Įkraunama...
Įkraunama...

Lėktuvo pilotavimas

Sveiki ax.gif

Orlaivio pilotavimas - sena mano svajonė biggrin.gif Buvau net nusprendusi šią specelybe studijuoti tongue.gif bet išėjo truputį kitaip ir jau baigiu visai kitus mokslus.

Tai vat, norėjau pasiteirauti, gal atsirastų besidominčių šia sritimi? Gal yra tarp mūsų mamyčių ar tėvelių pilotų (-čių)? 4u.gif

Tai prie savo svajonės norėčiau prieiti iš kitos pusės biggrin.gif Įdomu, galbūt yra Lietuvoje rengiami mažų lėktuvėlių pilotavimo kursai, pamokos ar užsiėmimai kokiame vietinės reikšmės aerodrome?

O gal yra besidominčių ir praktikuojančių sklandymą ar ką nors panašaus?

Labai būtų įdomu išgirsti Jūsų nuomonę, skraidymo istorijas ir patirtį smile.gif
Nekantriai laukiu įdomių pasakojimų ir diskusijų drinks_cheers.gif
Atsakyti
Hmmm..... cray.gif
Kaip gaila, kad neatsirado bendraminciu verysad.gif Busiu veltui tema sukurus 4u.gif
O as kaip tik puslapiuku keleta internete radau apie skraidyma Lietuvoje:
pasaulio aviacijos apzvalga
lietuvos aeroklubas
vilniaus skaraidymo mokykla
Atsakyti
QUOTE(uosiux @ 2007 04 21, 22:25)
Hmmm.....  cray.gif
Kaip gaila, kad neatsirado bendraminciu  verysad.gif  Busiu veltui tema sukurus  4u.gif
O as kaip tik puslapiuku keleta internete radau apie skraidyma Lietuvoje:
pasaulio aviacijos apzvalga
lietuvos aeroklubas
vilniaus skaraidymo mokykla


Ech...aš kartais apie tai pasvajoju, bet tik svajonių lygyje viskas ir lieka blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(CaraMela @ 2007 04 25, 22:04)
Ech...aš kartais apie tai pasvajoju, bet tik svajonių lygyje viskas ir lieka  blush2.gif


Pas mane irgi panasiai buvo blush2.gif bet neuzilgo ruosiuosi suoliui su parasiutu biggrin.gif
Pasidomejau apie mokinimasi pilotuoti, kad ir pati maziausia lektuviuka, labai brangus malonumas doh.gif bet gal po truputi kada ir igivendinsiu savo svajones wub.gif labai labai noriu
Ir siaip karts nuo karto pasiskaitineju apie aviacija tongue.gif traukia biggrin.gif
Atsakyti
Mano santykiai su lektuvais svelniai tariant, labai sudetingi biggrin.gif Kai skridau pirma karta (turiu omeny kaip paprasta keleive paprastam reisiniam skrydy), sedejau issisiepus is laimes, o po n skrydziu mane buvo apemusi didele baime lektuvams> Net supermamoj po to agitavau visas, kurias irgi kencia nuo tokios baimes, eit i kursus ax.gif

Turbut padejo kursai, nes po to jau skridau nemazai kartu. Vis dar kaip keleive, aisku smile.gif bet jau jauciu, kad ta tema mane traukia traukia ir isivelia kokia mintele apie pabandymus paciai valdyt lektuva blush2.gif

Tikrai noreciau savo gyvenime toki issuki priimt ir mest sau po kojom biggrin.gif
Atsakyti
Šaunuolė, jog susidorojai su tuo baimės jausmu good.gif
Gyvenime, juk tiek daug dalyku kuriuos norisi išbandyti ir jais pasidžiaugti mirksiukas.gif
Kuo daugiau džiugių potyrių 4u.gif
Atsakyti
Siulau truputi atgaivinti tema ir kvieciu diskutuoti lektuvu, aviacijos, skrydziu myletojus.

Nuo to laiko kai isidarbinau Vilniaus Oro Uoste bus praeje jau metai. Tiesiog isimylejau lektuvus. Ir nera man grazesnio vaizdo uz kylanti lektuva wub.gif Visada malonu pabendrauti su igulos nariais. Pasniukstineti pilotu kabinoje. Klausytis atsipesianciu nuo zemes lektuvu gausmo. Man tai pati graziausia muzika thumbup.gif

Atsakyti
Radau radau radau bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif
Na ir aš prie diskusijų prisijungiu thumbup.gif
Man manija tokia pat kaip Popiežiaus Anūkei prasidėjo - nu kiekvieną dieną žiūriu pro langą ir lėktuvus kyančius matau. Tiesiog nuostabu. Žiūru internete video , kuriuos nufilmuoja keliautojai iš lėktuvų - kaip leidžiasi ir kyla, kaip skrenda wub.gif
Na su pilotais bendraut ir kabinose trintis galimybės nėr, bet užtenka ir interneto tam biggrin.gif
Na, lėktuvų mylėtojai, ,kur jūs wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Makalius: 11 birželio 2007 - 17:24
Jeeeeeeeee!!! thumbup.gif
Wawaweeeewa, atsirado bendraminciu wub.gif
Studiju metu savo aistra buvau kaip ir primirsus, bet kai isidarbinau oro uoste tongue.gif
atgijo senosios svajones lakstyti zydrosiom padangem cool.gif
Beje jei kas nezinot, si sestadieni vyks karo aviacijos svente, 12 val. Karmelavos oro uoste. As jau laukiu nesulaukiu, kai galesiu paspoksoti i lektuviukus bigsmile.gif

Cia straipsnis apie svente Kilkime


O cia sventes programa:

„Kilkime...“

1919 m. kovo 12 d. organizuota Lietuvos karo aviacija, 1992 m. sausio 2 d. išaugusi į Lietuvos kariuomenės Karines oro pajėgas,


2007 m. birželio 16 d. minės 15-ąsias įkūrimo metines.

1921 m. Karo aviacija pirmą kartą nutarė pasirodyti visuomenei – gegužės 29 d. surengta pirmoji aviacijos šventė, skirta antrosioms Karo aviacijos metinėms paminėti.

Šiųmetėje Tarptautinėje aviacijos šventėje pirmą kartą mūsų padangę drebins ne vien Lietuvos, bet ir užsienio valstybių, mūsų NATO partnerių, viršgarsiniai naikintuvai MIG-29, MIRAŽE F1, MIRAŽE 2000, saugantys Baltijos valstybių oro erdvę.

Birželio 16 d. 12 val. Tarptautiniame Kauno oro uoste bus galima pamatyti ir apžiūrėti arti 30 orlaivių iš Ispanijos, Prancūzijos, Vokietijos, Lenkijos, Estijos, Latvijos. Tai tik dalis aviacijos šventės programos „Kilkime...“, kurią penkiolikos metų laikotarpiu įgytą galią jubiliejaus proga demonstruos Lietuvos kariuomenės Karinės oro pajėgos.

„Rengdamiesi šiam jubiliejui, siekėme supažindinti su savo veikla ir pasiekimais, pristatyti mūsų partnerius, taip pat esamą aviacinės technikos arsenalą – nuo milžiniško transportavimui skirto sraigtasparnio EH 101 Merlin iki mažiausio, estiško ROBINSON ar naujos kartos lėktuvo C-27 JU SPARTAN“ – sako Lietuvos kariuomenė Karinių oro pajėgų vadas pulkininkas Artūras Leita.


Birželio 16 d. vidudienį prasidėsiančioje ir iki vakaro truksiančioje šventės „Kilkime...“ programa



12.00 – 12.25 val. Šventės pradžia ir sveikinimo kalbos.

12.25 – 12.35 15-os parašiutininkų šuolis su Lietuvos Respublikos ir LK KOP vėliavomis.

Rekordinio Lietuvoje aitvaro pakilimas į fiksuotą aukštį.

12.35 – 12.40 Šventės palaiminimas (LK KOP kapelionas).

12.40 – 13.00 Lietuvos kariuomenės kovinė mokomoji programa „Aviacijos atakos imitacija ir objektų šturmavimas iš oro“

13.00 – 13.05 Programa „Gaisrų gesinimas“.

13.05 – 13.15 Latvijos KOP parodomoji programa.

13.15 – 13.35 Danijos Karališkųjų oro pajėgų parodomoji programa.

13.35 – 13.45 Lietuvos KOP karių parodomasis skrydis sklandytuvu.

13.45 – 14.05 Estijos karinių oro pajėgų parodomoji programa.

14.05 – 14.15 Lietuvos kariuomenės KASP karių parodomoji programa.

14.15 – 14.50 Propelerinių lėktuvų defiliada.

14.50 – 14.55 Prancūzijos KOP parodomoji programa.

14.55 – 15.10 Lenkijos KOP parodomoji programa.

15.10 – 15.25 Ispanijos Karališkųjų oro pajėgų parodomoji programa.

15.25 – 15.35 Lietuvos kariuomenės parašiutininkų parodomoji programa.

15.35 – 17.00 Aviacinės technikos ekspozicija Tarptautiniame Kauno oro uoste.

Laukiame Jūsų. Geros šventinės nuotaikos!



Taigi pirmyn 4u.gif 4u.gif biggrin.gif
Atsakyti
Ei! unsure.gif
Auuuuuuuuuuu, kur gi jus ? g.gif

Gal tourist5.gif ar vacation4.gif ? aaa?
Atsakyti
Matyt mes vieni cia tokie aktyvistai bigsmile.gif


Labai noreciau i ta svente, bet dirbsiu sestadieni vakarinej pamainoj.. g.gif
Atsakyti
Uoj, o aš vilnietis blush2.gif
Atsakyti