Įkraunama...
Įkraunama...

Žuvų taukai

pasidalinkit patirtim, kad davet kudikiams zuvu tauku? labiausiai domina, nuo kurio laiko jau reiketu ir kokia doze duoti?
kas vartojot, ar dave naudos, ar nesirgo kudikiai ir ar tikrai jie tokie "geri", kaip sako gydytojai?
D-E-K-O-J-U visoms is anksto !!!!!!!!!!
Atsakyti
Pirkau savo mažiukei Mollerio žuvų taukus citrinų skonio, kainuoja apie 15-16 lt. Pirkau skystus, nes pradėjau duoti nuo 1,5 metų, tai žirniukų būtų dar nelabai prarijusi. Kokią savaitėlę dar šiaip ne taip sugirdžiau į dieną pusę šaukštuko, ir pati bandžiau gerti, kad jai linksmiau būtų, bet tie taukai tai bjauriai užklijuoja gerklę, kad net ir aš jų atsisakiau. Pakui bandžiau tuos taukus į košytes pilti po truputį, bet kai košė šilta, tai ir tas citrinų kvapas labai jau išsiryškina, tai mažiukė vėl pradėjo jų purtytis. Tai dar dabar turiu gerą pusę buteliuko tų taukų.
Bet va draugė su 2 metų dukryte jau tvarko trečią buteliuką abidvi, ir labai patenkintos.
Tai va, jei vaikutis negers, tėveliai gali drąsiai sunaudoti wink.gif Nors man tai jie irgi nelabai doh.gif
Atsakyti
Zurnaluose mamoms skaiciau, kad zuvu tauku reikia pradeti duot dar kudikeliams, cia tas pats kaip ir D vitamino- po viena lasiuka, po to palaipsniui didinti doze iki arbatinio saukstelio. Jie stiprina imuniteta, be to prie ju skonio leliukai pripranta ir jiems tada visai skanu buna wink.gif
Atsakyti
Geriau pirk paprastus, o ne citrinų skonio, kai kurie vaikai alergiški citrinoms
Atsakyti
QUOTE (buciux @ 2004 08 26, 17:19)
...kai kurie vaikai alergiški citrinoms

Maniškė jau buvo jau didesnė, tai žinojau, kad nealergiška, todėl ir pirkau citrinų skonio. O jei planuojat duoti nuo mažų dienų, tai aišku geriau pirmiausia nuo paprastų pradėti smile.gif
Atsakyti
Maniske darzelyje gere zuvies taukus per pusrycius , o va namuose negaliu isiulyti.Kas cia kaltas g.gif ?
Atsakyti
pirmus kartus buvo labai sunku sugirdyt doh.gif , o va dabar tai abu atsistoja išsižioję ir dar stumdosi kuriam pirma gert, geria kuo puikiausiai thumbup.gif
Atsakyti
Kokios firmos geriausiai duoti žuvų taukus 9mėnesiu vaikui?
Atsakyti
savo maziui daviau nuo 3 men. pradzioj po lasiuka, veliau didinau doze. taip man patare gydytoja is Grybo g. :-))))))) ideja man tiko ir patiko. siule pirkti tik originalaus skonio ir tik Moiler (ar kaip ten rasosi)
Atsakyti
Mes abu su maziuku gerem Moller zuvu taukus citrinos skonio praejusi rudeni-ziema., kai jam buvo apie pusantru metu. Gere po arb. sauksteli labai noriai ir dar prasydavo thumbup.gif . Sekmingai suvartojom, turbut, tris buteliukus. Taciau tuo metu emiau pastebeti keista berima ant Augustuko kuno...Nezinau, gal tai sutapimas ir bere ne nuo tauku g.gif Bet forume perskaiciau, kad viena mama irgi ilgai negalejo suprasti, kodel jos kleckiukui odyte sudirgo, kol nenustojo gerti citrinos skonio Moller zuvu tauku ohmy.gif
Tai, va teko man vienai dabaigti. O siemet jei pirksiu, tai bandysim gerti naturalius wink.gif
Tik nezinau, kokie geresni - Moller ar Lysi g.gif Gal kas bandet tuos antrus?
Atsakyti
Per pietų pertrauką buvau vaistinėje ir nusipirkau Moller žuvų taukus. Vaistininkė sakė, kad šitie daug geresni negu Lysi, o ir pigesni keliais centais išeina (mano aplankytoje vaistinėje)
Atsakyti
Noriu pradėti savo vaikučiams duoti žuvų taukus ir bijau kad jie jų negers. Aš vaikystėj jų taip nemėgau, fe blink.gif Bet gal yra skanių? Gal galit atarti kokios firmos, kokio skonio pirkti???
Atsakyti