasigirti savo dovanike-gauvau tikrai daug ju, bo labai gera siais metais buvau. bet pati paciausia tai man bilietas i amerikietisko futbolo rungtynes si vakara ( na cia Tenneessee, usa), kaledini vakara. na uz poros valandikiu isvaziuoju, laukiu nesulaukiu.jegele!!!!
Atsakyti
Su ŠVENTĖM.

Na, o aš šiais metais pati save dovanom nustebinau biggrin.gif Dar tiek daug dėl savęs per vieną dieną nebuvau išleidus. Nusipirkau naujus batus, kostiumėlį, paltą, kvepalus, grandinėlę ir šiaip visokių malonių niekučių. Žodžiu, atsigriebiau už tuos ašruonerius metus, kai iš vyro negavau jokių dovanų. rolleyes.gif Patyriau tokią palaimą (o gal sąžinės graužimą), kad visą Kalėdų naktį niekaip negalėjau užmigt. doh.gif
Dar ir draugė mane nustebino. Ėmė ir padovanojo man žiedelį, kuris nuo šilumos kečia spalvą.
O metų įvykis - tai uošvienės vizitas! Niekada nėra mūsų per Kalėdas aplankius, o čia ėmė ir atėjo bei vaikams atnešė dovanų:o
Atsakyti
O as siemet tai sulaukiau - KNYGU!! Na, siaip jau visada noredavau ju gauti, bet tik siemet Senis teikesi cool.gif .
O labiausiai nustebino toks italas senukas - internetinis pasnekovas, kuris vare i kita miesta ir visa diena bludino, kad surastu mano svajoniu filma - Love Story (1970m. gamybos). Blembacki, tikrai sujaudino unsure.gif heart.gif
Ir dar pagaliau gavau laukta komplimenta - "tu esi pakvaisusi" rolleyes.gif
O vyras irgi truputi nustebino - padovanojo kruta kepshe su saliku (derino prie palto+su stikliukais+ziurejo, kad laaabai silti butu smile.gif rolleyes.gif ) - is jo nesitikejau tokios dovanytes
Atsakyti
o mane nustebino mano brangusis blush-anim-cl.gif padovanojo firmini puodeli, pilna prideta stiklo rutuliuku blink.gif labai netiketa ir miela buvo blush-anim-cl.gif
Atsakyti
O as is drauges gavau grojancius stringus tongue.gif Ten nugaroj yra kaledu elniuko Rudolfo raudona nosis, tai kai ja paspaudi sugroja Jingle Bells. Nu kokie jie man faini megalol.gif
Atsakyti
Ash, kaip ir Mamute2, siemet pati save daugybe dovanu palepinau biggrin.gif , irgi kaip kompensacija, nes mano brangusis jau seniai pamirso, kad reikia savo moteri dovanom palepinti. schmoll.gif mad.gif bash.gif
Atsakyti
000054.gif atnese prancuzisko manikiuro rinkini, sexy apatinius thumb_yello.gif angel.gif sake nuo darlingo ir UT pizama nuo mamos biggrin.gif
Atsakyti
As gavau issvajotus kvepalus uz 200 lt. doh.gif doh.gif doh.gif oati niekad sau tokiu brangiu nepirkciau. Tikejausi pigesnio ju varianto, tai net sutrikau... Ir dar nuo ko - nuo uosvienes!!!

Atsakyti
QUOTE(Zvirblis @ 2004 12 29, 11:59)
As gavau issvajotus kvepalus uz 200 lt.  doh.gif  doh.gif  doh.gif  oati niekad sau tokiu brangiu nepirkciau. Tikejausi pigesnio ju varianto, tai net sutrikau... Ir dar nuo ko - nuo uosvienes!!!



Oho!!!!! ka tu jai padarei? hipnoze? ir as noriu tokios uosvienes tongue.gif
Atsakyti