Įkraunama...
Įkraunama...

Vilniaus miesto lopšelių darželiu sąrašas

Gal kas žinote, ar lanko jūsų vaikas privatų darželį - priešmokyklinę grupę Vilniuje.
Atsakyti
QUOTE(Raganiute @ 2006 07 24, 15:28)
Jeruzalė- mažų vaikų rajonas, o vaikų darželio- nė vieno  g.gif

o gal čia aš ko nerandu?

Mes irgi šalia gyvenam - aplink tik privatūs darželiai, o visa kita Baltupiuose, bet jie pilnutėliai. Todėl lankom privatų verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(crazy woman @ 2014 09 30, 10:15)
Sveiki tėveliai, gal kieno vaikučiai lankė ar lanko darželį Žilvitis (Viršuliškių g, Vilniuje), gal turit kokių atsiliepimų?
įtariu, kad vyksta grupėse kažkas negražaus, įtariu, kad skriaudžia vaikučius..
Gal užmatėt kokiam kitam forume temą apie šį darželį, niekaip nerandu jokių atsiliepimų, apie kitus darželius apstu, apie šį- nieko.. sad.gif

O kodėl taip įtariate? g.gif
Pati tik pradedu domėtis šiuo darželiu, nes arčiausiai namų.
Atsakyti
Sveikos mamos. Gal kam bus aktualu privatus darzelis Apelsinu pieva pasiaiciuose. Lankom jau kuri laika mes ir draugu vaikai. Esame labai patenkinti. Isikures nuosavam name su dideliu kiemuir aikstele. Aukletojos nuostabios,atsidavusios,vaikai net nenori namo vakarais:). Kiek zinau dar turi vietu.
Atsakyti
Aš irgi pasidalinsiu savo paieškom. Gal kam pravers "ūkyje". Nes mes galvojome, kad negausime darželio ir buvome pradėję dairytis privataus - norėjosi kuo arčiau namų, bet vos dviejose vietose radome info apie privačius darželius sudėtą į žemėlapius - pirmiausia atradome savivaldybės puslapį http://www.vilnius.lt/darzeliai/info/, su darželių žemėlapiu, bet bėda su juo ta, kad privatūs darželiai netiksliai žemėlapyje nurodyti - jeigu ieškai kažkur greta namų, ir rodo, kad yra privatus, tai paaiškėja, kad pažymėtas ne darželio, o darželį valdančios įmonės registracijos adresas, o jeigu kaip pvz. Vaikystės sodas - tai filialai nepažymėti Žveryne nepažymėti. Paskui radom http://www.vaka.lt - ten tikslesnė info, bet kontaktinis darželio telefonas matosi tik paspaudus ant darželio žemėlapyje, o įėjus į darželio aprašymą telefono jau neberodo - gal dar ištaisys tą klaidą, nes neatrodo išbaigtas puslapis.
Atsakyti
Gal yra nauju atsiliepimu apie darzeli-lopseli Katinio dieneles? Kokie atsiliepimai? Planuoju savo pipira keliom dienom savaiteje paleisti, neapsisprendziu ties Boruzele ir Katinio dieneles...
Atsakyti
Na ar pajudėjo priėmimas ? Gal jau kas pateko? turėjo startuoti skirstymas nuo 18d.
Atsakyti

Sveikos merginos,
mano mažylei dar tik 4 mėn, bet, kadangi esu girdėjus, kad labai sunku gaut vietą į darželius, jau dabar ėmiau domėtis. Gal patartumėt kokį darželį Pilaitės nmikrorajone arba netoli kur nors?

Ačiū iš anksto

Sveika. Mano Rusnytei jau 8 metukai. Vaikščiojo darželį Naujojoje Vilnioje. Yra net du lopšeliai-darželiai. Vienas Vilnelė,kitas Saulėtekis. Tai lankė Saulėtekį. Tobulas darželis,visad priima. Grupėje gali būti net apie 21 vaikiuką.Tikrai verta lankyti. Va,mano jaunoji dukra Ugnė lanko,tai priėmė šiltai. Auklėtojos nuostabios. Rusnė tikrai nori ten sugrįžti,bet prieš akį jau 2 klasė.Tai siūlau,siūlau :)

Atsakyti
Sveikos mamos 4u.gif
Gal kam bus aktualu apsisprendžiant, nes mes tą padarėme tik 08.31 smile.gif Savo sūnų atsiėmėme iš valstybinio darželio (nes juodai užkniso netvarka verysad.gif ) ir leidome į privatų - Klaužadą, į priešmokyklinę grupę. Laiko dar nedaug praėjo, tačiau įspūdžiai nerealūs: auklėtojos malonios, švarios gražios patalpos, kiemas didelis su žaidimų aikštele, sotus maistas, naujausios metodinės priemonės. Dar daug būtų galima vardinti, tačiau vien tai, kad vaikas kuo puikiausiai adaptavosi naujoje aplinkoje ir vakare prašo užstatyti žadintuvą, kad nepramiegotų darželio - manau yra rodikliai, jog priėmėme labai gerą sprendimą!
Sėkmės renkantis kitiems 4u.gif
Atsakyti